» »

Colin mcrae DIRT

Colin mcrae DIRT

«
1
2 3 4

TechBeats ::

Torej kakšna se vam zdi ta špilka...
Izide enkrat junija, sam k sm pa vidu trailerje iz špilke pa lohka sam rečm ZAKOOONN:D , res to hude grafike pa simulacije u rejli sceni še nism vidu.
Evo link do uradne strani KLIK!!
Poglejte si video res hudo zgleda.:)

TechBeats ::

Kle sta še dva in game filmčka, sam low kvaliteta
KLIK:D

Rotaidal ::

Zakaj pa še je vedno naslov Colin mcrae?

Vesoljc ::

zakaj spreminjat kar folk ze pozna?
reklama ne...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Gr0unD Zer0 ::

Colin ni nikoli bil sinonim za simulacijo, zadnjih par verzij(od dvojke dalje) pa niti dobra arkada ni bla... samo da se molze dnar...:\

/me se s solzami sreče spomni časov, ko je kraljevala dvojka, ter z kančkom jeze v srcu gleda, kako nekoč dobra serija deli usodo z tonyjem hawkom, need for speedom ter drugimi legendami...


aja pa ti buggyji majo nekam malo veze s pravim rallyjem

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

BlackHole ::

Pesek in blato sta res lepo narejena, ampak se mi zdi, da sama igra spet ne bo dovolj realistična. Prometni znaki in koli ob cesti so še vedno premočna ovira (kot betonski zid), kar zna precej pokvarit celo igro. A je tak problem naredit prometni znak zlomljiv?
LP Marko

Pesimist ::

Si se ze kdaj zaleto v prometni znak? Pomoje nebi avto neposkodovan ostal >:D

perci ::

Jst sem se bočno poknu v štango od osvetljevalne luči. Škode na avtu 700k, na štangi pa 0 ;).

BlackHole ::

Že že, saj nisem rekel, da mora avto ostat nepoškodovan, ampak kolikor sem preigral teh Colinov, je bilo tako, da če si se zapičil direktno v prometni znak, te je takoj na mestu ustavilo ali pa vrglo v zrak, kot da bi se zaletel v betonski zid. Ne vem, ampak nekaj mi pravi da v realnosti ni blizu tega.
700k škode? Če bi se zabil z jugecom, bi bilo precej manj (dve nuli manj). ;)
LP Marko

TechBeats ::

Ja po grafiki sodeč, bo kr DX10 tale DIRT če se ne motm; že zarad dx10 bojo zih bl upedenal fizko in destrukcijo okolja (več ukazov z ps4 in geometry shader), kot je bla v ostalih 5 delih...

Gr0unD Zer0 ::

looks a lot like motorstorm...

ampak hej, če bo špil končno zabaven, naj kar bo podoben komu hoče...

glavno da se bo splačalo kupit

Zgodovina sprememb…

Poldy ::

Ampak pri prvem filmčku (ko avto vozi po kamniti okrajini) pa vseeno izgleda vse malo preveč doterano. V drugem filmčku se tega ne vidi več in je grafika spet običajno računalniška...

Tr0n ::

Zunaj je Xbox360 in PC demo. Navali narod or something.

Live! (360)
http://www.fileplanet.com/177286/170000/fileinfo/DiRT-Demo (PC)
http://www.gamershell.com/download_19282.shtml (PC)
...

bond007 ::

Mislim, da je imel v mislil hitrost downloada, ki je vsaj pri meni tudi samo 1Mb/s. LAhko pa da se motim :)

Urc ::

Pri meni je tudi sam 1 mb hitrost, več pa moja linija tudi ne zmore ;(( :D
Še cca 50 min. do diapozitivov :\ Vseeno upam da bo teklo z vsaj 30 fps :\

edit: typ0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

EvilDare ::

Kaj naj rečem. Minimalne zahteve držijo kot pribito. Na moji 6800GT je komaj igralno na 800x600 in vse na najnižjih nastavitvah. Glede igralnosti pa, zopet mi ni všeč zunanja kamera, ki sama poplesava naokoli in ni fiksna na avtomobilu.

Pesimist ::

zunanja kamera lol? To ni need for speed .

Tr0n ::

Lol, dokler ne das Driver Models na ULTRA se gre. Takoj ko je Driver Models na ULTRA pa je diapozitiv.

WTF? ::

Jah ... začele so nastajat igre k jih moja 6600GT ne prebavlja več .....

Tr0n ::

Kar je se bolj zanimivo je to, da ne laufa optimalno niti na C2D 3 GHz, 8800 GTS in 2 GB RAMa. :)

dukenukem ::

zdj al je še demo tako šlampast, ali pa namerno take strojne zahteve ;)

Urc ::

Hehe blagor tistim s high end compi :\ :D

bluefish ::

vsi ki bi radi izklopili HDR, v igri pa ne najdete nastavitve.

postprocess.zip odpakirate in kopirate v folder igre ter prepišete postprocessing folder. Tako bo HDR izključen in igra bo tekla bolj tekoče na počasnejših računalnikih.

dukenukem ::

zanimivo ,končno potegnem dol, nato že ko zalavfam nardi exe encountered a problem and need to close :\ mam pa 6800gt kao dirt.exe neki ne štima

sajmonmofo ::

malo hitrejši linki:

Dirt Demo

TechBeats ::

Ja zelo zelo bedno je z optimiziran tale demo, vse na high (ne ultra lol) pa 1280x1024 komi povprečno 30fps. Pa kao ful hudi codemasters ja tapravi masteri kode ja LOL.>:D Upam da bo v končni fazi bolj z optimiziran špil kokr je dele ne, k drgač bo tole zlo temačno. Res pa tud, da je zelo odvisn od cpuja pa spet ta glupa predelava iz xboxa.
Kar se pa nasplošn špila tiče je pa kr hud vizualno in igralno, nimam kej za rečt glede tega.
AciD TriP

kilergas ::

Ma s tem colinom dirt so pa zasli na celi crti.Se samo stil voznje je vsaj zame katastrofalen.Kot ena deska ki surfa v mesanici mivke in moke pa solate.Da ne govorimo da so znaki narejeni iz armiranega jekla.To se arcadi ni vec podobno.

Pesimist ::

vbistvu o stilu voznje torej fiziki ne mores komentirat ce nimas vsej kakih 60fps. Ker z tem blure effektom vizualno deluje spil tekoce pri 20fps kolko tolko samo se vidi ko suces volan da ma taki lag da ni igrabilen.

LittleDevil ::

Jest se pa že neki cajta ubadam da bi mi jo uspalo pognati, instaliral sem jo normalno, ko pa 2x kliknem da bi jo zagnal ne pride v igrico, v procesih mi lavfa, samo nikakor se ne premakne ;((

LP

bond007 ::

Enako pri meni - zaženem, 100% obremeni proc, zgodi pa se nič.... Mislim, da jo bom kar zbrisal:)

TechBeats ::

kero grafično, pa kere driverje, in ker proc imaš?? aja pa ker dricet x? hehe
K, če nimaš SM3.0 ne bo delal, če nimaš SSE2 ukazou na procu baje tud ne dela, pa če imaš slučajno od nvidie grafično vsaj driverje 158.22 naprej, še bolj da so 160.02, pa direct x more bit aprilski.
AciD TriP

Djz3l3 ::

Pri meni se isto ne zgodi nic ko zazenem exe file (sicer ko zazanem v task ma.. se odpre in obremeni procesor toda dirt.exe proces se takoj ugasne ima gdo kaksno razlago preslb komp?
procesor:amd sempron 2800+ (2000mhz)
ram:1,5gb(400mhz) patriot
plata:asus A7n8x-e deluxe
grafa:Nvidia GeForce 7600gs(gonilnik verzije 93.71)
Disk:120gb WESTERN DIGITAL
Napajalnik:550W perdoon

TechBeats ::

Ja glih zato sm spraševal, ker sem prebral, da na athlonih XP in podobni ne podpirajo SSE2 ukazou in glih zarad tega ne dela špil, šele athlon64 jih ima, sempron jih podpera ja.

@Djz3l3
probi še te driverje 160.02 so sicer za quadro samo delajo na vseh verzijah od 5ke naprej.
link do guru3d-driverji
AciD TriP

Djz3l3 ::

ne dela z temi drajvrji pa tut slika sama na namizju je taka :D da bz kaj pol manka kompu da bi spil delu grafa al proc aja pa se to ce misljo spil prodajat z grafiko in slabo vozno oz simulacijo je bz rajs igram gtr 2

sajmonmofo ::

trenutno najbolši drajveri

XG 160.02

Tr0n ::

Pozor - tale demo ima StarForce zascito.

Morda imate zaradi tega tezave.

LittleDevil ::

Jest imam pa C2D sistem in radoena x850xt, ter 7.4 driverje :\ in vseeno ne dela....

LP

Djz3l3 ::

ali ni starforce ukinjen-prepovedan?

M-XXXX ::

Jest imam pa C2D sistem in radoena x850xt, ter 7.4 driverje :\ in vseeno ne dela....

Novo grafično bo treba- nekaj z SM3

Djz3l3 ::

Minimum Specifications

----------------------------



- Windows XP

- DirectX 9.0c

- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+

- 1GB RAM.

- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above

- DirectX Compatible Sound Card

----------------------------

Supported Graphics Cards

----------------------------



- ATi Radeon x1300, x1600, x1800, x1900, x1950


- nVidia Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800



Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc.Laptops)
hm je mozno da ne dela zarad zvocn kajti uporablam integrerano ki je na plati imam pa se 5.1 na pci slotu sam je ne uporablam mislite da je to ena moznost?

M-XXXX ::

To pomoje ni krivec- tudi sam uporabljam integrirano in dela OK!

Tr0n ::

Djz3l3: Ne da bi vedo. :)

Djz3l3 ::

natoxt kasno mas pa drugo opremo ram proc plato itd?

Djz3l3 ::

aja sotry sm ze vidu :D

Djz3l3 ::

probu z zvoncno na pci probu ene par drajvrjov za grafo ne je.. 5% tko da nevem bomo vidl kako bo z orginalom oz z celo verzijo

matjash ::

Pol naj pa še kdo reče da je xbox360 slaba naložba - kjer dobim rock solid 30FPS pri resoluciji 1360x768 z 4xAA+HDR 8-)

Osebno se mi igra dopade in je trenutno najboljši Rally, na žalost pa ji malo manjka da bi ujela Richar Burn's (RIP) Rally po igralnosti.
... bolje pozno kot nikoli.

PrimozR ::

In glede na naslov verjetno veliko da bi RBR ujela po simulaciji. In ne, nisem špilal. Sem na 6600GT tako da se sploh ne bom mučil z downloadanjem.

matjash ::

Colin McRea 2 je bil svoje čase edina prava simulacija, so pa res gospodarji-kode z nadeljevanji "zabluzili" ker so vnašala veliko preveč arkadnosti. Dirt je dosti bolši v tem pogledu če igramo na simulation mode, je pa tudi idealen za tiste ki ne marajo simulacij in preprosto izklopijo škodni model pa se lahko igrajo drvarje.
... bolje pozno kot nikoli.

PrimozR ::

Za svoje čase je bil CMR2 ZELO dober. Ampak ga je žal popolnoma povozil čas (kar je normalno). kot primer, v CMR2 avtomobili zavijajo okrog centralne osi in ne glede na kolesa.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210039 (1264) opeter
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916616 (3194) Buggy
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624122 (8319) uro1001
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815458 (7720) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310822 (5851) mzidy

Več podobnih tem