» »

Glupost v Jokerju

Glupost v Jokerju

1 2
3
»

CaqKa ::

zaj majo Tangico :)

žvau ::

Men se pa še vedno zdi Joker najboljša računalniška revija pri nas. Pa jih prebiram vsaj 4 različne vsak mesec.
Mislim da ima še največ informacij ker pri drugih opažam zmeram več kratkih člankov ki opisujejo nove pogrutavščine ki so bajno drage (preveč za 99% ljudekov), seveda pa jih tudi ni mogoče dobiti. Teksta je pri članku nekaj stavkov (pa seveda ogromen naslov). Men se zdi da modeli srfajo po internetu naletijo na kašno pogrutavščino, posejvajo sliko pogledajo ceno, prevedejo tri stavke čira čara pa je členek tle. To se mi zdi nategovanje raje kajti člankopisec ni izdelka videl kaj šele testiral. Kot rečeno pa je relevantno tudi to da so cene novosti v nebesih. Včasif se mi zdi da dražje ko je neka stvar bolj pišejo o njej.
Tud druge revije so iste (avtomobilske ko pišejo o xxx avtu ki ga bodo izdelali v seriji 10 avtomobilov cena pa je 500.000 USD). Kot da koga to zanima. Da različnih reklam sploh ne omenjam.
V Jokerju pa se ponavadi s stvareh razpišejo in poglobijo. Men je tud všeč da pišejo še kaj drugega ne samo o računalništvu. Res pa ima Joker zasoljeno ceno in če bi ga moru kupovat ga najbrž nebi.

Res pa je da je to moje mnenje.

boom-bar ::

In res je da je 75% Jokerja o IGRAH
Legalizirajte mehke droge!!!

karafeka ::

Zajcek:
Men se zdi da modeli srfajo po internetu naletijo na kašno pogrutavščino, posejvajo sliko pogledajo ceno, prevedejo tri stavke čira čara pa je členek tle


Joker dela čist isto, samo da doda zravn kup neumnosti, ki je vsaj za 150% čistega članka (beri vice in šale, kar je nekaterim pač zelo kul), in potem maš tistih 40 strani več in ti plačaš celo premoženje (hmm, no sej visoka cena je itak relativna, za nekoga se zdi poceni, za drugega, pa luksus).

Pa sej ne kritiziram (saj Joker ni tako slab), vendar kaj, ko še celo zdaj vzamem v roke uber stare številke in se iz njih naučim več, kot pa iz novejših (pa čeprav imajo stare številke manj ko 60 strani).

žvau ::

Sam pri Jokerju se kar razpišejo o tem. Pri npr.PC Format-u pa je takih tem več kot pol.

maksimvs ::

Večina ljudi v tem topicu je zgrešila bistvo. Osebno sem kupil ene par Jokerjev, in pri svojih 29 letih nisem ravno tipični bralec Jokerja. Sama revija je zanimivo zasnovana seveda s poudarkom na igrah. Treba je pa vedet da Joker ni in ne namerava biti neka globoko strokovna revija. Iz tega sledi da z leti branja zgublja na čaru, je pa vedno zanimiva določeni populaciji mlajših. Vedež je po mojem ena boljših stvari, ki pripomore k splošni razgledanosti mladine, kar pa je po moje lahko samo pozitivno. V ˝mojih´ časih sem bral Politikin Zabavnik ki je bil daleč najbolša revija za mladino. Danes take edicije ni in hvalevredno je da Joker zapolnjuje vsaj del te luknje. Zdaj slišim da se bodo oglasili.....ja ja saj mamo pa internet.... Me prav zanima koliko ljudi gre na internet z namenom se nekaj novega naučiti. Internet ni knjiga.....
Ob tem bi omenil še malce samovšečne izjave ki sem jih že večkrat zasledil: ja mi Slotecherji smo pa carji.... lepo fantje lepo, ampak treba je malo skromnosti kajti jasno je videti da niso vsi člani Slo-techa vključno z mano računalniški znalci, in veliko ljudi to tudi nevede pokaže s svojim posti In ko me neki trinajstletnik o neki stvari poučuje ker je pač zadevo pobral na neki drugi strani se lahko samo nasmehnem:\
Ko se bo pa kdo zapičil v tale post bom pa še kaj dodal.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maksimvs ()

Tic ::

Mah smotani smo usi.:)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

boyan64 ::

Malo pozno sem opazil ta post (iskal sem nekaj v zvezi s Politikinim Zabavnikom) in dam prav maksimvs-u.
Danes res ni kake take revije kot je bil v dneh moje mladosti in osnovnešolskih dni prav Politikin Zabavnik. Bil je vsestranski in zanimiv, tako, da sem ga vedno prebral v celoti. Kakšna škoda, da jih nisem hranil, ker bi bili zelo zelo dragocen spomin.
Sin danes kupuje Joker in večkrat ga pregledam tudi sam, pa razen strani, katere so namenjeni testom in ostalim tehničnim opisom ne gledam.
Sin tudi samo preleti revijo in pravi, da prebere samo tiste teskte v zvezi z igrami, kateri ga zanimajo, tako da prebere morda 1/5 revije.
Škoda za našo mladino, da ni več takih revij, kot so bile saj so nudile spoznavanje bolj širokega dela splošnega znanja in spoznavanja sveta.
Vprašanje pa je, če bi te revije mlade sploh še pritegnile. Res je, da v naši mladosti ni bilo računalnikov in s tem povezanih igric, ampak ko pogledam nazaj mi sploh ni žal, da jih ni bilo. Sin skoraj ne dela nič drugega kot "bulji" v računalnik.
Zanima me nekaj (predvsem od mladih). Ali so na našem trgu sploh še kaki stripi, katere mladi radi prebirajo in si jih izmenjavajo? Če pogledam sina, potem jih ni.

glinik ::

Imam 23 let, pa mi stripi nekako niso bili nikoli blizu.Ko sem bil zelo mali, sem imel par Tarzanovih izvodov :D

Tak pač je, kičkuglanja tudi več ni med mladimi.Hmmmmmm, sem bil eden izmed bolših.Na koncu sem jih zarubi CA.300 :D :D

Lp

nicjasno ::

Meni pa je strip zakon! Sem res edini? Na celem Jokerju se res najbolj veselim stripa. Primoz Bertoncelj ownz. :D

Lio ::

Joker rula. Res da ma svoje napake, ampak med slovenskimi revijami nima konkurence. Res da je VEDNO bolj igračarsko usmerjen-kar me malo moti, saj se mi zdi da je blo včasih več testov raznega hardwera, pa še kovaštva prihodnosti sem z veseljem pogledal. Ampak neglede na to je še zmeraj THE BEST OF THE BEST. V vsaki številki zveš kaj novega, bodice in kaprice so zakon, da ne govorim o uvodnjaku in 20 vrsticah. Res pa je da je to samo moje mnenje;)


Pa Joker ma še Mnenjalnik(tuki pa sploh nima kunkurence)

Freelancer ::

Pateticno. :\

Tarzan ::

Tarzanovi izvodi :D

Joker preletim samo če ga dobim zastonj, čez jurja za tistih 5 strani, ki jih preberem se mi zdi nesmiselno zapravljati.
Bil sem pa naročnik dolga leta.

BigWhale ::

Kaj ko ne bi stare zupe pogreval, ker je ze plesniva!

Super Sonic ::

"Nevedne? je pa? spregledal da ima kartica le 64-bitno vodilo medtem ko imajo SDR-ke 128-bitno Naj mu bog oprosti!!"

da tole človek napiše...

to ni napaka...
to je neznanje.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Thrivial ::

> Danes res ni kake take revije kot je bil v dneh moje mladosti in osnovnešolskih dni prav Politikin Zabavnik. Bil je vsestranski in zanimiv, tako, da sem ga vedno prebral v celoti. Kakšna škoda, da jih nisem hranil, ker bi bili zelo zelo dragocen spomin.

Jaz jih imam doma vec kot sto. Super revija, res. Ampak se ne trudi s kaksnimi ponudbami za odkup - skupaj z zbirko AlanFordov niso na prodaj. :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

kuglvinkl ::

Zdej, osnovno (neumnost) temo smo izčrpali. Če še kdo kakšno, novo!, naj jo priobči.

Ta tema je pa zaklenjena.
Your focus determines your reallity
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198302 (109408) opeter
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820099 (12899) Gr0unD Zer0

Revija JOKEr --> Kritika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13016451 (12812) OwcA
»

Joker (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1169832 (7943) m_z
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526286 (5856) --Switch--

Več podobnih tem