» »

Jehovove priče

Jehovove priče

1
...
3 4
5
»

Ramon dekers ::

ThinMan je izjavil:

Hmm, pri meni v blok so živeli do ne tega dolgo (2 leti), 4 parčki, eni poročeni eni ne.

Nikoli imel problema z njimi, nič trkali nič, čisto normalno se pogovarjali. So pa "utrujali" vsem ostalim (sosednji bloki, hiše, mesto, vasi,...)
V kraju kjer živim imajo tudi cerkev (oz. prostor kjer mašujejo). Lepo lično doterano. Vabili so me sicer na te seanse ampak se nisem nekako odločil (bojda je zanimivo ko se ugasnejo luči :)

Nekam čuden sistem novačenja imajo

lp,



to imajo notri orgije!!!

Dr_M ::

Ce na svetu nebi bilo nobene vere, samo ateizem, si lahko ogledate v eni malo starejsi epizodi Southparka kaksna bi bila situacija.
Naslov epizode je Go God Go, dogaja se pa v letu 2546.

Go God Go @ Wikipedia
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Pepolina> mar veste kaj vas čaka?

Vem. Globoki dekolteji, visoke pete in kratka krilca, pa za ženo in otroke bom lahko še naprej skrbel, kar pa je daleč najpomembnejše - še vedno bom lahko poslušal dobro glasbo.

Za ljudi, ki se jim zdi, da se morajo ukvarjati z mojim (intimnim in intelektualnim) življenjem nimam niti najmanjšega usmiljenja. Fuck you. Če lastnim blodnjam verjamete, imate vso pravico živeti nekoristno in dolgočasno življenje v senci vašega namišljenega vsemogočnega prijatelja, skrajno žaljivo in zlobno pa je ponujati enake vrste bedo ljudem v stiski z obljubo nekakšne odrešitve, ki je itak nikoli ne boste zmogli izpolniti.

Amway so pravi angelčki v primerjavi z vašimi zavržnimi in nemoralnimi metodami prodajanja vročega zraka obupanim :|

YaN-cH ::

Amway so pravi angelčki v primerjavi z vašimi zavržnimi in nemoralnimi metodami prodajanja vročega zraka obupanim :|

Pepolina ni več njihova, vsaj jaz tako razumem njen post.

jype ::

Prima!

Volk| ::

če pogledaš logično, oni imajo radi Boga, kateri jim je vse to dal, a jim istočasno prepoveduje.
Se že tu vidi zgrešena logika. Kako imaš lahko rad boga, kateri ti ponuja veliko raznovrstnih užitkov a jih ne smeš imet.
Jebeš takega boga. Kot bi svojemu otroku dal čokolado da jo poskusi, pol pa bi mu jo prepovedal jest.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

PaX_MaN ::

Ramon dekers ::

PaX_MaN je izjavil:

Njet futrat trola, prosim vas.



haha crknu sem od smeha ko sem bral tole prvo. Sem mislil da imajo orgije in da dobijo plačo ko hodijo okoli in gnjavijo ljudi... Če bo kdaj prišla h meni domov kakšna 30 let stara jehova priča (ki zgleda ok) ji bom vljudno rekel da greva samo lahko sexat kaj več pa žal nisem sposoben.

papasmrk ::

Ramon dekers je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Njet futrat trola, prosim vas.



haha crknu sem od smeha ko sem bral tole prvo. Sem mislil da imajo orgije in da dobijo plačo ko hodijo okoli in gnjavijo ljudi... Če bo kdaj prišla h meni domov kakšna 30 let stara jehova priča (ki zgleda ok) ji bom vljudno rekel da greva samo lahko sexat kaj več pa žal nisem sposoben.


Pomoje je hotela tale Pepolina s svojim postom na slikovit način predstavit svojo izkušnjo z Jehovci.
Za komentiranje se moraš prijaviti

imagodei ::

I think Atheist Experience just jumped the shark... :(
- Hoc est qui sumus -

jype ::

Aja? Zakaj?

pingo76 ::

Jaz vsako leto na približno isti dan (lahko da celo na isti) dobim dve prijazne gospe ki imata namem me "razsvetliti". Prvič sem se jih rešil po 20 minutah saj niso bile preveč vsiljive in spodobno spoštljive. Pustil sem jima veselje za "hiter" opis zadeve nato odslovil. Naslednje leto pa odprem vrata, jih zagledam in rečem: Oštja! Je že leto nakorog?...
Presenečeno me pogledata in vprašata od kod jih poznam. Povedal sem in sta me nato pustile pri miru in zaželele srečo ali nekaj podobnega naprej. Od takrat naprej sem imel le še eden obisk, jih vljudno odzdravil in to je to.

Mi je pa bil skrajno beden tip ki se je narisal in na vsak način hotel uturit knjigo smisel življenja (knjiga je bila silno poceni tako da najbrž ni bilo v ozadju mišljen nek bajen zaslužek in zgolj prodaja). Fural je neko svoje prepričanje in mi zagotavljal da mi bo knjiga zagotovo pomagala najti smisel življenja.
Ampak! Tipson je na vprašanje ali ga je sam že našel odgovoril z ne.
Moj odgovor pa je sledil: A tako... no pol pa si jo najprej sam preberi... raus!

Ahh kakšno olajšanje...

imagodei ::

@Jype,

dej tistle prosim premakni v Atheist Experience Show
- Hoc est qui sumus -
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Misijonarstvo

Oddelek: Šola
71512 (1180) Kamran
»

Živimo v simulaciji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
11411595 (7725) Saladin
»

Verouk kot oblika pranja možganov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30817797 (13180) Barakuda1
»

Kako izstopiti iz rimokatoliške cerkve? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16615775 (6066) poweroff
»

Resno; RKC in dinozavri

Oddelek: Loža
151728 (1278) zee

Več podobnih tem