» »

Verjetnosti pri kartah

Verjetnosti pri kartah

««
6 / 13
»»

Barakuda1 ::

Kdo je rekel s pokrom?


Jaz sem rekel.
In verjemi, da vem kaj sem rekel.
V zadnjih 20 letih smo imeli v slovenskih igralnicah kar nekaj nenavadnih dogodkov.
Eden je ta za katerega si ti podal link, eden je ta o katerem sem govoril jaz, potem pa imamo tu še povsem "klasične" rope.
Eden se je zgodil na Bledu, eden v Ljubljani, za enega pa nisem povsem siguren ali v Rogaški Slatini ali Radencih.

In še zakaj sem pojasnil kako se je izvajala goljufija pri igri pokra? Zato, ker se tukaj predvsem pogovarjamo o pokru.

Pri tem pa velja še enkrat povdariti, da se klasične goljufije (praviloma označene karte - možne so še nekatere druge, a so redke) v igralnicah pojavljajo pri igrah, kjer se igrajo igre priti igralnici.
Pri teh igrah je tudi največja možnost "dobitka" za goljufivega igralca.
Ko pa govorimo o holdem pokru, pa je potrebno vedeti, da igralci igrajo med sabo, igralnica pa le pobira nek procent za svojo "storitev" (delitev kart).
Posebno nesmiselna je prri tovrstni igri goljufija na odprtih prvenstvih in turnirjih.
Da bi se lahko goljufalo na enem takem turnirju, bi bilo potrebno toliko udeležencev takšne goljufije, da je kaj takega praktično izključenega.

En tak turnir začne tudi po 500 in več igralcev. To pomeni, da se prične igrati najmanj za 50 mizami. Delilci se manjavajo na 20 ali 30 minut in s menjavajo tudi pri mizah. Tako se redko zgodi, da bi en delilec delil za eno mizo več kot enkrat (razen ko se turnir približuje finalu ali za samo finalno mizo). Ppoleg tega se igra na izpadanje, vse do takoimenovalne finalne mize.
Zdaj pa ti men pojasni, kako si predstavljaš, da boš navznoter tega izvedel takšno goljufijo, pri tem pa upoštevaj, da se na tak turnir prijavljajo zgolj profesionalci (pristopnine so namreč vse prej kot nizke), ki se s to igro ukvarjajo že leta in leta. Pri tem pa še opuštevaj, da se na enem takem turnirju odigra nekje med 1500 pa vse do 5000 delitev kart.

A misliš, da ti veš o raznoraznih možnostih "goljufij" (ki se tudi dogajajo, a z njimi igralnice nimajo nič, ker preprosto nimajo inbteresa) več od njih.
Če si to domišljaš, si pa res, da ne rečem kaj.

mgermo ::

Včeraj sem dobil v cca 2500 handih na Full Tilt pokru 2x straight flush in 1x poker kraljev na flopu and i have hand hostories to prove it. No action though :(

Gizm0 ::

Prav, se bom pa sam popravil (s pomočjo še enih poker igralcev), če me noben drug noče ;)

Še enkrat od začetka:
-vseh možnih začetnih kombinacij -> C(52,2) = 1326
-da ima prvi igralec AA -> P(A) = 6/1326 = 1/221
-da ima drugi igralec nekaj od royala -> P(B) = 12/1225
Tukaj pri P(B) imamo samo še C(50,2) kart za zbirat.

Zdaj pa P(A)*P(B) pomnožimo še z 2, tako da ima lahko še prvi igralec royala in drugi AAAA.

-Vseh možnih kombinacij na boardu je C(48,5) = 1,712,304
Da imamo royal vs AAAA, obstaja točno 44 pravih kombinacij na boardu. Saj morajo biti 4 karte točno določene, peta karta pa je poljubna.
-Torej P© = 44/1712304 = 1/38916

Torej verjetnost AAAA vs royal pri dveh igralcih je 2*P(A)*P(B)*P(C)= 2,27*10^-9, torej približno 440M:1.

Če imamo 10 igralcev, lahko torej 2 igralca zberemo na C(10,2) načina. Se pravi, da naš rezultat pomnožimo s 45, pa dobimo verjetnost pri 10ih igralcih. Torej smo iz začetnih 2,7G:1 prišli do 10M:1

Imamo še vedno non-believerje? :)

c3p0 ::

No ja, preračunaval sam ročno nisem, 2.7G kot so rekli na ESPN, se je tudi meni zdelo preveč. V praksi bo pa tudi malo bolj redko kot 1:10M, ker bo dostikrat tisti z RF drawom odstopil že na flopu, saj runner-runner pametni večinoma ne vlečejo, razen če je zraven še kak dober draw, ali pa gre za kompleten bluff (v pokru se manj blefira kot si misli povprečen poker neentuziast, še posebaj v začetnih fazah turnirjev).


Te igre v igralnicah so večinoma precej brain-dead. So pa narejene tako, da povprečen "joža" misli, da s pravim sistemom na dolgi rok ima kaj šans. Še tukaj se včasih opazi kak thread s sistemom za ruleto.

Edina meni znana goljufija v online poker igralnici se je zgodila v nekem manjšem roomu, kjer so uporabljali preslab random generator. A tudi te so dobili... V boljših predvidevam da uporabljajo za to namenjen hardware, Intel dela neke posebne čipe prav v ta namen. Zraven tega pa uporabijo še premike mišk igralcev.

c3p0 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Gizm0 ::

Na 2+2 prideMo do istega rezultata ;)

Seveda tisto 10M:1 velja, če nikoli nebi noben foldal. V praksi je ta številka seveda večja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gizm0 ()

Arto ::

Na 2+2 prideMo do istega rezultata ;)

Seveda tisto 10M:1 velja, če nikoli nebi noben foldal. V praksi je ta številka seveda večja.


Hja, tist, ki bi mel šanse za RF al pa AAAA, najbrž ne bi foldal, tko da ne vem, če ma to kej velik veze :P

c3p0 ::

AA redko kdo folda na flopu, če imaš npr. KTh, pa je na flopu Qh imaš torej backdoor straight in flush drawa in izirinit te iz pota ni tako težko.

Če imaš AA in flopneš quads, pa boš verjetno slowplayal in upal da kdo do riverja dopolni še kak full house, saj te premaga le straight/royal flush.

lymph ::

Jaz sem malo spremenil mnenje. Pomoje se to dejansko dogaja.

Sem se pogovarjal s profesionalnim pokerašem... Je rekel da se na internetu take stvari dogajajo mesečno.

Boljši igralci igrajo po 24 handov na enkrat. Na uro včasih torej skoraj 100x 24 handov v eni uri in še vedno služijo. Če igra po 8 ur povprečno na dan je to okoli 500.000 handov na mesec...
"Belief is immune to counter example."

Gizm0 ::

Noben pro ne naredi 500k handov na mesec. Največji "grinderji" naredijo 100-200k handov mesečno, kar je seveda še vseeno ogromno.

T0RN4D0 ::

No ja, kolkerkol že ma oziroma nima tole veze s topicom, link ki ga je dal Brane v funny povezave. :)

card magic
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Thomas ::

Če ni hotu noben izračunat, sem moral pa jaz.

Na 4.055.040 načinov izmed 52*51*50*49*48*47*46*45*44=1.335.062.881.152.000 lahko potalajo poker in FY istočasno med dva igralca. Enkrat ma okoli 329 milijonov primerov.

Kdor bo pa trdu, da je to videl, ga bom še naprej gledal s privzdignjeno obrvjo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

c3p0 ::

Zgoraj in na povezavi imaš račune...

Thomas ::

Hja .. tam piše ena proti 2,7 milijarde. Bom še enkrat izračunal. Bomo videli, kdo ima prav.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

c3p0 ::

Malo bolj spodaj.. 10.9.2008

Thomas ::

Kaj točno tam piše?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

c3p0 ::

Gizm0 :: 10. sep 2008, 10:26:32
citiraj

* #

Prav, se bom pa sam popravil (s pomočjo še enih poker igralcev), če me noben drug noče ;)

Še enkrat od začetka:
-vseh možnih začetnih kombinacij -> C(52,2) = 1326
-da ima prvi igralec AA -> P(A) = 6/1326 = 1/221
-da ima drugi igralec nekaj od royala -> P(B) = 12/1225
Tukaj pri P(B) imamo samo še C(50,2) kart za zbirat.

Zdaj pa P(A)*P(B) pomnožimo še z 2, tako da ima lahko še prvi igralec royala in drugi AAAA.

-Vseh možnih kombinacij na boardu je C(48,5) = 1,712,304
Da imamo royal vs AAAA, obstaja točno 44 pravih kombinacij na boardu. Saj morajo biti 4 karte točno določene, peta karta pa je poljubna.
-Torej P© = 44/1712304 = 1/38916

Torej verjetnost AAAA vs royal pri dveh igralcih je 2*P(A)*P(B)*P©= 2,27*10^-9, torej približno 440M:1.

Če imamo 10 igralcev, lahko torej 2 igralca zberemo na C(10,2) načina. Se pravi, da naš rezultat pomnožimo s 45, pa dobimo verjetnost pri 10ih igralcih. Torej smo iz začetnih 2,7G:1 prišli do 10M:1

Imamo še vedno non-believerje? :)

msjr ::

Sem googlal pa nisem našel, pa bi bilo zanimivo:

Koliko partij pokra se odigra na dan in koliko se jih snema?

Moje osebno mnenje je, da se na svetu posname vsak dan vsaj 10 turnirjev, pa sem bil po moje zelo skromen. To pomnožimo s številom partij, ki se jih odigra na turnirju. Po moje pridemo relativno hitro do zadostnega števila kombinacij (tako da po Gizm0-vih izračunih) da bobimo AAAA vs Roy, ki je celo posnet.

Pa tudi če se ne snema, se bo hitro kdo našel s kakšnim telefonom, da posname to varianto...

Thomas ::

da ima prvi igralec AA


Ni treba, da bi imel AA. A je dovolj.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matev ::

če se pojavi
potem vsi vedo
in ne verjamejo

Thomas ::

Ac 2c
Ks Js

Qs Ts As Ah Ad

Tkole. Eni ne znajo dobr računat ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizm0 ::

Ni treba, da bi imel AA. A je dovolj.
Takšni handi potem ne štejejo za jackpot hehe. V našem primeru smo računali, da igralec mora obvezno porabiti svoji dve karti.
Če lahko uporabi samo eno, je verjetnost royala vs AAAA potem še toliko večja. In je tvoja trditev, da je vsak royal vs aaaa nastavljen, še toliko bolj neverjetna. Tvoj izračun 329M:1 pa je potem way off.


Tkole. Eni ne znajo dobr računat ...
Res je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gizm0 ()

Thomas ::

V našem primeru smo računali, da igralec mora obvezno porabiti svoji dve karti.


Le zakaj? Da ste lažje računali? Je to kakšno pravilo, za katerega ne vem?

"Vsi igrajo" - zračunat ene verjetnosti pa noben od njih. Resno razmišljam, da bi nekam na internet dal tistih 4.055.040 načinov, kako imata dva AAAA in RF lahko hkrati.

Enkrat na 329 milijonov pa še vedno ne pride high fly turnirje. Bo še preteklo vode prej.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizm0 ::

Zakaj?!?
Zato ker če je board Ah Kh Qh Jh Ac in ima nekdo AdAs, drugi pa Th Xx ni to tako nenavaden dogodek, da bi ta hand prišel na TV in da bi o njem toliko razpravljali. Prav tako pa smo računali kakšna je verjetnost tega specifičnega dogodka, ki je se je naredil na tistem videu, kjer sta oba porabila obe svoji karti.

Tvoj izračun je hudo napačen. Pa se zavedaš ti, da če lahko uporabiš samo 1 karto, da je potem verjetnost royala vs aaaa še toliko večja???

Thomas ::

Moj izračun je hudo pravilen. Tvoje pripombe pa ... za lase privlečene.

4 milijone in še toliko kombinacij AAAA in FR je.

Amen.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizm0 ::

Si upošteval, da je za mizo 10 igralcev? Ali si računal za točno 2 igralca?

Moj izračun, če upoštevaš, da morata igralca porabiti obe karti, je 10M:1. Torej, če upoštevaš, da se lahko uporabi samo ena karta oz. nobena, moraš dobiti še manj kot 10M:1. Ja?

Thomas ::

Eden od naju narobe računa, to je vse.

Lahko ugibaš kdo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

c3p0 ::

Saj je povsem jasno, če upoštevaš še možnost le en A v roki, je dobitnih kombinacij še več...

Thomas ::

To MORAŠ upoštevati, sicer je izračun brezveze. Zanimivo, da ni nikjer na internetu kakšne poštene tabele za verjetnost izidov pri od 2 do 10 igralcev.

Za začetek dam tale exe gor, ki skreira dato za vse AAAAvsFR izide na vašem računalniku. Link na exe.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizm0 ::

To MORAŠ upoštevati, sicer je izračun brezveze.
Wrong. Izračunana je verjetnost dogodka, ki se je zgodil v tistem videu in pika. S tem, da ne delamo razlik v barvi royala oz. katere 2 karti od royala ima drugi igralec. A smo slučajno računali kak drug hand?


Zanimivo, da ni nikjer na internetu kakšne poštene tabele za verjetnost izidov pri od 2 do 10 igralcev.

Zakaj tega ni gor? Ker ti dogodki pač niso zanimivi za nobenega. Če v poker svetu nekdo reče "včeri sem videl AAAA vs royal", mu bo drugi odgovoril "ja in?" Ni to nek bavbav, da bi zdaj folk celo leto govoril o tem handu.
Drugače pa, če imaš veselje lahko pa računaš tudi verjetnost AAAA vs KKKK vs royal. Pa lahko dodaš še dodatni pogoj, da morajo vsi igralci imeti isto prvo črko svojega imena... Pa boš dobil definitivni odgovor, da je tak hand bil nastavljen.

Thomas ::

Izračunana je verjetnost dogodka, ki se je zgodil v tistem videu in pika.


Tema NI video, tema je moja začetna trditev, da je verjetnost AAAA vs. FF tako majhna, da tistemu, ki se hvali da je stvar videl, ni verjeti.

Za tale video pa odpri novo temo, če želiš.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

c3p0 ::

Glavno vprašanje zdaj je, kateri izračun je pravilen. Ker razlika ni nekaj 10 ali nekaj 100%, ampak nekaj 1000%. ;)

Gizm0 ::

Ko si ti podal začetno trditev, za holdem poker še slišal nisi. Toliko o tvoji začetni trditvi.

Zdaj pa, če se ne motim, se je v tistemu videu zgodil dogodek AAAA vs royal flush. Verjetnost tega dogodka pa smo izračunali.
Moram vseeno odpreti novo temo? :D

@Sago
Njegov izračun je zelo podoben našem izračunu, če računamo, da za mizo sedita natanko 2 igralca. Zato ga sprašujem, ali je upošteval 10 igralcev ali ne, ampak ne želi odgovoriti na to.

Thomas ::

Ko si ti podal začetno trditev, za holdem poker še slišal nisi. Toliko o tvoji začetni trditvi.


Tako je. Še slišal nisem, poker kot poker pač - nisem kvartopirec ali hazarder.

Zdaj pa, če se ne motim, se je v tistemu videu zgodil dogodek AAAA vs royal flush. Verjetnost tega dogodka pa smo izračunali.


Nič niste izračunali. Vsa ta leta kar to špilate in poznate, niste izračunali. LOL! Ste mene čakal, zgleda.

ali je upošteval 10 igralcev ali ne, ampak ne želi odgovoriti na to.


Ne. Zaenkrat sem vam izračunal samo za 2. Lahko vam tud za tri, vse do 10. Če sami ne znate. Mogoče bom kdaj.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizm0 ::


Nič niste izračunali. Vsa ta leta kar to špilate in poznate, niste izračunali. LOL! Ste mene čakal, zgleda.
Verjetnost tako nenavadnih dogodkov je popolnoma irelevanta za vsakega poker igralca. Vse svoje royal flushe lahko foldaš, pa boš naredil zanemarljivo majhno napako. Drugače pa kdo je prvi zračunal verjetnost tega dogodka? Poglej datum mojega izračuna in datum tvojega izračuna. Mislim, da si ti nas čakal ;)


Ne. Zaenkrat sem vam izračunal samo za 2. Lahko vam tud za tri, vse do 10. Če sami ne znate. Mogoče bom kdaj.
Veselo čakam, ko boš zračunal še za 10 ljudi. Mi smo že.

Thomas ::

Niste prav, sej smo videli. Lahko, da sem se zmotil tudi jaz, je treba še enkrat preračunat. Ampak umetna predpostavka, da mora en igralec imeti AA je brez veze. Posledično vsi izračuni out!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

c3p0 ::

Računalo se je za AA v roki. Enako na 2+2 forumih - in enak rezultat. Deal with it.

gruntfürmich ::

Tema NI video, tema je moja začetna trditev, da je verjetnost AAAA vs. FF tako majhna, da tistemu, ki se hvali da je stvar videl, ni verjeti.


morda lahko izračunaš, da je verjetnost tako majhna, da se zgodi v POVPREČJU samo 1× v miljardi hendow oz. 1× na 100 let [številke so izmišljene], ne moreš pa izračunat KDAJ se bo to zgodilo. in pa kolikokrat bo ta hend kršil verjetnost.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Gizm0 ::

Ampak umetna predpostavka, da mora en igralec imeti AA je brez veze. Posledično vsi izračuni out!

Wrong again! To ni nobena umetna predpostavka.
Če se uporabita 2 karti, je naš izračun dejansko nekaj vreden. Igralnice namreč ne izplačajo jackpota, če se uporabi samo eno karto. Zdaj pa, če veš verjetnost takega dogodka, veš potem kako velik jackpot mora biti, da se ti splača igrati jackpot mize. Torej kdaj bo sedenje za takšno jackpot mizo postala +EV odločitev.

Ampak, a ti še vedno ne dojameš, da se AAAA vs royal zgodi precej bolj pogosto, če lahko uporabiš samo eno karto? Zaradi tega tudi igralnice ne izplačujejo jackpotov, če se uporabi le ena karta. Lahko po moji metodi začneš računati tudi ta dogodek, pa boš že takoj videl koliko več kombinacij je možnih.

Thomas ::

Seveda se zgodi bolj pogosto, če lahko uporabiš eno ali dve karti, kot če lahko uporabljaš samo eno ali samo dve. Jasna stvar.

Da "igralnica ne izplačuje jackpota, če uporabiš samo eno karto", kvečjemu radzdeli problem na dva podproblema.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizm0 ::

Za natanko 2 igralca smo mi zračunali verjetnost 440M:1, če morata biti uporabljeni obe karti. Ti si zračunal verjetnost 329M:1 za dva igralca, če se lahko uporabi ena ali obe karti.
Za 10 igralcev smo mi zračunali verjetnost 10M:1, ti pa nam še nisi zaupal rezultata za 10 igralcev. Ko boš dal še ta rezultat, bomo lahko bolj natančno ocenili, ali je tvoj račun smiseln ali ne. Če boš dobil več kot 10M:1, potem nekaj ni v redu.

Nam lahko zaupaš še kakšnen rezultat ti dobiš, če upoštevaš, da morata biti obe karti uporabljeni?

Barakuda1 ::

Igralnice namreč ne izplačajo jackpota, če se uporabi samo eno karto. Zdaj pa, če veš verjetnost takega dogodka, veš potem kako velik jackpot mora biti, da se ti splača igrati jackpot mize.


No, ti si pa še eden, ki pojma nima o čem govori.

Igralnica pri holdem pokeru ne izplačuje ničesar, ker igralci ne igrajo proti igralnici, pač pa med sabo.
Igralnica samo kasira, ker opravlja storitev (deli karte in omogoča prostor, kjer se igra odvija)
Ko pa se igraju turnirji, pa še to ne (vsaj ne sproti ob vsaki delitvi kart).

Pa še glede izračuna

Ali je pravilen ali ne, je povsem nepomebno, kot je nepomembno, koliko možnih kombinacij je.
Tisto kar šteje je samo to, ali se je dogodek zgodil ali ne.

c3p0 ::

Malce splošne razgledanosti iz online poker sveta tudi tebi ne bi škodilo... PartyPoker ima tudi t.i. "bad beat jackpot" mize. Rake na teh je malo višji, se pa nabira na en lep kupček, ki ga prejme tisti, ki mu "skrekajo" quads z višjim quads. S tem da mora imeti quads 8888 ali več (vsaj pred leti je bilo tako). Predlani je en Slovenec na ta račun skasiral 200k$.

frudi ::

No, ti si pa še eden, ki pojma nima o čem govori.

Igralnica pri holdem pokeru ne izplačuje ničesar, ker igralci ne igrajo proti igralnici, pač pa med sabo.
Igralnica samo kasira, ker opravlja storitev (deli karte in omogoča prostor, kjer se igra odvija)
Ko pa se igraju turnirji, pa še to ne (vsaj ne sproti ob vsaki delitvi kart).

No, pravzaprav ti ne veš, o čem govori Gizm0 :)
Dosti igralnic, sploh spletnih, ponuja tudi takoimenovane Bad Beat Jackpote. Ta se izplača, ko nekdo izgubi z zelo močnim handom (spodnja meja je tipično nek srednje močan poker, recimo osmic), ob tem pa mora hand sestaviti z obema svojima kartama in tremi skupnimi. V tem primeru se Bad Beat Jackpot razdeli med igralce za mizo - največ 'nesrečnežu', ki je izgubil, znaten delež še zmagovalcu handa, ostanek pa med ostale igralce za mizo.
Ta Jackpot pa ni zastonj in za polnjenje sklada zanj igralnica za mizo pobira dodatno provizijo (recimo po eno veliko stavo iz vsakega pota). Seveda si v igri za Jackpot le, če igraš za mizo, ki pobira to dodatno provizijo. Zato je treba tudi zračunati, ali se glede na trenutno velikost Jackpota to splača, ali pa je bolje igrati za 'navadno' mizo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

svenica ::

Thomas:

Wtf je zate 'navaden' poker?

Mislim, da tale debata s tvoje strani ni ravno
perspektivna, če v glavi nimaš poštimanih osnovnih pojmov
in pravil igre.

Verjetnost, da pade AAAA in RF je pač enaka vsaki
drugi kombinaciji kart. Potemtakem so zate vsi handi
enako neverjetni.

(nisem bral vsega, morda je kdo že omenil)

Valentin ::

Thomas:

Verjetnost, da pade AAAA in RF je pač enaka vsaki
drugi kombinaciji kart. Potemtakem so zate vsi handi
enako neverjetni.



Tudi katerakoli kombinacija 7-številk pri Lotu je enako verjetna, oziroma ima enako možnost, da bo izžrebana. Problem je samo v tem, da je zelo majhna verjetnost zadet tisto kombinacijo, mar ne ? >:D

Thomas ::

Unready je pač res precej unready. Še eden, ki si je pravilno izbral nick za na tale forum.

To, da mu je Valentin (pravilno) pojasnil, mu ne bo nucalo. IMHO.

Jaz trdim že celo temo samo eno. Verjetnost za AAAA kontra FR je manjša, kot verjetno lažiranja dodeljenih kart.

In to ne moremo pridet skp, pa fertik! Relativna frekvenca dogodka ne gre prav daleč od njegove verjetnosti. Če si videl nekaj, kar je too good to be true - verjetno ni true.

So pa emoecije tle globje kakor v kakšni politični debati. Hehe ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Barakuda1 ::

Malce splošne razgledanosti iz online poker sveta tudi tebi ne bi škodilo... PartyPoker ima tudi t.i. "bad beat jackpot" mize.


Ne se vi zdaj men ven vlečt.

Nekaj je online poker, nekaj pa so igralnice.
V online igralnicah so seveda lahko pravila tudi prilagojena iz različnih razlogov, ki pa pri igri v salonih ne pridejo v poštev. Tako online igralnice nudijo posebne bonuse pa še kaj.
Pa pejd igrat v Novo Gorico, pa da te vidim, kaj ti bodo dali, če ti bo kdo skrekal poker v asih ali kraljih. Kaj več od pomilujočega pogleda zagotovo ne.

Še enkrat. Pri živi igri v igralnicah (Casinoih) ni "bad beat jackpot"

Ko gre pa za turnirje, pa sploh ne, ker je v nasprotju s smislom turnirske igre.

Zato pa je igralec, ki je izgubil, kljub pokru v asih (posnetek, ki smo ga gledali) lahko le žalostno odvrgel karte in preklinjal svojo nesrečo, ter se poslovil od nadljnega tekmovanja.

frudi ::

Posnetek je tako ali tako iz turnirja, medtem ko se bad beat jackpoti izplačujejo le pri 'cash' mizah, pa še to le pri tistih, ki pobirajo posebno provizijo, iz katere se ta jackpot financira.
Ali bo sploh ponujala bad beat jackpot je pa stvar vsake posamezne igralnice.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Matev ::

>>> Tudi katerakoli kombinacija 7-številk pri Lotu je enako verjetna, oziroma ima enako možnost, da bo izžrebana. Problem je samo v tem, da je zelo majhna verjetnost zadet tisto kombinacijo, mar ne ?

ampak vsako leto imamo kljub vam neverjetno mali možnosti
približno enako število novih milijonarjev
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poker (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24227583 (4916) CoreySteel
»

Izgubili smo še v pokru (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5616880 (13250) leiito
»

Računalnik in človek v pokru statistično izenačena

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4921116 (14504) oemdzi
»

Online gambling in davek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8115717 (11810) superman
»

gembling (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6710319 (6400) c3p0

Več podobnih tem