» »

Colin mcrae DIRT

Colin mcrae DIRT

1 2
3
4

bluefish ::

Igra me nekako ni navdušila. V njej je vse preveč načinov dirkanja in vse skupaj izpade natlačeno. Seveda so morali avtorji narediti nekaj novega, saj jih je na področju simulacije prehitel RBR. Kljub vsemu pa se mi zdi, da sedaj le želi posnemati Toca Race Driverja (karierni način, več načinov dirkanja, napredovanje,...).

t-zonaz ::

Če ma še kdo zamegleno sliko kot DiGiTaL lahko poskusi na spodnji strani potegnt fajl dol.
Meni se je potem slika zbistrila in dela super

KLIK
t-zonaz

sajmonmofo ::

t-zonaz prav o tem govorim !

Digital Dope, evo da si sposodim malo tvoje slike:

primerjava:

yuck blur
pix

in pa čista sharp grafika
pix

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

To ni blur, ampak bloom. Meni osebno je z bloom lepse.

sajmonmofo ::

swašta ;DD

jeryslo ::

Tista spodnja kao sharp grafika je brez HDR? Ker mi deluje tako "prazno".

Kenpachi ::

Bolje kot da se pa cel svet sveti, kot da je radioaktiven.
Zaraki Kenpachi.

jeryslo ::

No ja, kakor za kerga:\

Sicer sem pa ravno zdajle prebiral temo na slofs kjer je eden omenu da sovoznik nič ne govori, nakar sem se spomnil da res nekaj manjka. Sam mi je vseen čudno, ker večino dirk, ki sem jih do zdaj peljal pri career nisem imel sovoznika zraven. Mogoče kdo ve kdaj ga sploh imaš?

Tr0n ::

Ja, pri nekaterih rallijih je sopotnik zraven in govori ovinke.

gunserman ::

ja govori vsepovsod tm k je zdravn, če ne zdi zdravn ne more govort....

PARTyZAN ::

Jaz v vseh igrah izklapljam bloom in HDR. Oboje naredi igro prevec umetno. Sploh pa nevem kako lahko igrate, ce vam 50% pikslov na monitorju sveti na najvisjem moznem odtenku bele barve. Yuck.

TechBeats ::

Nevem, men prou hudo zgleda ta blur+hdr, mogoče kdaj če gledaš za avtom, ne iza volana v cockpitu je bolj bleščeča slika, sam drugač pa nardi res tak hud občutek kot pa brez tega dvojega, kot je reku Tr0n, da zgleda preveč pusta. Če pa voziš s pogledom v notranjosti avta je pa blom oz hdr ravno pravšnji, ubistvu je to kr hdr, recimo če učasih zaplejem iz tunela na odprto se nebo malo bolj osvetlji nato pa spet postane normalen.
AciD TriP

Kenpachi ::

@jeryslo:
Regionalne nastavitve nastavi na US. (Regional and Language Options v Control Panel.)
Zaraki Kenpachi.

jeryslo ::

RedArmy hvala vseen, sem glih pred pol ure to prebral na slofs, škoda da se nisem tega prej spomnu, ker sem že na polovici piramide:D Je pa zdaj dosti lažje vozit, ker ni treba skoz zemljevid gledat:)

macgajver ::

na kteri težavnostni stopni kej igrate jest sm dosdej se vse na tistmu eno pod vrham zmagov mislm da je semi pro pa pr enih progah sm res zanč furou kr po 15 sekund prednosti po enih sm pa mislu da najbol furam pa res težka proga kr zaustanem za 2 sekunde. lool recimo tko sm opazu po asvaltu se jim da res šale delat na drugih površinah je mal bl težko. drgač pa sama vožnja avtomobila še vedno preveč arkadna za moj okus sam burnsa sm že mal naveličan tdu sm tud že največ preigrov zdej pa še to mal.
tenstan krompir je pa zakon

jeryslo ::

Jaz tudi igram večino pro am, nekaj na asfaltu pa sem igral tudi na pro. Najtežje pa so mi tiste dirke po gozdu, kjer komaj sledim progi, drugače pa igra res ni pretežka, dobra za sprostitev. Seveda če bi imel kak Logitech-ov G25 bi pa takoj ubodu RBR>:D

Gr0unD Zer0 ::

samo res pretiravajo s tem blurom pa bloomom...

mi je ljubša ona slika brez teh dodatkov, četudi ni takega WOW-efekta

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

TechBeats ::

LOL:D :D

Ja tko je ne, sam tok slabo pa spet ni u DiRTu, je še nekak u "mejah".
AciD TriP

PrimozR ::

Za RBR ni treba G25 (pravzaprav ta volan niti ni tako dober, baje so z njim precejšni problemi), RBR pa je itak težko dobiti (pa 1.02 patch ne gleda CD zaščite :D)

jeryslo ::

RBR ni nič težko dobiti, vendar ker je simulacija je igranje brez volana brezveze (testiral sam).

macgajver ::

ja rbr brez volana je neuporabna igra tale dirt pa furam brez volana ceprov mam doma logitechov volan.
drugac ce mal primerjas rbr in dirt grafika v dirtu sploh ni tolk bolsa kokr je rbr ze precej star spil mogoce tiste vse sence in hdr pa vse skupaj je bl megleno tud brez blura.
tenstan krompir je pa zakon

pinx ::

Se je že komu zgodilo, da igre serje s pokvarjenim autosaveom?
Ne loada mi profila.

Kenpachi ::

Ja, to se pogostim dogaja (na srečo ne meni :)) ). veliko ljudi se pritožuje na dirt forumu zaradi tega.
http://community.codemasters.com/forum/...
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

Ezg3ta ::

Kaj to se vsem dogaja da so refleksi igre malo v zaostanku??
Recimo ko stisnem desno, avto zavije komaj čez kakšne pol sekunde :O
To me pri igri zelooo moti.. drugač pa je vrei.. zna kdo pomagat? :(

Kenpachi ::

Grafične detajle znižat, drugače ne gre na žalost. Odzivnost zavijanja je odvisna od fpsjev. Še ena tečna stvar pri dirtu.
Zaraki Kenpachi.

ReNe2 ::

Se komu to dogaja, da igra od začetka teče zelo lepo, po kakšnih dveh minutah pa lahko gledaš diapozitive? Vseeno kakšne nastavitve imam, ko vedno to naredi. No po kakšni minuti diapozitivov igra spet steče normalno, po dveh minutah pa jovo na novo.
Moj sistem:
Intel Core2 Duo E6300
Nvidia 7600GT
1GB ramov
Intelova osnovna plošča

Če ima kdo kakšno idejo, kako to odpravit, naj prosim javi.

Ezg3ta ::

RedArmy nastavitve mam na min, igra teče čist lepo.. pa so vseeno zamiki pri zavijanju..

ReNe2 to je men tud delalo pa sn opazo da se je grafična pregrevala.. ventilator je bil pomotoma izklopljen, ker sem neke premikal kišto :\

Kenpachi ::

Potem pa nimam pojma... Igraš na tipke al na gamepad?

Ne vem, najbolje da malce prebrskaš po DiRT Technical
Zaraki Kenpachi.

ReNe2 ::

Hm.....bom malo pogledal. Na visti se da kak temperaturo spremljat?

ReNe2 ::

@Ezg3ta: Res se je pregrevala. Hladilnik je bil čisto zapacan. Sem očistil, na novo namazal pasto, zdaj pa gre čist lepo. Hvala.

Ezg3ta ::

Ni za kaj ;)
Lahko pa bi kdo še meni pomagal.. :S Igram na tipke čist normalno, instaliralo se je vse vrei, igra teče normalno, fps-jev je zadost, ampak so zamiki pri zavijanju.. :O

Aja, igram na ločljivosti 1440x900 ostalo pa vse na low..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ezg3ta ()

M-XXXX ::

Špil mi deluje odlično (40fps pri 8 sovoznikih, vse na max):






Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

mzidy ::

Meni je zakon špil, igram pa na x360 pa lepo notranji pogled pa mi seka na polno.

_Enterprise_ ::

ReNe2, lahko bi rekel, da se ti igra takrat nalaga v grafični RAM. Meni se na 8800GTS 320MB to dogaja le, ko sem za ritjo okoli 10-ih nasprotnikov. Neha tako, ko spet prevzamem 1. mesto. Če sploh ga.

macgajver ::

To z 10timi nasprotniki dvomim da se nalaga v grafični ram ker imam 8800gtx pa šteka pomoje bolj procesor zamori al pa nekej drucga.
tenstan krompir je pa zakon

Robert_S ::

Mogoče mate pa premal rama , ker men nič ne šteka pri 4gb rama .

bluefish ::

ne ga srat ;((

Rotaidal ::

Vem da ravno ne spada med igre ampak...Colin je včeraj umrl v nesreči:( Klik

ivanuscha ::

Jao pa že Burns je umru.... :O

kljucavnicar ::

Life...



Ali je mozno v igrici voziti samo rally.

darius ::

60fps+ na hd2900xt MAX settings 1280x1024
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

_Enterprise_ ::

OMG, s kašnim procesorjem in koliko RAM-a to? 8-O

Ker jest z 3 GB RAM-a, 4200 X2 in 8800 GTS 320 MB na max fašem 20 do 35 FPS. Imaš slučajno AA in AF na ničli?

M-XXXX ::

60fps+ na hd2900xt MAX settings 1280x1024

Mogoče če si sam na progi, ali pa če nimaš vse uklopljeno!

TechBeats ::

Alo folk, kako vm dela kej špil v visti z grafično 8800gts 320mb pa z tanovimi driverji 163.69??
Zanima me predvsem primerjava z XPji, k imam dele visto posneto pa se mi gih ne da snemat te špilke neki brezveze (10giga pa še s placom sm bl naknap>:D ), k nazadne k sm jo posneu, sem imel 158.18 in je delal zelo slabš napram XP, torej a je še zmer za en krš, al so razni hotfixi in novejši driverji pomagal na performancu?
AciD TriP

TechBeats ::

prevečkrat send poslau k je neki šteknl:\ . Bolj pšočas zadne čase tale slotech dela.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

TechBeats ::

triple post sorry.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Klemzz ::

jst mam 6420@3.2, 2GB, 2900XT stock MHz in visto, stvar dela solidno na 1440*900 pri low shadowsih, AA 0× pa blur je off kr mi je gadn. ostalo on oz. high al ultra w.e., fpsji se giblejo od 45 (več avtov na progi, niha glede na progo k jo vozm) - 60+ pa če sm sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Svizec69 ::

Meni občasno malo zašteka samo ko se igra nalaga, pa še to za kakšno slabo sekundico, med dirkanjem pa se ni še nikoli zgodilo, da bi kaj zaštekalo ali zakasnjeno delovalo, povprečen fps ko dirk a 8 dirkačev imam okoli 20 s kartico x1950xt, ko pa prevzamem vodstvo pa se giblje nekje med 25 pa tudi do 30. Rama imam 2gb proceosr pa navit na 3.2Ghz.
Edino kar se mi dogaja je to da sem grafična zagreje tudi do 100 stopinj, zato sedaj to poskušam omilit z raznimi ventilatorji in boljšo termalno pasto, samo je stvar še v izdelavi. Friznila med Collinom pa ni še nikoli. Tako da pri 20fps-ih deluje brezhibno imam pa vse nastavitve na maximum.

piskotk ::

Ok, ne morem verjeti, da ni nobeden napisal te teežave. Namreč pri meni je zadeva taka:
Računalnik:
OP: MSI S775
Proc: Intel Core 2 DUO E6550
Ram: DDR2 2×1GB(Patriot) 800MHz
Graf: Ati Club 3D HD2900GT, 256MB GDDR 3
Operac. Sistem: XP Pro.

Skratka, jaz zaženem igro normalno in se mi po začetnih filmčkih pokaže meni. Ta meni pa ni normalen, da bi se videle črke Single Player, multi bilokaj, ampak imam namesto tega črte.
Kolikor je meni jasno je to povezano z grafično kartico. Iskal sem kakšne posodobitve. Probal dat gor Patch 1.1 ter crack vendar brez sprememb. črte ostajajo, jaz pa sem že popolnoma nesrečen.Kupim (kao)orng računalnik pa potem tako razočaranje. Se komu kaj sanja kaj bi se dalo storiti? Kje iskati napako, karkoli?

Hvala vsem za odgovore!

LP Piškotk

Tr0n ::

Imas zadnje Catalyst gonilnike?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210011 (1236) opeter
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916594 (3172) Buggy
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624095 (8292) uro1001
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815441 (7703) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310809 (5838) mzidy

Več podobnih tem