» »

Kako cenej do interneta?

Kako cenej do interneta?

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Mene pa nekaj zanima:
Trenutno sem uporabnik telemacha, pa imam paket 5 mb /750.
Za ta paket plačujem 9.990 sit na mesec, kar se mi zdi veliko preveč za to, kar paket ponuja.
Doma sem iz most pa me zanima kakšne so alternativne možnosti če sploh so?
Zanimal sem se nekaj za t2, vendar sem skeptičen do njega, ker baje nekaj vsem crkuje in prihaja dostikrat do izpadov.
Ker pa sem na računalniškem forumu menim, da bom dobil informacije iz prve roke, zato bi bil vesel vsakršnih informacij.
Torej rad bi imel paket tam do 8 k, več se mi zdi nesmiselno dajat za toliko, kolikor uporabljam net, pa čeprav ne mine dan, da ga nebi uporabljal.
Telefonski priključek (vtičnico) sicer imam, samo ni zvezana v stanovanju, kjer živim, treba bi bilo samo zunaj zvezati dovodne kable in zadeva bi delala.
Hvala vsem za pomoč.

Matheeew ::

Najbolj enostavno, da si znižaš hitrost na Telemachu.

Boš pa plaču cca. 7k za znižanje hitrosti. Osebno ti ne svetujem, da zaradi (mogoče) 1000 SIT nižje naročnine menjaš operaterja. Seveda v primeru, da si drguče s Telemachom zadovoljen.

AndrejS ::

Kupiš wireless in se priklopiš na soseda >:D

maco1812 ::

Osebno imam z T-2 jem dobre iskušnje .Zelo hitro sem prišel do priklopa in vse dela vredu uključno z telefonijo.Presedlaj saj je Telemach postal zelo nekonkurenčen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maco1812 ()

Scorpia ::

Ce si iz most, tako kot sem jaz nebi bilo slabo it na T-2. Ker jaz sicer tle nimam probleme, nobenga izpada itd... Edino enkrat se je po pol leta vse skupaj sesedlo in sem bil brez interneta en teden, ker imamo zlo slabo razdelilno omarico in nimajo tolk serviserjev da bi takoj prišli porihtat. Drgač mi super dela isto kot prej ko sem imel adsl nobenih problemov itd... pa pingi so tud super. Če ti pravilno profil nastavijo lahko maš tudi 6-7ms pinga, kar se npr. ful dober pozna ko spletne strani odpira.

tomaz 06 ::

Ja to so pa mal napite cene, je kar drago, se popolnoma strinjam s tabo.
Meni se dozdeva da kar stane vec kot 10 Evrov sploh ne more bit dostojna ponudba!

Za T2 pa sem slisal in pozitivne in negativne kritike, najbolj kocljivo je to da jih mores konstantno nekaj cakat. Sicer pa bi jaz na tvojem mestu kar lepo sel kam drugam, taksno ceno preplacat je nedopustno za moj skrti zep!

hooger ::

Trenutno sem uporabnik telemacha, pa imam paket 5 mb /750.
Za ta paket plačujem 9.990 sit na mesec, kar se mi zdi veliko preveč za to, kar paket ponuja.


Pokličeš na Telemach, spremeniš paket v UPC PLUS (6Mb/s cena 8700 sit) ali v UPC MAKSI (12Mb/s cena 9900 sit).

Nekdo je omenil, da se spremembo plača. TO NI RES. :)


LP
hooger

nokia6310 ::

Hvala vsem za pomoč, samo še vedno ne vem a se splača menjat operaterja al ne?
Saj izbire ni prav veliko:
1. Sprememba paketa na telemachu,
2. Prehod na t2.
P.s.
Pri prehodu na t2 imam problem:
Kako telekomu dopovedat, da rabim samo priklop telefonske linije v omarci na obstoječo številko in ne nove linije, katero mi hočejo na vsak način zaračunat?
V stanovanju je vsa napeljava treba jo je samo zvezat zunaj na dovodnih kablih, če bi znal bi to sam naredil a se kdo na to spozna?
A je to stvar telekoma ali stvar t2?
Torej da poenostavim kdo je pristojen za vezavo inštalacije na obstoječo linijo telekom ali t2?
P.s.2:
T2 ima bol zasedene linije kot mobitel, pa je 100x manjša firma.

multiscan ::

t2 preveri pri telekomu, če so linije proste oziroma al tehnikalije ustrezajo zahtevam potem gre drugač.....v jok pa na drevo

Spajky ::

pejdi na wlan-sat.com pa na forumu poglej za post o free mrežah za priklop preko Wlan v LJ in poglej , če si blizu in v vidni razdalji od kake ... pa pol lahko na onem forumu vprašaš za pomoč tudi in če zadevo uspeš uredit brezžično, pač skenslaš Telemah internet totalno ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917590459 (904) MrStein
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24680921 (23326) Tilen
»

telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9318374 (7814) RC37
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023801 (12665) smash
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18962107 (43479) OmegaBlue

Več podobnih tem