» »

osebna varnost

osebna varnost

sword ::

pozdravljeni!

bral sem že več tem iz pred nekaj let na tem forumu o uporabi solzivca itd...
pa me zanima, če kdo dokaj natančno ve kako je s temi stvarmi...

1. Kolk so te stvari v bistvu nelegalne?
2. Cene solzivcev-peper spreyev-tazerjev-...?
3. Kje je možno kupiti?
4. Ali je kakšna starostna omejitev?

to bi bilo namenjeno striktno za obrambo, za takrat ko grem v mesto- kar sicer ni zlo zlo pogost... Drgač je pa Šentvid (kamor dokaj pogosto zahajam) precej nevaren okoliš in zadnje čase vse bolj... prijatla oropal, druga dva pretepl (cefurji....)...
Saj se enga ali dveh še ne bi bal ampak pri čefurjih se uporablja eksponenta funkcija... -imaš enega pa se ga dotakneš in jih imaš 5...

Nik$on ::

Dobiš ga v conradu stane pa 13€!

sword ::

ja kje ga pa najdem? iskal sem po njihovi strani pa nič ne najde... majo tud tazerje?

in kako je z legalnostjo prodaje...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sword ()

aljazh ::

Zaenkrat posest solzivcev in elektrošokerjev ni kazniva, je pa kazniva uporaba (oz. povzročitev prepovedanih posledic) za kakršne koli druge namene kot za silobran. Pa tudi v silobranu je uporaba (oz. povzročitev prepovedanih posledic) lahko kazniva, če gre za prekoračeni silobran.

sword ::

in pod kaj naj iščem... predvidevam, da bi ga lahko najdu na njihovi spletni strani... da bi se ogledal ponudbo itd... ker jih nekak ne morm najdt:\

V-i-p ::

Vzami v roke salomonca, imaš za manj kot deset € polno slozilcev na voljo. Pa kupi najmočnejšega, naj se ti cmeri pol ure in kleči na tleh, ko ga boš pošprical... Glede legalnosti: najbrž bo čakal policaje, če kdaj pride do tega, bejž no? Kupi pa imej. Če boš imel problem, uporabi, potem pa adijo pa je...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tear_DR0P ::

vsako tako reč se moraš naučit uporabljat
mene so že parkrat našprical s solzilcem, pa so vedno v oči šprical, dokler sem mel mokre, sem res videl kot bi bil pod vodo, sam pol je blo pa kul in je tud kaka okrog ušes padla

solzilec se prši od tolk daleč, da gre v nos, po možnosti na ovratnik oblačil, da mu skoz hlapi v nos
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uporaba strašilne pištole v silobranu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6216256 (9450) kr3ten
»

O zgrešenosti slovenskega boja zoper kriminal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
32474186 (66172) Colt1911
»

Elektrošokerji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19221520 (10312) SeMiNeSanja
»

Elektrošoker (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213579 (8309) imagodei

umor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
676761 (4228) Thomas

Več podobnih tem