» »

DiRT 2

DiRT 2

1 2
3
4

innerspace ::

cm2:)

Yeah right:) ..resno mislim...RBR je top glede voznje, skoda da niso ustvarili RBR2 ali kak LoebRally8-) Kaj takega bi res rad igral.

Dirt2 in Dirt(1) sem preizkusil v enem veceru in takoj me je zmotila arkadnost in wannabe spektakularnost... Razocaranje...
Glede na 'fiziko' RBR(starejsa igra od dirt) bi pricakoval da so modele izboljsali, ne pa se posvetili predvsem grafiki oziroma estetiki.
Ampak razumem tudi, da igre ki so zahtevne za voznjo, niso lih najbolj priljubljene, koneckoncev se igra za zabavo:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Bolf3nk ::

cm2:)

Yeah right:) ..resno mislim...RBR je top glede voznje, skoda da niso ustvarili RBR2 ali kak LoebRally8-) Kaj takega bi res rad igral.

Dirt2 in Dirt(1) sem preizkusil v enem veceru in takoj me je zmotila arkadnost in wannabe spektakularnost... Razocaranje...
Glede na 'fiziko' RBR(starejsa igra od dirt) bi pricakoval da so modele izboljsali, ne pa se posvetili predvsem grafiki oziroma estetiki.
Ampak razumem tudi, da igre ki so zahtevne za voznjo, niso lih najbolj priljubljene, koneckoncev se igra za zabavo:)



kako da ne... cm2 je polek rbr top rally na pc. vse ostalo je šminka.

innerspace ::

Ok, je res najboljsi od CMRjev a zame se vedno neprimerljiv z RBR...some steps ahead.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

ABX ::

+Grafika
-Meni

Fizikalni model je bistveno boljši od Dirt 1, je pa to arkada, tako da primerjava z simulacijami ni na mestu.

P.S: ATi uporabniki posodobite driverje ker jaz sem imel prej 5FPS v menijih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

=666= ::

Jest mam ta zadnje driverje , pa gledam diapozitive v menijih , 9fps.

Evo , fuknu gor hotfix , leti k prasica 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: =666= ()

Jst ::

Igram na Gamepad, vendar mi pri igranju vleče na desno stran.

Torej dam gas, ampak avto noče iti na ravnost.

Kako to popraviti?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Bor H ::

Poglej v nastavitvah gamepada če je dobr skalibriran, sem imel podoben problem z Rumbelpadom 2 od logitecha in sem našel nekje na njihovi strani katere knofe je treba držat medtem ko se igraš z baterijo pa se ponovno skalibrira.

Mentalist ::

Dirt niti ni tak dober spil.
Lool.

__Devil__ ::

men owna

bluefish ::

Dirt niti ni tak dober spil.
Jasno, ne gre peljati 280km/h v ovinek, kot pri NFS.

Jst ::

>Poglej v nastavitvah gamepada če je dobr skalibriran, sem imel podoben problem z Rumbelpadom 2 od
>logitecha in sem našel nekje na njihovi strani katere knofe je treba držat medtem ko se igraš z baterijo
>pa se ponovno skalibrira.

Gamepad je calibriran. Tudi driverji so sovi. A vseeno vleče v ebo smer.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mentalist ::

Dirt niti ni tak dober spil.
Jasno, ne gre peljati 280km/h v ovinek, kot pri NFS.


Saj ni to, mi je NFS pa ne zaradi tega, nwm nisem nwm kak navdušen nad dirtom.
Lool.

dejanslo ::

Kje najdem bolj asfaltne proge?
There`s More Than One Way To Do It

DaVidQ ::

Kje najdem bolj asfaltne proge?



Haha, ravno to tudi mene zanima. >:D So mi veliko bolj ušeč asfaltne kot pa offroad

Rotaidal ::

Jih ni. Tako kot ni blata, snega, dežja...Žal je zadnji dober colin res bil 2.0. Ne razumem kako v igri ni, focusa, c4....

Engineer_SLO ::

tudi jaz sem razočaran,na k... mi gredo e avtokros zadeva, rally je nekaj drugega,zadnji še spodoben zame je bil CM 2004 , tole je pa kar neki...
saj ne rečem grafika je kul,sam pristop pa poden od podna...


razočaran fulll

;(
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Dr_M ::

Koliko od vas, ki ste "razocarani, full" je kupilo dirt2?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

__Devil__ ::

Jaz ga nisem kupil, pa sem zadovoljen full :). Vse kar je zastonj je dobro. Pravijo.

dejanslo ::

Jih ni. Tako kot ni blata, snega, dežja...Žal je zadnji dober colin res bil 2.0. Ne razumem kako v igri ni, focusa, c4....


bah ... škoda. :(

saj ne, da sem razočaran nad igro kot celoto.. za PC rally dirkačino je dobra igra, to ni kaj.. Res, da od CMR2 nisem nobene druge igral (LFS je druga zgodba) in jo v nekaterih (ročna, odnašanje s steze, stranski teren, poškodbeni model) aspektih prekaša po celi črti, ampak mislim, da je vseeno ful zajeb, če gre v glavnem samo za pesek/zemljo. škoda, škoda (za codemasters).. zdaj je pač ne bom kupil ter igral ure in ure, vozil proge znova in znova ..... in znova :) zelo verjetno bom jo sedaj kar zbrisal. i not like, i not support.

sam ta pristop in različni tipi dirk se mi ne zdijo slabi iz vidika osvežitve (vsaj zame je to svežo), ampak po drugi strani te precej omejuje (ne moraš se odločit, da bi igral ta pa ta rally, ta pa ta stage [cel popoldan :D])..

bomo počeli kaj bolj pametnega, ne bomo igrali iger ;)
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

Jst ::

In[taliral nove driverje za grafično, zvočno, gamepad.

Ampak me vseeno vleče rahlo v desno. Gamepad sem kalibriral. (V DMC4 dela normalno).

Je kdomu kaj jasno zakaj se mi to dogaja?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

opeter ::

Jih ni. Tako kot ni blata, snega, dežja...Žal je zadnji dober colin res bil 2.0. Ne razumem kako v igri ni, focusa, c4....


Hmm... v Wii verziji je, vse zgoraj našteto. Zadnji CMR, kar je po mojem bil še relativno soliden je bil CMR2005 (oz. starejše, predvsem CMR2). Zelo všeč mi je bil (oz. je še vedno) Xpand Rally.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Engineer_SLO ::

Koliko od vas, ki ste "razocarani, full" je kupilo dirt2?


jaz hvala bogu ne,vedno igro najprej preizkusim iz travnika potem pa kupim če mi je všeč....
v igri obljubljajo rely in take stvari,na koncu pa se več kot pol igre voziš z nekimi tovornjački,(bolj ladje) in takim sranjem po vedno istih progah....

živ dolgčas...

Veliko iger kupim,recimo Grid,NFS Shift ,HL1-x,max payne,warcraft,age of empires............. ,vendar sem skoraj vse od naštetih najprej preizkusil kot demo ali pa direktno iz travnika

in zaradi tega nimam slabe vesti!:D
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mentalist ::

Koliko od vas, ki ste "razocarani, full" je kupilo dirt2?


jaz hvala bogu ne,vedno igro najprej preizkusim iz travnika potem pa kupim če mi je všeč....
v igri obljubljajo rely in take stvari,na koncu pa se več kot pol igre voziš z nekimi tovornjački,(bolj ladje) in takim sranjem po vedno istih progah....

živ dolgčas...

Veliko iger kupim,recimo Grid,NFS Shift ,HL1-x,max payne,warcraft,age of empires............. ,vendar sem skoraj vse od naštetih najprej preizkusil kot demo ali pa direktno iz travnika

in zaradi tega nimam slabe vesti!:D


Ni škoda denarja za igre, če jih lahko dol potegneš?


P:S ve kdo, kako se igra shrani?
Lool.

Rotaidal ::

P:S ve kdo, kako se igra shrani?


Tako da narediš profil.

Mentalist ::

Kak se pa naredi?
Lool.

DaVidQ ::

Kak se pa naredi?


Tako da naprej kupiš original, potem pa narediš windows live profil, ali pa se samo prijaviš če ga že imaš.

__Devil__ ::

Ni tako, da to windows live geslo velja za vse igre? torej, če kupiš eno igro z tem računom, lahko igraš potem vse online? od gta 4 do crysis?

__Devil__ ::

naredi si en acc, jaz ga tut mam, pa nimam original..

Outsajder ::

Nardit si morš en offline profile.

Rotaidal ::

Držite se teme!

gamemen ::

pojdite v igro in ko se vam prikaže Live zaslonček kliknite na Create Account in si naredite offline account če ga še nimate.

nato boste lahko shranjevali igro.

Kforge ::

kako naj naredim screenshot,če med igro stisnem printscreen,pa ga potem pastam v slikar je samo črna slika.

lp

djgregec ::

fraps

BlackHole ::

Rally sploh ni tak slab. Res, da tiste dirke z raznimi tovornjački niso ne vem kako atraktivne, drugače pa je vožnja zelo solidna, primerljiva z CMR2. Tudi občutek hitrosti je dober, prav tako poškodbeni model, za arkado seveda. Podlage so pesek, blato (Malezija) in asfalt. Snega in dežja pa res še nisem videl (sem nekje na 40% kariere al kaj je že). Asfalt je sicer zelo podobne barve kot pesek, zato prehod med podlagama ni takoj viden.
LP Marko

Valvoline ::

Glih špilal Utah trailblazer. Kakšna grafika je tle,WOW.:D Brez konkurence. Občutek hitrosti je neverjeten.

particle ::

Cmr1(3dfx časi mmmmm...) in cmr2 (D3D T&L časi mmmmmm...) to so bli najboljši rallyji :8)

Klemzz ::

CMR in CMR2, to so bli res časi ja, od novejših mi je pa še CMR4 dobr. Sem pa igrau DiRT2 pa niti ni tok slaba zadeva, usakmu svoje :)

tommy boy ::

Sej je igrca OK narejena, samo premalo je poudarka na standardnem point to point rallyu, kot je bilo v prejšnjih igrcah od Colina. Preveč je poudarka na rally crossu, ki ga je včasih že kar tečno igrat, ker se ponavlja.

Kforge ::

zaenkrat se mi najbolj dopade grafika na kitajskem,tiste gore so res neverjetne,sicer pa je grafika povsod odlična le da se recimo v GB ne zazna tako dobro.

lp

Klemzz ::

Jah sej to ni CMR ampak DiRT, men je pa najbolš Maroco.

__Devil__ ::

Koliko je teh levelov pri DIRT 2 ? jaz sem že pri 53!

HVALA!!!

den1s ::

ko na začetku igre zvozim tisto prvo dirko gre ful lepo brez štekanja, ko pa pridem v garažo ali meni pa vse skup zašteka da ne morem nič, pa že na začetku ko kaže tiste filme malo šteka. imam pa grafično nvidia9800GT, AMD athlon 3500+, 2,5GB rama
Drivere sem naložil najnovejše z neta pa isto.
Hvala
lp.

particle ::

In[taliral nove driverje za grafično, zvočno, gamepad.

Ampak me vseeno vleče rahlo v desno. Gamepad sem kalibriral. (V DMC4 dela normalno).

Je kdomu kaj jasno zakaj se mi to dogaja?


Počena guma.>:D

T-Majo ::

Še moje mnenje o igri.

-grafika 4/5 (mogoče, ker nimam dx11?)
-vožnja 4/5 (ravno ok za občasnega igralca, kot sem jaz)
-menuji 1/5 (OBUP! nepregledno, kar nekaj!)
-igra kot igra 3/5 (pogrešam več alsfalta, več avtomobilov, WRC je spoh notri?, premalo pravega Rallyja)

Dela mi pa na:
-C2D E6400@3.2ghz
-2x2gb ddr2 Corsair 800mhz
-Asus P5Q pro P45
-Ati Sapphire Radeon HD4850 512mb ddr3

@DX10 imam med 50-60fpsjev. 1680x1050@ultra high, pač vse na full. To sem pa zadovoljen.

-optimizacija igre 5/5

T-Majo ::

Se opravičujem, 43fpsjev imam, malo preveč sem napisal. Moti me še tudi zelo velik ponavljanje prog. Vsako progro 10x prevoziš v različno smer z različnimi avti.

T-Majo ::

Občutek imam, da gredo avti po upgradu še manj in da so ene progre nerealno težje, druge pa veliko lažje oz. nasprotniki, čeprav so kao isti vozniki. Pa če imaš 2-3 dirke skupaj, če prvo avto rabiješ, maš že na 2. avto cel. Tudi poškodbeni model ni nevem kaj, zlomi avto, in ga samo malo vleče v levo, izgleda pa kot totalka. Imam full damage vklopljen.

Res pogrešam tudi, da bi začel voziti z slabšimi avto, npr. citroen saxo, renault clio itd. Kakšen stari Audi S1 za nagrado itd.

TOP ::

Pozdravljeni mam original key za Dirt2.Registriral sem preko Steam in igro potegnu dol.Potle poženem igro in moram odpret Windows LIVE račun,če hočem preko neta igrat,sam mi nikakor ne uspe.Ko kliknem za nov račun,me vrže na stram od Xbox360.Prosim za pomoč.

ahac ::

Games for windows live račun je isti kot za xbox live.
Probaj tukaj naredit: http://www.microsoft.com/games/en-US/Li...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

TOP ::

Evo tole mi napiše,ko hočem se prijavit.(cant connect to live you may be using a windows live ID from a region that is not supported by live)

Pa ima kdo sploh original.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

TOP ::

Ko v igrici kliknem Sign in in ko hočem upisat svoj email in takoj ko kliknem znak @ mi takoj izpiše .(cant connect to live you may be using a windows live ID from a region that is not supported by live.Probal sem regijo dat in Slovenija in Velika Britanija in isto.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916584 (3162) Buggy
»

Dirt 4

Oddelek: Igre
493126 (841) Bantani
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941130 (20146) vostok_1
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474345 (3310) opeter
»

Colin mcrae DIRT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16117317 (8424) Klemzz

Več podobnih tem