» »

Revija JOKEr --> Kritika

Revija JOKEr --> Kritika

1 2
3
»

Duke Nukem ::

pc format pa podoben ščiš je apn :D jct rullz scena :) kar je potrjeno z strani uporabnikov :Dpa povejte ,kera revija ma toliko zanimivosti ,od konzol do pcja hardwera štosov ter raznih organiziranih srečanj,kjer se igra in zabava :)) :)

para! ::

Ne se kregat fantje. Dejstvo je, da na SLO sceni obstajata dve reviji, ki sta vredni branja. Monitor in Joker. Monitor kot strogo resna revija, Joker kot zabavna. Oba dobro služita namenu.

LP
Death before dishonor!

para! ::

Ostale revije pa bi si za vzor lahko vzele hrvaški BUG ali ViDi naprimer.

lp
Death before dishonor!

Jst ::

Še en glas za Monitor.

klemen22 ::

Kitoslav,Rejzer in kompanija:
- ne vem ali imate probleme s branjem ali z razumevanjem mojega pisanja. Nikjer nisem napisal kritike na nago babo. Ena tovrstna slikca v reviji ja more biti! Jaz ves čas govorim o jokerju 145-nevemvečkerastran kjer je ena slikca ki pa deluje precej neokusno za revijo ki jo prebirajo petletna mladina in starejši. Preberte si malo bolj poste da veste o čemer se sploh govori.
- ustvarjalce Jokerja malo preveč častite že kot bogove. Nekateri tako lezete v rit LorduFebu da je že prav ogabno.
- povejte mi kje sem napisal da je revija slaba? dejte citirati! Pisal sem samo nekatere opazke ki znižujejo kvaliteto same revije. Ima nekatere res dobre dele (recmo novice, opisi strojne opreme, nekateri snetijevi članki, včasih uvodnik). Vendar je treba biti pri vsej stvari tudi precej kritičen -> vsaka opazka je dobra saj se izgradi še bolj kvalitetno revijo.
-vendar pa so šli nekateri deli revije precej bolj dol (prvi joker sem mel v rokah kakih deset let nazaj tako da bom nekaj vedel). Pač z jezikovnih slogom, če temu tako lahko rečemo včasih malo pretiravajo pač stvar okusa, človek ima pravico napisati mnenje.
Tako da bodite malo bolj objektivni zgoraj našteti, če ne znate dobro prebrati poste pa bodite vsaj tiho.
- revija je ena najdražjih na slovenskem trgu in ni prav nič narobe če postavim kako vprašanje o delih revije ki me motijo oz. delujejo
- slična tema na mnenjalniku je pa taka da se človek lahko samo vpraša ali ljudje res uporabljamo 10% možganov in ne manj.
paradoksalno (kako lahko nek avtor na mesec opiše 10-in-več-iger mi ne bo nikoli jasno, poleg tega še par drugih člankov, še nekaj recenzij).
Ne da se mi več pisat. Skratka da se razumemo, revija ni slaba vendar vsebuje veliko napak in prav je da človek lahko izrazi mnenje. Bi še kaj več napisal vendar se mi ne da ker nima veze.

p.s.: bi pa rad pohvalil Joker ker nekaj strani namenjajo tudi konzolam in vsaj malo pripomorejo k širjenju naprav, ki so bile donedavnega prezrte.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Hammer123 ::

klemen22: Kako jim ratuje opisat po 10 iger in še vse ostalo? Pomoje se temu reče takole=>v službi in zvečer igraš igre, vmes si delaš nekakšne "zapiske" nato pa vse skupaj združiš v celoto. Upoštevaj to da ima mesec 21 delovnih dni + večeri + vikende.

Utk ::

Nekdo je napisal, da je naga baba podiranje zadrtosti, da je to boljše kot nasilje itd, po njiho.vem mnenju...mene njihovo mnenje o nasilju, ženskah, komunizmu in bermudskemu trikotniku sploh ne zanima, niti mnenje o neki igri ne kaj dost. Razen če je vedež, pa tam tudi nima njihovo cenjeno mnenje kaj delat. Kot tudi nihče ne kupuje Dela, zato ker ga zanima kaj si urednik misli o nečem. Očitno se res trudijo bit otroška-vzgojna revija...kakšna je ta vzgoja je pa drug problem. Če hočejo filozofirat naj naredijo konkurenco cicibanu in not pišejo svoje bistroume... Njihova naloga bi morala bit, da kolk tolk objektivno opišejo neko igro, da človek zna, če se jo splača sprobat, morda celo kupit, ali ne. Pa tega ne znajo...ker ko se prebiješ čez njihove smešnice, že pozabiš o kateri igri se gre. No, tako bi moralo bit, da bi bila tisto vsaj igračarska revija (računalniška itak da ne), ampak ni, tudi prav. Da primerjajo svojo branost potem s PC-formatom (lahko je zanič, ampak se vsaj drži svoje teme), Monitorjem itd je pa smešno. Naj jo primerjajo s cicibanom, Anjo, Pilom, itd...

klemen22 ::

klemen22: Kako jim ratuje opisat po 10 iger in še vse ostalo? Pomoje se temu reče takole=>v službi in zvečer igraš igre, vmes si delaš nekakšne "zapiske" nato pa vse skupaj združiš v celoto. Upoštevaj to da ima mesec 21 delovnih dni + večeri + vikende.


Ja ok no. A daš lahko objektivno oceno o igri če jo ne igraš vsaj dva-tri dni oz. jo ne preigraš? Pomoje da ne. Samo 10 in več iger na enega opisovalca je pa res huda + vse ostale obveznosti. Če delaš 24ur na dan samo to, 21 dni v mescu + vikende je mogoče res mogoče.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Hammer123 ::

10 iger na enega opisovalca? uff, ne bi rekel! Upoštevaj tudi da imajo dostikrat tudi honorarne pisce + 11 pisunov joker cream teama™!

klemen22 ::

10 iger na enega opisovalca? uff, ne bi rekel! Upoštevaj tudi da imajo dostikrat tudi honorarne pisce + 11 pisunov joker cream teama™!

Ravno v tej cifri ima en opisovalec čez 12 špilov (nekaj takih za katere rabiš več dni igranja, nekaj pa kratkih). Sicer to z 10 in več ni pravilo ampak samo povem.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Hammer123 ::

informativno vprašanje: Ali mogoče kje piše, da je ocenjevalec "obrnil" vse špile.

12x2.5(povprečje za po tvoje 2-3 dni dolge špile)=>30 dni.
S tem, da če vsako igro igraš 1-2 dni je pomoje čisto zadosti, da razumeš elemente!

klemen22 ::

Najbolj realno oceno pač dobiš če jo obrneš ne?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Hammer123 ::

S tem se strinjam! Sao če pogledaš 3/4 današnjih iger se da obrnit v dobrih dveh dnevih, razen slaščic ala HL2&DOOM3&... Strategijo praktično vsako(še sam sem generale obrnil v enem dnevu vse tri kampanije, AOE3 pa v 5 dnevih).

Si pomislil da igra nekdo drug in potem opiše bistvo(pluse in minuse) v alinejah, pisun v jokerju pa to vse skupaj posvoje začini in razvleče?

Utk ::

Jap, to je recept za dober opis:\

klemen22 ::

Dober recept!

papica: se strinjam da je veliko današnjih iger ki jih obrneš v max. dveh dnevih vendar pa se najde tudi precej takih za katere potrebuješ precej več dni, tja do en teden kar intenzivnega igranja: GTA,Warcraft3. Sploh če ne špilaš z namenom da čimprej končaš ampak se špilu malo bolj posvetiš.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mijagy123 ::

CrniE: Lepo si to povedal.

Ne vem od kdaj sodijo na pol nage baba v revijo, ki je namenjena (po besednjaku) za deset letne mulce. Ta revija je preprosto ogabna, hočeš nekaj izvedeti o neki igri in potem se moraš kar nekaj časa prebijati skozi njihovo burlesko. Pa koga sploh zanima ta njihova smešnica (to več sploh ni smešno-za zjokat je), če so računalniška revija naj pišejo objektivno, ne rabimo njihovih subjektivnih mnenj, rabimo LE dejstva.

NorK ::

če bi rad LE dejstva pejt brat specifikacije.

leta rednega igranja dobrih, slabih in odličnih iger ti prinesejo izkušnje
ne vem no, jaz se vedno znajdem v opisih, nikoli med branjem ne pozabim za kateri naslov gre (če bi pa že, bi pa itak lahko pogledal naslov) in vedno sem našel v opisu vse potrebne podatke.

Utk ::

Ja seveda ne čist pozabiš naslova no...ampak 75% opisa neke streljačine, bi lahko skopiral v opis neke čist druge streljačine pa nihče ne bi opazil, da je kaj narobe. Sej ne rečem, da se ponavalja, ne se, ampak večina opisa je neko bluzenje, ki ga bi lahko pod skoraj vsako igro napisal.

XsenO ::

mijagy123: Glede na odgovor bi reku, da revije lih nisi imel kaj dosti v rokah, tako dajo ne moreš sodit glede na par besed, ki si jih slišal tu pa tam. Drugače se z njihovimi opisi vedno znajdem in, če bi hotel le objektivno mnenje o določeni igri bi prebral tisto kar piše na zadnji plati škatle.


Glede opisov, pa kdo je sploh reku, da ima čas le 1 mesec. Mnogo krat se zgodi, da igra pride ven malo pred časom izida revija, tako da avtomatično odpade na naslednji mesec. Ali pa če za nekatere igre ni dovolj cajta bodo tudi te odpadle na naslednji mesec. Zato v Jokerju niso tako pogoste "ekskluzive" kot pri nekaterih drugih revijah (če ne bi verjetno uvideli opis the movies ta mesec in že B&W2 prejšnji).
Aja pa glede števila iger, ki jih je Sneti (verjetno si mislil na njega) opisal v tej številki, večina jih je nadaljevanj med katerimi je bilo par športnih (fifa in nba).
1 + 1 = 1

Matev ::

važno je da določene osebke moti pomankljivo oblečena deklica sem pa tja po reviji
(mislim da imajo zgolj eno sliko na revijo)

pha - pa še to očitno za nekatere preveč

oni bi svoje otroke verjetno kar v samostan najraje dali

Hammer123 ::

klemen22: po tvoje bi potem morali tudi ukiniti tiste internetne strani, kamor naložiš kak film, sliko, ko pa te stvari kdo drug pogleda se pa zraven narišejo "punce iz slovenije" pa njihovo ime pa slikce?

Joker ima izkušnje(v primerjavi z ostalimi veliko več), kolektiv se skoraj ne menja. Pobje že vejo na katere strune morajo igrati!

klemen22 ::

važno je da določene osebke moti pomankljivo oblečena deklica sem pa tja po reviji


Pa jebemu a ti znaš brat al kaj? NObenega ne moti naga baba na eni strani. Govora je bilo o jokerju145/stran-ne-vem-kok na kateri je pa res neokusna slika za revijo ki jo berejo tut pet letniki! Dej mal ber pol pa komentiraj.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

para! ::

Pa jebemu KLEMEN kaj ti hočeš od nas? Benal so te iz jokerjevega foruma, tu maš slabšalni naziv, zaradi katerega te NOBEN ne jemlje resno.

Kaj zdaj hočeš?

lp
Death before dishonor!

para! ::

Pa prosm te lepo, a ti veš kaj dela petletnik? Vse prej kot, da bere Joker.

lp
Death before dishonor!

klemen22 ::

Para!: samo odgovoril sem Matevu ker piše neresnice, kar nisem nikjer omenil. Valda da bom odgovoril. Če se mu ne da brati nazaj naj vsaj ne piše buč.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Nejc Pintar ::

pa tudi če gleda 5 letnik take slikce mi je vseeno, ker najverjetneje se mu niti sanja ne za kaj se gre:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Matev ::

klemen - tri strani že smetiš, pa samo zato, ker te moti ena slikca v eni reviji



145/stran-ne-vem-kok na kateri je pa res neokusna slika za revijo ki jo berejo tut pet letniki!


ja bogi si no

daj jih toži za čustvene tegobe, ki si jih očitno doživel ob taki slikci

pamankljivo oblečenih deklic

jao

klemen22 ::

Matev: tam ne gre za pomankljivo oblečene deklice. Čustveih tegob iz moje strani ni.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Matev ::

očitno gre za kaj hujšega

klemen22 ::

očitno gre za kaj hujšega


MOgoče so zli vesoljci
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

OwcA ::

Tole nikamor ne vodi.
Otroška radovednost - gonilo napredka.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198164 (109270) opeter
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820091 (12891) Gr0unD Zer0

Glupost v Jokerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11611776 (7697) kuglvinkl
»

Joker (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1169826 (7937) m_z

joker vs pcgamer

Oddelek: Loža
402297 (1868) luni

Več podobnih tem