» »

Verjetnosti pri kartah

Verjetnosti pri kartah

««
13 / 13
»
»»

A. Smith ::

Vsaka dobičkonosta strategija je exploitable. Optimalna strategija ni exploitable. Optimalna strategija ni dobičkonosna. Bam!

Če z besedo "optimalna" misliš "game theory optimal", potem si zdaj začel trositi iste bedarije kot jih trosim jaz, kar se tiče igre papir-škarje-kamen :)
Bo ti Thomas razložil, zakaj je to napačno in globoko zgrešeno :D


Glede na to, da večina igralcev zavestno zagovarja sub-optimalne strategije, potem pri trenutnem stanju (!) GTO mora biti profitna!

Je pa res, da v kolikor se tako razmišljanje preveč razširi med igralci, nihče ne bo hotel špilat drugega, kot GTO (če bi jo pač poznali), in njena profitnost bi usahnila.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

grba6531 ::

igral sem že limit texas holdem s pomočja win holdem bota. stvar bi funkcionirala zelo dobro, če bi se ga dodatno doprogramiralo za določene situacije. ali koga zanima dodatni razvoj v c+. pripravljen sem ga financirati

Thomas ::

Ja. Mene zanima ga (Texas Holdem), prklocat na Critticall, da kej zevoluira. Če kdo financira (preko firme, čist uradno, da se razumemo) - pa sploh.

Pošlji ZS, če te zanima.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

OTOH, če maš kakšne ideje, kako bi bilo treba narest tole, ali popravljat obstoječega robota, se nikar ne oglašaj. Me ne zanima nič drugega kot kar sem povedal.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

itak37 ::

http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic....

Evo, še poker asov so skrekali, pa še slovencu.
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poker (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24227467 (4800) CoreySteel
»

Izgubili smo še v pokru (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5616756 (13126) leiito
»

Računalnik in človek v pokru statistično izenačena

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4921061 (14449) oemdzi
»

Online gambling in davek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8115654 (11747) superman
»

gembling (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6710272 (6353) c3p0

Več podobnih tem