» »

GeForce na TV-ju

GeForce na TV-ju

Uso ::

Jst imam doma GeForce 2 mx/mx 400 in zraven imam televizijo. Na kartici je izhod chinc (c-out) (pa tudi s-video out). No v glavnem. Sem naredu chinc kabel in zvezal kartico s televizijo. Tukej je zdej fora. Kako dopovedat racunalniku da posilja signale za sliko na c-out izhod. Ce kdo slucajno ve al pa ima ze to doma mi lahko prosim pove kako se to nardi.
Odgovorite prosim na:
milka.usaj@guest.arnes.si

:D

LojzePek ::

Jest uporabljam TVTool 5.5.

Drugač si pa lahk pod dodatne lastnosti za grafično kartico nastaviš izhod na TV.

Uso ::

Hvala za nasvet.
Zdej mam pa novo vprasanje.
Ce v tvtoolu nastavis na dvojno gledanje spremeni nastavitve u windowsih tako da pasejo na TV in na ekranu ni mogoce nic delat.
Se da kako to popravit?

Programcek je pa vseeno zakon.
tenx

LojzePek ::

On ti nastavi osveževanje na 50HZ se mi zdi, ker se mora prilagodit televiziji. Če maš kak ne prestar monitor bi mogel videl tud na monitorje. Slika je vsaj pr men zelo temna.

Uso ::

Pa se sem pozabil vprasat.

Na kolko lahko najvec das resolucijo v igricah ne da bi se ti igrica razsula in bi jo mogu se enkrat istalirat.
To se mi je zgodilo na Return to castle Wolfenstein, ko sm dal na 2048x1536x32.

Uso ::

Pri meni pa pride slika zelo velika.

LojzePek ::

Morš pogledat kulk ti kartica podpira in pa seveda tud monitor.

Jebiveter ::

Cuj, Pek, a ti uporabljas "registrirano" verzijo? Ker bi jo rabu en moj frend pa ne ve kje bi dubu uno verzijo, ki jo je mogoce registrirat. A bi bil tako prijazen in mi jo poslal na mail (oz. kje jo lahko dobim)?
V naprej hvala!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Trdi ::

Vedeti moraš koliko je max resolucija monitorja in potem ni problema. Je pa tko, da nekaterih iger ne delujejo niti po ponovni instalaciji. Nastavitve se shranijo v register. Primer: Quake na win98. Potem sem moral instalirati na drugem sistemu win 2000.
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564385 (3714) anjica
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318281 (11797) Ursus
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505914 (4819) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292077 (1577) Kawl6
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181213 (878) ||_^_||

Več podobnih tem