» »

pomagajte izbrati monitor LCD 21" +

pomagajte izbrati monitor LCD 21" +

alenbalboa ::

Iščem monitor velikosti 21" in več za srednje zahtevno uporabo(predvsem igre, obcasen ogled filma, ..) v cenovnem razponu do 350€(po možnosti ceneje).
Sam sem si ogledal zelo veliko monitorjev im nekako mi je v oci padel Samsung 226bw, vendar nisem preprican ce je taksna izbira najboljsa glede na razmerje cena/zmogljivost. Zanima me tudi kako zelo je pomemben prikljucek DVI, saj so nekateri po specifikacijah zelo podobni monitorji brez njega veliko cenejsi.
Kaj je po vasem mnenju best buy zame ta trenutek?
Drobni detajli, dodani potem, ko bi povprečen človek odnehal,gradijo mojstrovo slavo!

mspiller ::

Sem kupil v petek tocno ta monitor. Imata ga pa tudi ze dva kolega. Slike je dobra. Kar malo moti je, ko gledas od spodaj, slika prakticno takoj postane crna (naceloma ni problema, razen ce hoces gledati filme v postelji). Ostali koti so dobri. Razlog zakaj je to problem, je ker se monitorja prakticno ne da premikat (edino za ene 10 stopinj se ga da lahko nazaj, ostalega ni (visina je fiksna)). Ce bi se ga dalo premakniti naprej bi bilo perfektno :). Koleg je imel probleme pri predavanju filmov, kjer mu je zgornji del utripal. Problem je bila graficna (oz driverji), ki ima zgleda probleme z wide resolucijo.

lp, Matej

iverson3 ::

Ravno v ponedeljek sem kupil ta monitor. Še zdaj ne morem verjet kako velik je (prej imel 19˝). Spodaj sem ga z zadnje strani podstavil, da je malo nagnjen proti meni, tako nimam nobenih težav. Pogledal že nekaj filmov - odlično res. :D

Smrkc ::

Jaz imam tudi eno kratko vprašanje glede tega monitorja. Tisti, ki ste kupili ta monitor preko mimovrste, me zanima kateri panel ste dobili.

Zheegec ::

Vse nove dobave so A panel že kar nekaj časa, dvomim da se da še S dobit.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

seljo ::

ce imas denar kupi samsunga 215tw sam ga imam super monitor.!!
u zivotu sve se vraca sve se placa

Zheegec ::

Za hitre igre 215TW ni ravno najboljši, je pa seveda sama kvaliteta slike dosti boljša kot na 226BW ali 206BW.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8373997031 (14431) crnski0
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35849948 (21593) silo
»

226BW ali 2232BW monitor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15317200 (10262) Zako
»

Nujno - primerjava 2 lcd 22" monitorjev samsung (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10611416 (7900) TuRBo_1
»

monitor

Oddelek: Kaj kupiti
71404 (1314) Kriko

Več podobnih tem