» »

Skenr

Skenr

Pretorijanec ::

Nameravam kupt en skenr pa ne vem kerga. Predusm je pomembna cena! Pa ker sound sistm mi pripurocate? Ja, sm prebrou clank o Creativu sam useen bi rad slisu kva mi pripurocate?

Kaiser ::

Imam Mustek 1200UB skener, ki stane cca 17 jurjev in je bil v junijskem monitorju 2000 best buy za domaco uporabo. Iz svojih izkusenj povem, da dela bp in sem z njim zelo zadovojlen.
Fino je tud ker je edini prikljucek, ki ga rabis USB preko katerega se tudi napaja.

McHregec ::

strinjam se s kaiserjem

asteroidk ::

ja Mustek 1200UB je zakon.. moj frend ga ma pa mu supr dela.. >:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

rookie ::

Mustek zakon ! Pa tu od HP dela kr vredu !:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

andrej ::

Jaz mam USB skener od AGFE (1212u) pa pici zlo dobro pa se dokaj poceni je bil. Meni je blo glavno, da dela pod w2k pa da je na USB...

XCT ::

Tudi jaz imam Mustek 1200UB
Dela brez problemov
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

noogy2noogy ::

Jaz imam tud Agfa Snapscan 1212u pa je špica. Mislim, da imaš za manj kot 20 jurjev že kar nekaj izbire, pa še nobeden ni slab... vse je stvar okusa.;)
lp noogy

Pretorijanec ::

Kva pa zvocniki?

Milko ::

Glede skenerja ti priporocam kaksnga od UMAXa. So zlo dobri, kar se tice kvalitete slike. UMAX Astra 3400 stane okol 23.000, lahko pa jo prikljucis na USB.

JeDo ::

Važn je kolk boš skeniral, jst sem si nabavu Umax astro 2200 USB/SCSI (ima obe možnosti) Ter uta nastavek za diase in negative. Če ti povem po pravici, da ko imaš enkrat SCSI scanner ne razmišljaš o ničemer podobnem USB-ju/paralelcu ker to kratko malo LETI!!!
Tehnični podatki :
res: 600x1200, 42bitne barve, itd več na umaxovi domači strani

Cena ; 45.000,00 sitUmax
----------------------------------------------------------------------------
<br>

AlchemY ::

za ceno okol 20k SIT kupi musteka, umax ali HP. Geniusa pa se raj izogibaj, ker fotografije pri nekaterih nastavitvah skenira zelo slabo.

TheHijacker ::

V službi imamo Epson Perfection 1240U. Super zadeva. Hiter, prečudovito skenira samo cena je malce tu mač... Cca. 60k SIT.

andrej ::

za domaco rabo se ne splaca dat vec kot 20k za skener. SCSI pa te fore niso za domacega uporabnika, ker tisto minutko ko pocaka ni tak kriticno - saj nena skeniramo par tisoc slik na dan...

Mate ::

Hmm zvocniki..oziroma sound system... kaj pa sploh hoces... Pa kok bi dal zanga... pa na kero zvocno bi prklopu. live?

anxieux ::

umax astra je dober in pocen skener. sicer ostalih ne poznam razen hp, ki pa itak caruje (je pa drag)
sam mam astro 1220p k je bla 2,5 let nazaj 23k sit, dela pa tko da bi blo še gatesu v vesele8-)
~Let The HammerFall~

Tzar ::

Lahk oizberes Creativove FPS 1500,ki so nekaj cez 20k, pa so kr ful dobri.0:)
Življenje je lepo!

Ribicija ::

Kupi UMAX-a 2100 ali 3400. Oba sta USB razlika je samo v tem da ima 3400 42 bitno "barvno paleto".
Hp je sicer ful dober ima pa uporabniški vmesnik ki je namenje glupim Američanom. Niti približno ni podoben vmesnikom, ki smo jih navajeni od Umaxa ali drugih.
Kar se tiče sound sistema pa odvisno od zvočne kartice.Če imaš kakpnega Liva se ti splača Creative FPS 1500 (4 sateliti + bas; cena 25 kSIT)če pa imaš navadno zvočno pa morda Teac-i ki so stereo zvočniki z basom (cena cca. 17 kSIT).
če pa boš morda kupil tudi novo zvočno pa se ti splača Creative Sound blaster Live 5.1 v kompletu z zvočniki DTT 2000. Cena tega kompleta je mislim da cca. 57 kSIT.

lp
Blaž

PIII850 ::

Kar se tiče skenerja kupi artec 2000 usb, super zadeva

www.artecusa.com je njihov page

Kar se pa tice zvocnikov, ene od creativa (fps1500 al pa kaj se drazjega)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Scanner?

Oddelek: Kaj kupiti
161862 (1647) Webmojster
»

kater skener kupit

Oddelek: Strojna oprema
121135 (995) sirotka
»

ANKETA

Oddelek: Strojna oprema
362222 (1876) XsenO
»

Skeniranje diapozitiva

Oddelek: Programska oprema
123560 (3452) dr. Zgemba
»

Kateri scanner?

Oddelek: Kaj kupiti
101851 (1745) TESKAn

Več podobnih tem