» »

Nov kadilski zakon !!!!

Nov kadilski zakon !!!!

««
32 / 39
»»

Izi ::

visel napis " NE PLUVAJTE PO TLEH" - očitno je bil potreben

Pa še kako je bil potreben, ljudje so takrat precej tobaka žvečili in ne kadili tako kot danes.
Kdor pa je tobak žvečil pa je moral nujno pluniti in to parkrat na minuto, drugače bi se zastrupil.
Zato so povsod imeli pljuvalnike, to so bile posebne posode, kamor so ljudje pluvali tiste gnusne črne pljunke.
Se je pa vedno našel kdo, ki je raje pljuval kar po tleh in zraven bentil kako mu kratijo svobodo, ker mu venomer težijo z tistimi pljuvalniki. :D

Je pa res, da zaradi tisti pljunkov nihče izmed neuporabnikov tobaka ni zbolel, razen če je stopil na pljunek in ga je spodneslo po tleh, da si je kaj polomil >:D

sidd ::

Prepovedano sadje je najbolj okusno, ali kakor hočete. Po mojem so vse te prepovedi malo tako čudne.
Jaz sicer ne kadim, nikoli niti nisem, imam pa kar nekaj znancev-kadilcev. Eden izmed teh je rekel, da če ne bo imel denarja za cigarete bo znorel in bo prej ali slej začel vlamljati v trgovine. Ker je po naravi dokaj labilen, mu kar verjamem.
Upam samo, da so taki v manjšini.


Mimo tega pa ne morem. In potem kajenje ne škoduje. Še posredno škoduje zgleda....
Jaz zelo upam da so takšni v manjšini. Drugače bo treba začet nove zapore zidat....al pa smrtno uvest >:D
no idea for signature
signed
I

BigWhale ::

> Prepovedano sadje je najbolj okusno, ali kakor hočete.

Ma ja seveda... Cesnja od nasega soseda je bila en prdec proti nasi cesnji. On je imel tisti zgodnji kisel drobiz. Brez veze, pa se ahtat si moral, kdaj te bo videl, ce si se na njegovo cesnjo spravil

Matev ::

da če ne bo imel denarja za cigarete bo znorel


in kaj ima to veze z zakonom

z uvedbo tega zakona bo ljudem vsem po vrsti zmanjkalo za cigarete in bodo ropali ter ubijali po stanovanjih nič hudega slutečih nekadilcev
posledično bo nastopila represija, povečalo se bo število alkoholikov, odvisnikov od mamil več bo depresije in samomorov

sidd ::

pa ravno sedaj ko je slovenija v tako dobri kondiciji >:D
no idea for signature
signed
I

Ejsi_Disi ::

...pa tako sproščena.
Rock n' roll ain't noise pollution!

opeter ::

... in kmalu pred predsedniškimi volitvami. :P

sidd ::

amen na zadnje poste >:D
no idea for signature
signed
I

Looooooka ::

sj ti noben ne prepoveduje da kadis.prepoveduje ti da to ogabno smrdljivo zdravju skodljivo zadevo pocnes v prostorih, ki so namenjeni ljudem, ki pac te cloveske razvade ne podpirajo.
ce bo pa kdo cigarete z alkoholom primerju bi ga pa rad prasu kdaj mu je nazadnje v lokalu kdo ne da bi ga prasal zlival alkohol v grlo?
ko boste bli fizicno sposobni inhalirat 100% ves cigaretni dim in ga izdihnit sele ko pridete domov bo tak zakon nepotreben...to takrat pa kadilcem ni treba igrat reveza nad katerega so se spravili z nepotrebnim zakonom
sj men je cist jasn da kadilski odvisnezi dejansko ne vohate vec kok smrdite vi, vase obleke, vasi avtomobili in vasa stanovanja...ampak drugi pa verjemte se opazmo to razliko.
Mogoce bojo klubi res smrdel po svicu ko ne bo vec cikov ampak upam da bo folk pac vec pod tush hodu in da tega problema pr nas ne bo.
Osebno se veselim dejstva da po 5 minutah v lokalu ne bom smrdel kot da sm kupil 20 skatlic starih 57 in se zakadil da bi pregnal kakrsn kol vonj deodoranta, ki bi se slucajno ponesrec se poznam na meni.
oh...pa mi vas mamo radi pa skrbimo za vase zdravje ker vas nocmo gledat cez 15 let na golniku s luknjo v grlu =)...ceprou nas smrad bl moti :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Roadkill ::

>> ce bo pa kdo cigarete z alkoholom primerju bi ga pa rad prasu kdaj mu je nazadnje v lokalu kdo ne da bi ga prasal zlival alkohol v grlo?

Pa se bo našel kak kadilec, ki te bo vprašal, kdaj je zadnjič "tvoj foter" skadil toliko cigaret, da je premlatil "tvojo mamo", ko je prišel iz gostilne.

Sam omenjam, ker sem že večkrat slišal ta argument. Samo se (določeni) kadilci zgleda ne zavedajo, da take primere vedno in povsod zakonsko preganjajo. Kadilce bodo pa šele začeli (na tem določenem področju).
Ü

'FireSTORM' ::

ko boste bli fizicno sposobni inhalirat 100% ves cigaretni dim in ga izdihnit sele ko pridete domov bo tak zakon nepotreben

Neboš verjel, ampak en kolega je tega zmožen.
Dim požira in ga izdihuje po želji kasneje z riganjem :D

edit:
Aja pa ni težava v tistem dimu ki ga jaz inhaliram in izpihujem. Ker ta dim se najprej očisti na filtru, kasneje še pa v mojih pljučih, šele takrat dobiš ti lahko minimalno koncentracijo dima v svoja pljuča ;)
Bolj je težaven dim ki ni šel po zgornji opisani poti, ampak se je iz cigareta kadil direktno v zrak.
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Dim požira in ga izdihuje po želji kasneje z riganjem

Bolj kul bi bilo, če bi ga lahko prdel ven in bi se pokadil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

'FireSTORM' ::

Ker imaš neizmerno željo gledat njegovo rit kako se kadi iz nje?
Those penguins.... They sure aint normal....

ripmork ::

al pa če potegeš dim na silo skoz nos, da gre direkt v možgane, pol pa fejst privdzigneš pa obrneš veke okol da gre dim ven ob očeh...
že kdo probal?

aja, ko smo že pri očeh - ni ga bolj kul feelinga kot tist ko te vse krvave pečejo od cigaretnega dima....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

BigWhale ::

> al pa če potegeš dim na silo skoz nos, da gre direkt v možgane

Men se zdi, da je tebi nekaj drugega slo v mozgane... ;>


> pol pa fejst privdzigneš pa obrneš veke okol da gre dim ven ob
> očeh...

Anatomije nisi imel? ;>

jype ::

BigWhale> Anatomije nisi imel? ;>

A ti ne veš kako cigaretni dim razžira možgane in kosti? :)

ahac ::

Ker imaš neizmerno željo gledat njegovo rit kako se kadi iz nje?


A misliš, da imam željo gledat kako se kadi z njegovega gobca? Al pa mogoče kateregakoli random gobca v lokalu?
Ne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

'FireSTORM' ::

ahac: ni se šlo niti tolko za dim, ampak na sploh za določen telesni organ na tistem spolu na katerem ga vsaj normalen moški nebi rad videl(nag organ mislim).

RIPMORK: Mi ni treba vdihnit skozi nos, vdihnem kjer hočem, se primem za nos, zaprem usta in poskušam močno pihint in ob notranjem delu oke gre zrak/dim ven :)
Those penguins.... They sure aint normal....

Matev ::

če bi komu glavo preluknjal pa da se z nje kadi bi bilo še najbolj kul

Tilen ::

Malo prej je Jelinčič na Net tv spregovoril tudi nekaj o tem zakonu.

Smilijo se mi vsi ti gostinci, ki bodo zaradi jeznih kadilcev morali plačati 5000€ kazni po osebi. Zakon je namreč postavljen tako, da se kazen naprti gostincu, ki nikakor ne more vedeti kdaj bo nekdo potegnil ven cigareto. Prav tako je bilo omenjeno nekaj glede hitrega linča nekaterih lokalov kjer nek drug lastnik hoče kupiti lokal, zdajšnji lastnik pa ne privoli v prodajo zaradi tega in onega. Odpirajo se razne teorije zarote.

Primer:

Od soseda Janeza hočeš kupiti lokal ali ga na kakršen koli način onesposobiti, da ne bo zmogel več voditi svojega dela. "Dogovoriš" se z inšpektorjem, v lokal pošlješ 10 mulotov, kateri si bojo prižgali čik, inšpektor vskoči ---> 10x 5000€ in bo Janez hitro moral zapreti. To ponoviš ene 10x in je proti Janezu kazni že za 500. 000 € [~120.000.000 sit].

Prav tako je Jelinčič na zasebni [Net tv] povedal, da si lahko voditelj oddaje komot prižge cigareto in to ne bo nič narobe saj zakon to dopušča.

Kako je lahko potem ta zakon sploh uspel? Sem nekadilec pa vseeno se mi zdijo takšne luknje v zakonu nedopustne.

Zakaj gostinec in ne tisti, ki kadi? Torej, še vedno podpiramo kajenje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

nurmaln ::

Zakaj gostinec in ne tisti, ki kadi? Torej, še vedno podpiramo kajenje?

Iz čist praktičnih razlogov. Če bi inšpektor uletel v nočni klub kjer je 50 pijanih tipov s cigareto v roki, bi moral meti jajca od dinozavra, da bi si jih upal popisat in napisat kazni. Veliko lažje je zadevo samo dokumentirat in napisat kazen lastniku, za katerega se ve kdo je, pa tudi velika verjetnost je da inšpektorja ne bo na kraju nabutal.

Če bi bilo drugače bi bil nadzor onemogočen.

Tilen ::

nurmaln, se ti zavedaš v kakšnem spremstvu hodijo inšpektorji "plenit" robo t.i. romom okoli novega leta? Zakaj tukaj ne bi bilo istega postopanja? Zakon ni enak za vse praviš? Trdiš, da je varneje tam kjer je na kupu več kršiteljev?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ahac ::

Od soseda Janeza hočeš kupiti lokal ali ga na kakršen koli način onesposobiti, da ne bo zmogel več voditi svojega dela. "Dogovoriš" se z inšpektorjem, v lokal pošlješ 10 mulotov, kateri si bojo prižgali čik, inšpektor vskoči ---> 10x 5000€ in bo Janez hitro moral zapreti. To ponoviš ene 10x in je proti Janezu kazni že za 500. 000 € [~120.000.000 sit].


Janez bo lepo vrgel mulce ven z lokala. Če ne bodo šli sami bo pa najel varnostnika ali poklical policijo. Potem bo tudi inšpektorju jasno, da Janez ne dovoli kajenja v lokalu. Razen seveda, če inšpektorja podkupiš.. ampak to nima veze z tem zakonom.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tilen ::

Janez bo vrgel mulce ven? Ahac, bo treba večkrat pogledat po lokalih. Pa brez zamere.

Če ne bodo šli sami bo pa najel varnostnika ali poklical policijo.

Ja seveda. Po tem, ko bo inšpektor Janezu naložil 10x 5000€ kazni pa naj Janez modre pokliče, da mladeniče odstavijo? Predpostavljam seveda, da se inšpektor pokaže isto minuto ko si ga kršitelji prižgejo. Ali zakon določa časovno obdobje po katerem je gostinec definitivno kriv za to, da nekdo v njegovem lokalu nalašč kadi? Zadostuje minutka? Ura?

Idealno! Zdaj lahko kadilec pride s 500€ bankovcem na kavo ter s cigareto. Gostinec plača kazen če slučajno nima menjalnega denarja ter kazen za to, ker nekdo v njegovem lokalu kadi. Nočna mora bi bil lahko Inšpektor s 500€ bankovcem in cigareto v ustih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matev ::

10 mulotov, kateri si bojo prižgali čik, inšpektor vskoči


če nekdo kadi
je gostinec dolžan poklicati inšpekcijo

če je ne kliče - naj kar zaprejo lokal
bo prišel drug lastnik, ki bo bolje delal

sidd ::

Ma se vidi miselnost ljudi. Zelo nizko. Tako kot več ne dobiš alkohola po kebrovem zakonu, in po 12 uri na odprtih prireditvah, tako se ne bo smelo kadit. Se bodo ljudje že navadili na to.

Tam kjer je na kupu več kršiteljev, bi jaz samo eno ročno vrgel...manj dela, zakaj spremstvo in inšpekcija? Treba stroške znižat :)
no idea for signature
signed
I

'FireSTORM' ::

Kdo bo pa financiral pucanje človeških organov in ponovno pleskanje zidov(ker kri ne gre iz zida kar tako).

Jaz bi pa vsakemu porinil bombo nekam ki imajo take kot ti... :\
Less BullShit.
Those penguins.... They sure aint normal....

sidd ::

brez skrbi, tole ni letelo na nobenega, je bil čisti sarkazem/karkoli že... bi moral očitnejši smajl dodat na koncu.

lp
no idea for signature
signed
I

Icematxyz ::

Ma nevem kaj se sploh tlko komplicira. Bistvo tega zakona je pač da če bo kdo v lokalu, diskoteki, gostišču, delovnem mestu... hotel kaditi se bo pač moral odstraniti z prostora v za to namenjeni prostor ali ven na zrak.

In nevem kaj je to zdaj taki problem. Kadi če hočeš sam ne smradi pač nekadilcu. In boš šel lepo zvečer ven pa boš prišel domov in neboš smrdel po čikih.

Kaj je sploh lahko še boljšega?

Kadilec bo pa še vedno tisto večer lahko kadil le ne tebi v obraz. Čudi mene osebno samo da ni tak zakon že prej bil sprejet.

BigWhale ::

Ja, kadilci bi radi povsod in neomejeno kadili.. :)

#000000 ::

Tko se reče, pejte prosim ven in zuni kad, al pa po naj-tanovem, zapiramo ker bi rad gazda od 19:00 do 24:00 gostil goste ki kadijo in osteli nimajo tam kaj iskat. pač zaključena družba in fuck off. :D

ahac ::

ahac: ni se šlo niti tolko za dim, ampak na sploh za določen telesni organ na tistem spolu na katerem ga vsaj normalen moški nebi rad videl(nag organ mislim).

Nag organ? Normalen moški ob omembi riti ne pomisli na nago rit, ampak tako za hlačami.



Po tem, ko bo inšpektor Janezu naložil 10x 5000€ kazni pa naj Janez modre pokliče, da mladeniče odstavijo?

Ne po tistem, ko mu 10x naložijo kazen, ampak že prvič in to takoj!


zapiramo ker bi rad gazda od 19:00 do 24:00 gostil goste ki kadijo in osteli nimajo tam kaj iskat. pač zaključena družba in fuck off

A bo vsakega gosta vprašal, če kadi ali ne? In če kadi ga bo spustil notr? Mislim, da to ne bo laufalo.
Če pa misli za par kadilcev zapret lokal.. naj ga pa kar. Dvomim, da mu bodo naredil tolk prometa, kot če bi bil lokal normalno odprt.
To so zdej samo ene "grožnje" nekadilcem. Uuuu.. we are so scared.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

#000000 ::

Ma kake grožnje neki, jest sam pravm če je tvoj lokal ga lahko zapreš kot paše, pač daš obvestilo da je zadeva danes odprta le do 19:00 ker je potem lokal zakupljen, in to lahko narediš čist vsak dan če ti paše, samo listek napišeš dost zgodaj in ob cca 18:30 nehaš strežt, da ti nebi kak padalček ostal notri.

Mislm da ti v tem primeru noben nič ne more, pač ko je lokal zakupljen ni več javno mesto ?? pa magar tud kelnarco "dam pošlješ" saj si zakupniki strežejo "sami"

'FireSTORM' ::

Ma nevem kaj se sploh tlko komplicira. Bistvo tega zakona je pač da če bo kdo v lokalu, diskoteki, gostišču, delovnem mestu... hotel kaditi se bo pač moral odstraniti z prostora v za to namenjeni prostor ali ven na zrak.

Vse lepo in prav, prav rad grem v kadilnico in tam skadim enega ali dva. Ampak povej mi zakaj in od kod jim ta ideja da si tja ne smeš nest pijače?
Saj si jo SAM neseš, torej če že komu škoduješ škoduješ sebi in kelnarci/kelnarju ni treba tja.
Ali pa morda potem skodelica od kave vsebuje ta "smrtonosen" dim in ko jo kelnarca opere se ta dim iz šalice sprosti in jo ubije. Oh ti zahrbtnež ti...
Če pa si lahko neseš pijačo v kadilnico pa naj kdo pokličine na Radio Center in jim zadevo razloži, ker tako so tam povedali...

ahac: cigaretni dim je redek in če ga pihneš skozi blago se ga ne opazi. Sploh če je to blago Jeans.
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

bzp ::

Pijače v kadilnico ne smeš nesti zato ker s tem kadilnico spremeniš v navaden "prostor za kadilce" kot je že sedaj v lokalih. Kadilnica je zato da pokadiš in greš nazaj v lokal kjer imaš kolege, pijačo, kelnarce, ... Ker si pacek in kozarca na koncu ne boš odnesel nazaj, je kelnarca spet prisiljena v pasivno kajenje, verjetno boš vmes še zahteval novo pijačo... Stanje postane enako kot je sedaj.

nurmaln ::

@#000000

Mislim da tkole z zakupljanjem lokala ne bo šlo. Lokal je javen prostor z določenim obratovalnim časom, v katerem mora biti normalno odprt.
Gostinci nimajo problemov samo če je lokal predolgo odprt, problem je tudi če je v obratovalnem času zaprt.

če se slučajno motim me popravite

buttcrack ::

...zaradi bolezni, lokal danes ne obratuje več...

dokaj preprost razlog.

frudi ::

tisti gostinec, ki je toliko zabit, da bi vsak dan za več ur zaprl lokal za zgolj par strank, si zasluži neizogiben propad lokala :)

ob tem pa lahko še premisli - ne samo, da je nekadilcev 3x več kot kadilcev, tudi več denarja imamo za zapravit za pijačo, ker ga ne zapravljamo za cigarete. :)
računica je enostavna, vprašanje le, koliko so mogoče posamezni gostinci res zabiti, preden jim potegne...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Bob Rock ::

Zakaj pa pol niste ze zdej hodl u nekadilske lokale pa tam puscal dnar, ce ga mate tulk?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

frudi ::

ker:
- so preredki, da bi sploh slišal za kakega v bližini
- zaradi kadilcev, ki jih nikakor ne spraviš noter
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

volkec ::

- zaradi kadilcev, ki jih nikakor ne spraviš noter


Sepravi tudi sedaj ne boš hodil v lokale, saj kadilci ne bodo/bomo več hodili notri? >:D

frudi ::

seveda boste hodili... samo da se tega še ne zavedate :P
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

sidd ::

Nekaj časa, pa se boste kadilci že navadli na tole, brez skrbi.
Aja, jutri spet povem kako je celo noč vohat ta smrad.
Še mesec in dan :D
no idea for signature
signed
I

BigWhale ::

> ahac: cigaretni dim je redek in če ga pihneš skozi blago se ga ne opazi. Sploh če je to
> blago Jeans.

Pa si kdaj tak jeans potem povohal? ;>

'FireSTORM' ::

Sem, ampak tukaj se vsi pritožujete kako smrdite po cigaretih ko pridete iz diskača.
Jaz pridem domov, se slečem, dam cote v pralni stroj, stuširam in grem spat.
In ne voham popolnoma nič naslednji dan.
Med potjo ko pa grem domov si pa tuda nosa ne zarijem v majico, pulover ali kaj koli imam pač na sebi.
Vem da nekaterim to grozno smrdi, saj tudi res smrdi, ampak to mene sploh ne moti. Ker ko kdo prdi ves dan zraven mene mi tudi smrdi in zaradi tega mu ne prepovem vstopa v gostilno/stanovanje/avto kamorkoli.
Pač potrpim, ampak ker smo ljudje vedno bolj razvajeni in ne vemo več nič potrpet.

Ampak sem pozabil, prdci ne ubijajo :\
Those penguins.... They sure aint normal....

kulSMS ::

Jaz pridem domov, se slečem, dam cote v pralni stroj, stuširam in grem spat.

a se vedno tuširaš in daš cote v pralni stroj ko greš iz lokala?
(pozimi bunde verjetno ne opereš vsak dan)

Pa še nekaj: Če greš recimo v soboto ven in ko prideš recimo po 4ih urah ven iz lokala tuširanje ne pomaga. Lasje še vedno smrdijo po cigaretnem dimu.

#000000 ::

frudi

Ne klobasaj, da bodo gostinci ne vem kolk na dobičku če zaprejo vrata kadilcem !! To preprosto ni res in ne vzdrži niti najosnovnejše presoje, zakaj ?? Ja zato, ker nekadilci ponavadi tudi alkota ne pijejo preveč, drugič se ne zadržujejo v lokalih po cel popoldan ali večer (in se tudi če noben nebi nikol kadil v njih, ne bi) pač gre za populacijo ki v gostinstvu ne dela profita, pa naj reče kdorkoli kar hoče. Nekadilec je za lokale prej minus kot plus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

TESKAn ::

#000000, ne bluzi. Poglej si Trubadur na Trubarjevi v Lj - povsem nekadilski, pa je čez dan noter gužva, da ne dobiš za sedet. O zadrževanju v lokalu lahko pa kaj jaz rečem, ko sem preživel marsikatero popoldne v volti, namesto na faksu...pa ne kadim.

Ste pač kadilci panični in skačete v luft, prav. Se boste že navadili, počasi bo potihnilo pritoževanje, lokali bodo pa prijetnejši kraj.

In na tvoj odgovor, da ti ne boš v lokalu brez čika, jaz bom pa z užitkom not:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

'FireSTORM' ::

TESKAn ves čas vlačiš to gostilno in ljubljano po zobeh in samo ljubljana ljubljana ljubljana:
LJUBLJANA NI SLOVENIJA ŠE MANJ PA SVET.
Še nikoli nisi bil na podeželskih gostilnah? Ali gostilnah v manjših mestih? Kot je to naprimer Ljutomer, Gornja Radgona itn.?
Tam vidiš polno gostilno popoldan, polno kadilcev, tu pa tam kak nekadilec, vsi pivo ali špricer, razen par sokarjev.
In največ kadilcev je med tistimi ki imajo pivo ali špricer.
Prideš zvečer ob 10ih v isto gostilno in še vedno iste face tam.

In boš rekel da bodo tukaj nekadilci prinesli več denarja kot kadilci?
Those penguins.... They sure aint normal....

frudi ::

...pač gre za populacijo ki v gostinstvu ne dela profita, pa naj reče kdorkoli kar hoče. Nekadilec je za lokale prej minus kot plus.

a boš rekel, da profit prinašajo kadilci, ki spijejo eno pijačo vsaki dve uri, vmes pa zdolgočaseno zvlečejo pol škatle cigaret, ki so jih prinesli s seboj? in ob tem dobesedno odganjajo vsaj polovico populacije...

jebat ga, pametni gostinci se bodo znali prilagodit novim razmeram na trgu... potencialnih strank bo sedaj bistveno več kot prej, treba jih je samo privabit.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)
««
32 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobačni zakon in biljardnica na Parmovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666514 (4918) Beli_Zajcek
»

Zakon o kajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1219766 (7364) CWIZO
»

Prostori za nekadilce v gostinskih lokalih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1167195 (6037) #000000
»

Prepoved kajenja v SLO ?? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21513048 (10146) BigWhale
»

Pasivno kajenje ali pasiven Cukjati (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
947007 (5588) poweroff

Več podobnih tem