» »

Pomoc prosim

Pomoc prosim

Wh!tE ::

v 4. letniku sem vselej hodil po robu. Sprical teste in vse ostale ure, vendar v mejah tako da mi niso morali dati ukora/whatever. Tako sem tudi malo špekuliral in sel pisati samo zadnji esej pri slovenščini, saj v pravilniku piše da je potreben vsaj en esej in vsaj en esej mora bit pozitiven.
Ker je šlo to moji profesorici v nos, se je odločila da me vrže. Zdej me pa ne flejmat kako se obnašam ampak prosim mi pomagajte ce se da. Prosim, brez nepotrebnih pikrih pripomb in flejmanja. Hvala.

Esej mi je ocenila z 28/50 pikami. Nato je prečrtala 4 pike in mi napisala 24/50. 25 pik je 50% kar je potrebno za 2. Vsa leta ji nisem bil usec, ampak pustimo to. Kakor da ze odbitek 4ih tock ni zadosti, mi dveh odstavkov sploh ni ocenila kjer je moznih osem tock! (In tukaj vsi trdijo da si jih zasluzim najmanj 4. Ze za opredelitev dobim eno točko)

Sedaj mi je dala delni popravc in ker vsi moji sosolci, jaz in vsem ki sem jim pokazal esej zdi to krivično, vas prosim za pomoč. :)

Kdo ve za kakšnega zunanjega ocenjevalca, ki bi bil pripravlje se vsesti z mano dol in napisati pravilno vsebinsko oceno eseja? Rabil bi tudi nekoga da mi zelo dobro sestavi pritožbo. Hvala. (se bolje ce se spozna na knjigo "Neznosna lahkost bivanja")

In btw, kaj reces ko ti profesorica rece:"Jah, ce ti pustim da nardis letnik, potem mogoce ne bos naredil mature, kar bo pustilo madež na meni! In 1 dobiš zaradi tvojega odnosa!" Na esej mi je pa whinala, da je to moj edini letošnji esej. Ce upostevamo moj odnos do pouka, si res zasluzim kaksno klofuto, samo v soli se ocenjuje znanje, ne pa odnos :D ... Tako da njeno sebičnost, subjektivno ocenjevanje in egoizem...
Me, the vanquisher

OmegaBlue ::

Daj v pravi oddelek in primern naslov temi. Pravila 4. Člen.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alamut, Krasni novi svet - Matura 2003 SLO (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Šola
25033873 (13830) Machete
»

Matura 2007 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
19915970 (9360) monster-x
»

Problem v šoli. Zaplet s profesorico. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15917147 (2990) Sodck
»

esej - bedarija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
568522 (7372) pingec
»

Ocenjevanje spisov

Oddelek: Problemi človeštva
345286 (4762) Thrivial

Več podobnih tem