» »

Vse se vrača, vse se plača

Vse se vrača, vse se plača

jugonostalgik ::

Ali povedano drugače: balkanski sindrom...
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Sergio ::

hm... zanimiva taktika... ki se pa ne obnese vedno :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Aggressor ::

hehe, napad je bil po moje povsem upravičen. Če kdo misli nasprotno, sem pripravljen diskutirati.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Sergio ::

Aggressor (kako pripraven nickname :D): Ja sej napad je najboljša obramba... Jaz se pa rad branim :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

noogy2noogy ::

To, da so ji dal mal po p***i je bil po eni strani zadnji čas, po drugi strani so pa udarili malo prehitro, saj so s tem dali potuho šiptarjem, ki jih zdaj ne morejo obvladati.>:D

Balkanski sindrom pa ni nič novega, pa tudi strelivo obogateno z osiromašenim uranom nima prave zveze s tem... Podobna zadeva se je zgodila v zalivski vojni vendar je zadeva zdaj zaradi tega prej in odmevnejša v javnosti. Kot vemo pa so tam bila vmes še druga - prepovedana orožja... >:D

lp noogy

PaJo ::

Itak se ve da se dogajajo cudne stvari kjerkoli je vojska zraven;(

Drugace pa jaz mislim da so nad Srbe zmetali vso ze odpisano orozje, pac je treba spraznit stare rezerve>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

noogy2noogy ::

Na žalost se motiš... Američani staro oz. bolje rečeno tehnološko zastarelo orožje rajši drago prodajo v države tretjega sveta kjer je to sodobno orožje in ga ponavadi potrošijo za lokalne spopade med sabo. Tudi svojim NATO partnericam ne prodajajo najbolj sofisticiranega orožja, ampak njegove nekoliko oskubljene izvedenke. Tako npr. letal F-117A in B-2 še nekaj let ne bo imela nobena druga država...>:D
lp noogy

PaJo ::

Hm... tudi mozno.. to je samo moje predvidevanje... Itak me boli patak za orozje, sem bo za mir:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

se strinjam - nasilje rodi samo nasilje... ljudje ze mamo tak al tak prevec problemov brez vojn...

poweroff ::

DU problem... ja, vsi govorijo samo o vojakih, ki so zboleli, kaj pa lokalno prebivalstvo?

To je po moje se en arguement proti NATU... namrec Depleted Uranium je v bistvu malce predelan jedrski odpadek. Fino so se znebili 10 ton odpadkov, ane?:( V Iraku pa "nekaj 100 ton"...

Poleg tega se mormo spomnit na Italijo, kjer so lansko leto odkrili da so imeli v NATOvi vojaski bazi v Avianu shranjeno jedrsko orožje pa tega nihče ni povedal lokalnim prebivalcem, niti lokalnim politikom. ;(

In zdaj vprasanje za vas - a bi si zeleli imeti v svojem kraju NATOvo vojasko bazo, kjer bi bili shranjeni razni strupi, radioaktivne zadeve, itd?

Sergio ::

Raje imam radioaktivne odpadke na varnem v eni vojaški bazi pa njihovo zagotovilo, da me bodo varovali, kot pa odpadke nekje drugje, pa če je problem da jih vržejo na moje dvorišče... Kapirate?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

noogy2noogy ::

Sergio:
Po eni strani imaš prav, vendar popolne garancije za varnost pred jedrskimi odpaki NI...tudi če ti jih 'ne mečejo na dvorišče'.

Ima pa NATO svoje prednosti, tako kot vsaka druga politična/vojaška zveza. Začne in konča pa se spet pri denarju...;((
lp noogy

poweroff ::

In seveda ima NATO tudi slabosti... ne vem kaksne bib ile prednosti za Slovenijo, ce smo ze itak v partnerstvu za mir? Mogoce ta, da bomo od njih lahko kupovali drago vojasko opremo? Ali pa da bodo nasi vojaki hodili v akcije po svetu?:(

LuiIII ::

Ja eno in edino korist od NATO sem že imel. Vojska je bila takoj pripravljena dati denar za izdelavo nove vojaške topografske karte 1:50000, ker so pač rekli, da stare verzije pač niso po NATO standardih..:D Kake druge koristi pa od NATO ne bo.

Lui

Arrivo ::

NATO je 2x dobil po pički prvič so se osramotili v vojni s Srbi, zdaj pa jim vojaki še doma cepajo... hehe

Rott-von-weiler ::

Srbi pa Sadam hahahaaaa
Samo to mi gre na zivce da slovenija tak sili v nato ker bo na koncu koncev spušla z vsemi ostalimi ki se jim ze itak celi svet smeji od vietnama naprej.:|:|:|

Janus ::

a se mi splaca, ker se mi vraac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izrael uspešno ubranil svoj narod pred terorističnim konvojem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23346229 (41312) Gregor P
»

Razpustitev vojske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1129016 (7411) jzgorisek
»

Kim Jong-il : "Commerades, We Have a Bomb !" (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29922681 (13789) Daedalus
»

Baza NATO v Cerkljah - WTF?

Oddelek: Loža
362629 (1718) urban99
»

NATO-pro,contra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1117909 (6450) freserovski

Več podobnih tem