» »

BioShock

BioShock

««
3 / 11
»»

_Enterprise_ ::

Demo si bom snel zato, da bi videl, kakšna je grafika. O igralnosti se tukaj pač ne bi moglo govoriti.

Drugače pa ne misli, da me bo demo prepričal, da si ne bom priskrbel celega špila. Takšen crap pa bržda ne more bit.
Edini problem je, da bodo trackerji nafilani v nulo.

kotnikd3 ::

Najbrž ste že videli zahteve....

Minimum Requirements

CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM - 1GB
Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space - 8GB free space

Recommended Requirements
CPU - Intel Core 2 Duo processor
System RAM - 2GB
Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)
LINK

no...kaj si mislite glede zahtev?:\

M-XXXX ::

Na največ max bo delalo>:D

Mavrik ::

Na 360ki bo delalo vse na max ;)

Drugače pa... tile reviewi pred izidom igre so v 90% sranje, saj si noben opisovalec ne upa špila skurcati, ker potem več ne bodo dobili "review" verzije naslednjega špila od tega založnika. Bolj realne reviewe bomo videli čez kake tri tedne.
The truth is rarely pure and never simple.

kotnikd3 ::

A igra bo tut za DX10 ?
Če bo, bo igra lepša na PC-ju kot pa na konzolah:P (z dx10 grafo seveda)

destroyer2k ::

Itak da bop mela dx10 to je že od začetka povedano da bo bolša grafika na pc-ju.

Soldier ::

Ceprav me neki moti, in sicer zadevo so ze javno prodali folku. Zakaj se ni "priplavalo" cez ocean?

M-XXXX ::

Na 360ki bo delalo vse na max

In na kompu bo!0:)

kozmy ::

@Soldier saj je že preplavalo čez ocean, čeprav samo na 360ki 0:) za pc pa še pride..

Tr0n ::

Na 360 bo delalo vse na max, ker dejansko ne bo vse na max. :)

PC + DX10 + vse na max = real max bitchez! >:D

Mavrik ::

Še vedno velja isto, kot v vseh ostalih temah:
a) eno vrstičnice postanejo rdeče
b) o piratskih kopijah se ne pogovarja.

Zresnite se.
The truth is rarely pure and never simple.

Mavrik ::

Kakorkoli bi tudi jaz rad PCjašem razložo, zakaj živijo v taki zmoti (;) ), to vseeno ni "PC vs. kozole" tema, ampak je tema o Bioshocku. Za dokazovanje superiornosti konzol ali PCja si pa lahko seveda ustvarite novo temo.
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Igra si resnično zasluži najmanj oceno 90%+. Grafika je fenomenalna, voda še bolša, vzdušje za z motorko žagat, dobra inteligenca nasprotnikov, odlična zgodba, sem že omenil učinke vode?:D
Najbolj, mi je bila všeč scena, ko sem odpiral neke škatle in sem pri tem gledal v steno. Na steni so se začeli risati obrisi (senca) nasprotnika, ravno, ko zamahne! Se lepo obrneš, z šarotom ustreliš v glavo in naprej pobiraš iz škatel!:D

-- Ne izzivaj.
--moderator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Rotaidal ::

kakšna pa je zgodba? O čem se gre? :)

_Enterprise_ ::

Doh, obstajata Google in Wikipedia.
Pojaviš se v enem mestu pač. Pojma nimaš o ničemer.

Tr0n ::

360 metascore: 98/100
PC metascore: 97/100

BTW, kje je moj PC demo?! :'(

jeryslo ::

Zakaj Pc demo še ni izšel, no uradna razlaga je da čakajo boljše driverje od Nvidie, kar je po moje BS. En dober vzrok sem prebral na NFOrce forumu, namreč za "crack-anje" igre potrebujejo nekriptirane file, ki naj bi jih Steam potem na 21 "odprl"(to govorim za preload verzijo iz Steam-a). Aja pa kot še zanimivost ta preload verzija iz Steama trenutno sploh ne vsebuje .exe file-a za zagon igre, ta naj bi se naknadno naložil na 21 avgust. Ne vem pa kako je z verzijo iz "škatelj", verjetno je ista zaščita.

Torej razvijalci igre so verjetno zaradi tega zavlekli izdajo demo verzije, ker bi lahko s pomočjo demo verzije uspeli razbiti celo. Sicer pa se je že velikokrat v preteklosti zgodilo, da so groupe na podlagi demo exe file uspeli "cracka-ti" igro.

Še en link iz ruskega foruma, kjer se pogovarjajo o zaščiti:
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?t=...

Tr0n ::

Saj imajo retail DVD verzijo, ne rabijo cakat na Steam crap.

Lame tole cakanje v glavnem. I wanna play! :'(

M-XXXX ::

Ravno sem ga obrnil!>:D

SPOILER!!



Proti koncu postaneš Big Dady, poraziš Fontan-a, in z Little sisters odideš na površje :dejstvo:
Špil je resnično odličen, gameplaya je za približno 12-13h, koda za v dvigalo pa je 5744 (ko boste prišli do tam boste že vedeli, kje jo uporabiti)>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

strictom ::

A demota še vedno ni?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Soldier ::

A mislis da so taki smetarji da je v vsaki igri enaka koda al se generera pri vsakemu drugace?

Mavrik ::

Prosim da se pogovoru o crackanju ipd. izogibate. Pa če še keri napiše kvarnik brez opozorila mu pridem lastnoročno polomit prste.
The truth is rarely pure and never simple.

Mirč ::

torej z grafikami x800 ati nebo delal špil ali pač

Rotaidal ::

Zakaj nebi? Mislim da bi moralo.

Min. Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM.

Soldier ::

Js sm meu u mislih kodo za dvigalo...vam gre pa res sam piratiziranje po glavi>:D

pozitron ::

Na x800 nevem, če bo delal. Mislim, da ma igra unreal engine. Ki je v dosedanjih potreboval shader model 3.0 (rainbow six vegas, Splinter cell DA), res je, da so rekli, da je "engine havily modified". Lahko, da se motim.

kotnikd3 ::

Upam da PC demo pride pred celo verzijo :D
Pride pred 21., meyby že ta vikend! Demo za PC jih je jebal, oz. ga niso izdali prej, ker so se mogl prepričat, da so vsi grafični gonilniki bli pripravljeni za to igro :| xD
Vir

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

M-XXXX ::

A mislis da so taki smetarji da je v vsaki igri enaka koda al se generera pri vsakemu drugace

Sem skoraj 100% da je povsod ista (ena od kod se nariše na steni, ena pa je posneta kot pogovor)
A slučajno kdo ve če ima igra več koncev? (sam sem bil do Little sisters vedno prijazen in so mi nakoncu pomagale, imam pa nek očutek, da če bi jih pobijal da bi bil malo drugačen konec)

Tr0n ::

A bi prosim nehal pisat zgodbo, se manj pa konec igre?

Jezus christ!

M-XXXX ::

Tukaj pa res nisem napisal POPOLNOMA nobene zgodbe, pa tudi konec nima veliko veze z tem kar sem napisal!! To je tako kot, da bi rekel da so v COD4 v misijah nasprotniki (nekaj novega ne?)

Mavrik ::

Povedal si več kot dovolj. Ne bom te še enkrat opozarjal. Če si pirat bi vsaj do izida igre lahko počakal s tem.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

ivanuscha ::

Se strinjam z Mavrikom, bedni bedniki ste s temi spojlerji! Zadržte zase n00bi, ne pa da pokvarte folku vse pričakovanje... mrš ;((

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mavrik ::

Heh, tega pa res nismo pričakovali. Namreč, da bo igra zgledala lepše na računalniku, ki stane 3x tolko kot konzola ;) Tisto z nadzorom pa se mi zdi malo pretirano, saj menjavanje plazmidov ni noben resen problem na 360ki, saj maš prav tako tipko bindano.
The truth is rarely pure and never simple.

TechBeats ::

ja 24.8 pride k nam... counting the days :P

Sam kere fore pa mate tud kle gor in moderatorji tud kr z enimi forami jao jao lamersko woot.
AciD TriP

matija14 ::



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Tr0n ::

PC demo v torek ob 2. uri zjutraj.

Meh.

Edit: BioShockPCDemo.zip [1.84 GB]

Baje gre za leaked Fileplanet demo. Nepreverjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Soldier ::

je kdo ze to preveril? js sm trenutno za prenosnikom, ne morm probat.;(

IVo ::

Ma sam 50kbps vleče...

Longinus ::

haha še sam 3 urce drugače pa je stvar crypted

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

M-XXXX ::

Sam rabim DX10, predvidevam da pa je ta link do DX9, ali je all in one?

EvilDare ::

http://games.softpedia.com/progDownload/BioShock-PC-Demo-Download-19377.html

Naj bi bila odklenjena verzija demota. Bom videl čez 1 uro. Vleče 500 Kb/s z uporabo wellget-a za firefox.

Soldier ::

Dela ja, na enem slo forumu ze slike posiljajo...noro

M-XXXX ::

Potem so slike dobre, ko sem vam pa zgodbo razlagal je bil pa vik in krik>:D

Gr0unD Zer0 ::

pa dobro kaj ti ni jasno...

slike so slike... a napisal pa menda noben ni:zadnja koda je XXXX, na koncu se zgodi to pa to pa to

če bi to blo komu zanimivo bi FAQje bral, ne pa špile kupoval...

M-XXXX ::

Glede zgodbe nisem razkril skoraj nič (kar sem povedal sem povedal ZELO na splošno, koda pa je samo pomoč da je ne iščeš 2h (tako kot sem jo jaz)
Kmalu sledijo screenshoti od demota (upam da bo DX10), se ravno downloada!

Gr0unD Zer0 ::

a ne, ta spoiler

Proti koncu...................






pa je moderator prilepil v tvoj post?

če bo pa koga zanimala koda in se mu je ne bo dalo iskat, bo pa vprašal...

ivanuscha ::

Od softpedie.ru server je pokleklnil zgleda. ;(

m.i.h.a. ::

ni ni....meni šiba okrog 1.2MB/s :D

......še malo, še malo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

ivanuscha ::

Zakaj je potem meni kar naenkrat nehal dol vlečt?! In stran se ne odziva tudi v browserju... ;( ;(
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioshock 4

Oddelek: Igre
445124 (547) Netrunner
»

BioShock Infinite (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16422032 (3574) oo7
»

Bioshock 2

Oddelek: Igre
393739 (1651) dronyx
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610096 (5395) MKC00
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137559 (21778) macgajver

Več podobnih tem