» »

DVD player

DVD player

noogy2noogy ::

A ma kdo mogoče izkušnje s kakšnim externim DVD predvajalnikom in kako se komu obnese (kako je zadovoljen). Namreč nameravam kupiti en tak player, pa me zanima kakšna cenejša varijanta (absolutno pod 100 KSIT). Na trgu se že dobi nekaj firm celo od 60 KSIT naprej pa me zanima, če je kdo te zadeve že probal v živo. Jaz sem videl samo Philipsa (mislim da je model 751) za 70 KSIT v Mediasvet pa se mi je zdel čist OK za ta denar.

Hvala za mnenja. 8-)
lp noogy

Lith ::

Ja, umax 6000 dela zelo fajn, mas vse opcije kot na PCju ( FFWD, 2x, 4x, Video-CD, MP3 cd, CD-RW) za tistih nekaj 65k SIT. Edino Dolby surround moras prek opticnega kabla stekat na zvocnike (creative DTT2200 al nekaj takega), drugac je samo stereo

B-Cool
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

kn3z ::

Jaz imam doma yamakawo 713 (una ta močnejša) že več kot eno leto in sem ful zadovoljen z njo. Na zadnji strani ma digit. izhod za dd in dts (če se ne motim) in pa analogni za dd. Za tok denarja kot je yamakawa vredna je vprašanje če boš dobil še kaj boljšega (mogoče umaxa) ostalo je pa vse čez 100k SIT.
Pol rabiš pa še ene hude zvočnike pa še en dodatn woofer, pa živčne sosede>:D pa bo

msmiha ::

Umax 6000 kot ti je dejav že Lith. Teste si lahko prebereš v Jokerju
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

noogy2noogy ::

Ali imata Umax in Yamakawa tudi možnost predvajanja mp3? Ali sta region free?

Zanima me tudi, kje v LJ so dobre (beri dobro založene in cenovno ugodne) videoteke z DVD filmi? Ali mogoče filme kupujete? 8-O

thnx
lp noogy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321008 (46352) cryptozaver
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235377 (14166) aco111
»

Best buy skener

Oddelek: Kaj kupiti
361776 (1405) Dr_M
»

Kateri scanner

Oddelek: Kaj kupiti
111186 (1058) bili_39
»

Skenr

Oddelek: Kaj kupiti
181658 (1440) PIII850

Več podobnih tem