» »

SIOL prenos je vezan na username in password.

SIOL prenos je vezan na username in password.

teeehaaaceee ::

Torej ker sem tako "zadovoljen" uporabnik siolovih storitev in ker mi "vedno tako vljudno pomagajo oz resijo vse moje tezave studenti na 0801000" bom naredil za siol sledeče ;) Prenos Download in Upload je pri siolu vezan na username in password. Torej ce imas linijo 1MB in se povezes z uporabniskim imenom in geslom od "prijatelja" ki ima recimo 4m (in dinamicni IP!) imas prenos 4mb. Pogoj za to je seveda da je linija do modema vec kot 1mb. Kar pa je pri vecini siolovih uporabnikov. Razen tistih ki imajo 256k. Torej se pravi da pri siolu vecina userov in passov ni vezana na mac adreso od modema ali linijo. Aja pa se to v primeru da Siol ugotovi da se to na ta nacin zlorablja se lahko poslovite od linije vsaj pri siolu sicer pa je se dost drugih ponudnikov :) Pa veselo hitro downloadanje.
We live in a moment, a moment in time...

Matek ::

Err, si ziher? Ker kolk jes vem ti oni cisto lepo na centrali dolocijo hitrost prenosa in je potem vezana na prikljucek. Ce jaz doma prikljucim modem na linijo, se takoj sinhronizira na hitrost, ki jo placujem (1mbit). Stvar bi bila sicer precej trivialna in dvomim, da bi se jo tako pozno odkrilo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ThinMan ::

Jp, centrala povečuje promet :
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

alienalien ::

To je res in ni nič novega to smo delilali že kar nekaj časa nazaj. Pogoj je le odprta linija in zadeva deluje. Sploh pri uporabnikih, ki imajo naročeno Siol TV deluje BP. Dobijo te pa nikoli, ker tega ne preverjajo.

danielka84 ::

Sedaj ko ste pametnjakovici tole napisali na forum(sploh pa na slotech), sedaj pa bodo zaceli preverjat:|

naj traja dokler bo, sam sem se ze poslovil od siola...

Klemzz ::

khm...nisem prepričan da te ne odkrijejo, sam se imeu siol trio 4/512 paket, potem sem pa utipkau user ter pass od očeta (siol duo 10/768), stvar je delovala cca. 2-3 dni potem pa je padlo dol in se ni več pobralo...z mojim user/pass se je povezalo normalno :\

#000000 ::

@ danielka84

Točno tko, eni se vedno praskajo tam kjer ju ne srbi, isto je blo ko se je dal POP TV gledat prek neta, (cel program mislm) ne tolk cajt so eni drkal in spraševal neumnosti tle gor, dokler niso lepo vsega zaklenil. :D Enako bo s tem (če že ni)

DC- ::

1. To deluje v večini samo unim, ki imajo siol TV in PRD. Namreč v temu primeru imajo linijo na centrali neomejeno
2. SiOL to dokaj hitro pogrunta in zaklene linijo na naročnikov username.

Če greste pa preko starega sistema ala telekom partnerstva pa tega ni.

Turtle ::

Jet mam trio in PRD in 1Mbit linijo...dela mi pa po bendwith testu nazadnje 270kb (se prav kot bi mel 2,5 nekje) ...se pritožujem? :D

primzx ::

ne verjamem.:D Nakladas.

Klemzz ::

jst ko sem imeu 4/512 mi je DLjalo 640kB/s, UPjalo pa borih 40kB/s :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol povečal hitrosti tudi 1mbit uporabnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
528714 (6571) Veron
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25136180 (20126) Bug
»

siol mi je prišel do vrha

Oddelek: Omrežja in internet
201782 (1280) Andruxa
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036744 (16151) Primoz78
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734705 (17787) RedOS

Več podobnih tem