» »

uporaba strašilne pištole v silobranu

uporaba strašilne pištole v silobranu

1
2
»

zee ::

Če vidiš medveda, bežiš.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zuz3k ::

zuz3k je izjavil:

zanima me ali strašilna pištola RG300 dovolj glasna da prestraši medveda?

RG300 video


to me zanima - če prestraši

lp
Life is a psychological game.

hammock ::

zuz3k je izjavil:

zuz3k je izjavil:

zanima me ali strašilna pištola RG300 dovolj glasna da prestraši medveda?

RG300 video


to me zanima - če prestraši

lp

Ce nabases mamo z mladici (kar je edini nevaren scenarij), potem jo kvecjemu razpizdis. Vsi ostali medvedi se bodo ze prej pobrali, ali pa najkasneje ob poku. Ampak naceloma niso nevarni.

Sem srecal ze vec medvedov, brez tezav. Me pa je v bolnico spravil klop - teh se boj.

zuz3k ::

jaz pa že nekej let hodm po gozdu pa nisem naletel sicer se umakne, razen zadnjič se je 10m od mene podrla smrekca verjetno je bil medo

tuhtam ubistvu če je dovolj glasen pok za medveda in pa kako močan je glede na ostale strašilke, se pravi ti praviš da ja. ok

lp
Life is a psychological game.

fikus_ ::

Dosti pomaga, če si prej glasen, preden vidiš medveda, ker se bo medved umaknil. Zato je dobro, da s kakšno palico udarjaš ob tla, ali po deblih. Najslabše je, če naletiš na medvedko z mladiči.
Tale strašilna pištola z linka ali kaj podobnega bi verjetno tudi pomagalo.

KAVINSKY ::

zee je izjavil:

Če vidiš medveda, bežiš.


Kar bo dalo mrcini signal, da se požene za teboj. Če bežiš se pomikaj počasi v smeri od kjer si prišel, brez naglih gibov. Lahko še majico razpneš z rokami nad glavo, in se tako narediš večjega kot si.

Štartne pokalice so v večini primerov neuporabne. Drži se bolj obljudenih poti, brcni kakšen kamen, zaploskaj tu pa tam. Se bo umaknilo.

vostok_1 ::

Načeloma živali ne marajo poka. Tko, da tistega random medveda, vrjetno boš odvrnil.
Mamo z mladiči, pogojno. Če je dovolj daleč, possibly. Če te zaloti na par metrov, pa boš vrjetno najebal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zuz3k ::

ja to smo že glasni usa leta, gre se da če prideš preveč blizu in bi ga s streli prestrašu

kaj pa a kdo ve koliko je glasen ta model 6 mm strašilke glede na ostale? razen če dam raketo na pok
meni se "zdi" bl tiha al se pok strašilke ne more primerjat s strelom pištole
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

jernejl ::

Zakaj pa ne bi raje nabavil namenskega spreja proti medvedom, ki je dejansko učinkovit in medveda začasno onemogoči?
https://www.nps.gov/yell/learn/nature/b...

jazjaz52 ::

Sem prepričan da če naletiš na mladiče te nobena pištola ali sprej nerešila pred napadom mame.
PS
Strašilka je res samo za preganajt otroke-je po glasnosti kaka plinska-replika pištole boljša ker je veliko glasnejša od strašilke (mogoče kakih 20-30% manj kot prava pištola. Plinska z naboji v katerih je solzilec človeka spravi v jok.

MH0 ::

davidxxx88 je izjavil:

Me zanima kako je pravno gledano če se braniš z strašilno pištolo npr. človek grozi da me bo z nožem ubil in hodi proti meni... z strelom v zrak in ga opozorim da naj preneha ker se bom branil z pištolo... te pištole imajo pok kakor prave in vsak bi odnehal ker ravno metka ne bi dobil vsak... 😊😊😆

Ne, nimajo takšnega poka in še kadijo povrh, kot parna lokomotiva. Kvečjemu pred strelom bi lahko koga naplahtal, da je orožje pravo.

zuz3k ::

a tudi sprej obstaja, samo sprej je res če je medved zraven takrat zmrzniš pomoje,

pištola je pa če je v grmu al pa ga vidiš pa ustreliš v zrak da se oddalji

jaz ko sem ga slišal 5 m proč sem v paniki hitreje hodil/bežal (kar sicer ne smeš) in kričal

ne 5m, ene 15-20m no
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

kr3ten ::

Peper sprej je še najboljš. Tačas ko se napadalec zvija zaradi pekočih oči, ga lahko še rukneš okrog kepe. Pa še proti medvedu ga lahko uporabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je v Sloveniji dovoljeno nošenje noža?

Oddelek: Loža
4718545 (16968) Mavrik

Nov temnopolti Američan žrtev policijske samoobrambe (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9722639 (20292) Gandalfar
»

Teleskopska palica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9242128 (34953) solatko
»

Zasebni varnostniki in nošenje orožja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10321113 (19363) PaX_MaN

Več podobnih tem