» »

samsung 226 BW

samsung 226 BW

NightHawk ::

Sem tik pred nakupom dotičnega monitorja, pa sem malo search-al po netu. Na ST sem nasel bore malo, sem pa na ameriskih forumih zasledil, da naj bi imel monitor samo 60Hz hitrost osveževanja. Sedaj imam 85Hz, pa me zanima.....je tukaj kaksen lastnik tega monitorja? Kako se to pozna v praksi? Oci kej trpijo ali se sploh ne opazi?

tnx

JanezekNovak ::

Glede na to, da je monitor LCD, je ta podatek o frekvenci osveževanja nepomenben!
http://www.euroairsoft.com/

NightHawk ::

aha....nisem tok v tem in mi to ni znano....bral sem, da americani nekaj jambrajo, pa sem raje vprasal

steev ::

NightHawk: itak imajo vsi vecji wide zasloni tako frekvenco (pomoje). Drugace pa oci ne trpijo, slika je izvrstna. Ta stari LCD sem dal sestri in ko delam nekaj časa na mojem (226BW :), potem pa pridem na njenega je slika zelo slaba na njenem (pač sem se navadil na kvaliteto), sej ko si eno uro gor, ti je tudi tisti tastari v redu (dokler ne pridem nazaj v mojo sobo).

Ga priporočam.
:|

Zheegec ::

Pri LCD monitorjih je frekvenca osveževanja prav tako nepomembna kot kontrastno razmerje ali pa razni zavajojoči podatki o vidnih kotih in odzivnih časih...

v glavnem, 60Hz je normalno za LCD, pa tudi sam 226BW je za svojo ceno (cca 350EUR?) dobra izbira. Če bi rad kaj boljšega se ozri za monitorje s PVA/MVA ter S-IPS matrikami, samo so občutno dražji.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Keyser Soze ::

Glede na to, da si sedaj lastim 226BW lahko rečem, da sem malenkost razočaran. Predvsem nad barvami. S 193P se ne more primerjati. Je pa malenkost hitrejši. Pa širši. :D

Drugače pa v overall pogledu čisto OK monitor. Sploh za to ceno.
OM, F, G!

kixs ::

TN se ne more primerjat s PVA - razen v odzivnem casu. ;)

Zheegec ::

S-IPS je najboljša matrika, pa tudi nima problemov z response časom ali pa input lagom, tako kot xVA.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
83751017183 (12581) KTr1sk
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35850550 (22195) silo
»

LCD TV 32" ali LCD monitor 27"

Oddelek: Kaj kupiti
264330 (3713) Gizoman
»

Kater vecji LCD kupit, izbire prevec, tako da se ne znajdem

Oddelek: Kaj kupiti
142533 (1619) denisbegood
»

226BW ali 2232BW monitor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15317412 (10474) Zako

Več podobnih tem