» »

PODNAPISI?

PODNAPISI?

gonilnik ::

A mi lahkko kdo pove zakaj nimam podnapisov v BS playerju
Imam zadnji BSplayer divx 4.12 codec, ter Xpje.Ko si ga naložim (podnapis)mi v predvajalniku kaže podnapis: da na monitoru pa ga ni.probal sem že vse mogoče nastavitve pa mi ni uspelo.A ve kdo mogoče kaj je narobe?
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13641182 (13231) JanezC
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50180805 (58001) Dead_Meat
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21733038 (19545) KontraCepec
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22080349 (22485) CaqKa
»

SLO Podnapisi - zivi obup!!!

Oddelek: Loža
395894 (4948) Tito

Več podobnih tem