» »

Problem z DVD/CD pekačem NEC DVD RW ND-3550A

Problem z DVD/CD pekačem NEC DVD RW ND-3550A

geronimo ::

Že nekaj časa imam probleme z DVD pekačem NEC DVD RW ND-3550A in sicer naslednje: hitrost peke DVD (recimo DVD filma) je katastrofalna, saj mi pece DVD tudi po 2 (dve) uri in kar je najhuje je to, da ko končno zapeče DVD tega istega DVD-ja ne zna prebrat ali pa ga zazna kot prazen DVD, ki je pripravljen za snemanje.Če ta isti DVD vstavim v DVD player (hišni kino) pa vse štima. Ker sem mislil, da je nekaj narobe z Windowsi - imam WIN XP- sem formatiral mašino pa na žalost ni bilo nobenega haska. Je kaka moznost. da se zadeva porihta ali je pa pekač preprosto crknil.

solatko ::

Počasi ga jemlje hudič. Laser sčasoma oslabi in slabo bere in piše. Menjaj saj je to potrošni material cca €30.

geronimo ::

Vsem, ki ste si ogledali to temo naj povem, da je moj NEC po komaj letu dni delovanja preprosto spustil svojo dušico. Vgradil sem SONY DVD in zadeva deluje tako kot je treba.:)

Anthracis ::

ne se špilat. kolega je z necom posnel 500 dvd jev .. pa še kr peče z njim
lolević

tropinovec ::

Imam Nec 3500, mislim, da že več kot tri leta in sem spekel kar veliko pečenk, pa dela b.p. , edino firmware sem lani posodobil. 8-)

solatko ::

Anthracis - jaz sem tudi z Lado samaro prevozil 370k brez generalne, pa to še ne pomeni, da je to dober avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

dukenukem ::

ma kolega tega neca,kup nov komp,nakar formatiram in dotična enota ne prebere cdja z gonilniki za plato ,pol na hitro prklopim navadno dvd enoto tastaro, da sm lahk naložu prve gonilnike ;)

Blinder ::

Par vprasanj glede DVD:

1. Imam dvd+rw enoto, ki mi noče pisat na medij dvd-r. To je zaradi nekompatibilnosti med njima? (pazi na +-)

2. Ali dvd+rw bere medij dvd-r?

3. Ali bi mi live linux delal hitreje, če bi tisti live_cd 700 mb zapekel kot bootable na dvd? Vem, da moram upoštevat tudi hitrost računalnika.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

solatko ::

DVD - bere tudi +, DVD+ pa ne bere -.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100902 (25411) nuclear
»

nec dvd 3520 dvosljni

Oddelek: Strojna oprema
231797 (1059) Hevidi
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389896 (7049) reber
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656131 (4747) pingo76
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009169 (6793) AtaStrumf

Več podobnih tem