» »

problemi s Harry Potter

problemi s Harry Potter

Cwetto ::

ok kolegica je kupla za sinčka harrija (za 10 jurjev, btw) in zdej ji ne dela. In pol pokliče mene.
PII 300, 100 Mb rama, voodoo 3 3000, igro instaliras, hoces pognat pa ne dela. Pa ne da bi kakšno napako napisal. Ne. Samo nekaj časa po disku nekaj melje, potem pa ne naredi NČ. NČ. Nobenega ekrana, NČ. No sem pol probal pognat 3d setup, pa se isto ne zažene. Edino kar se zažene, je uninstall.
Mogoče kdo ve, kaj bi to bilo?

_Mortal_ ::

Nebi za nobeno igro dal 10k kaj šele zua harry-a (šupak en) .Mogoče švoh mašina. Sumljiva stvar z grafično
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

XsenO ::

Hmmmmm.... graficna je cist v redu saj tece na Unrealovim motorjem. Verjetno je proc preslab. BTW si sploh pogledal minimalne specifikacije
1 + 1 = 1

Cwetto ::

ja, minimalne zahteve so PII 233, 32 Mb rama, pospešvalc z 8 Mb....
Nč posebnga.
Sem pa pol probal na svojem laptopu na celeron 550, ati rage pro, pa ni delal dokler nisem vklopil software acceleration. Pol je delal čist tekoč. Res pa, da mi je zaznal glavni procesor cyrix familije na 1MHz takta ?!?! Ja EN megaherc.

Ampak fora pa je, da mi pa na njenem računalu sploh noče pognat tega setupa za naštimat acceleration...

Matek ::

Probaj dat druge driverje za grafiko gor, al pa drugačen tip inštalacije zberi, če ne pa naj gre menjat, mogoče je kaj s CD-jem narobe.

Aja, pa daj ji naslov od kakega pirata>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

- si že probal na novo inštalirat ?
- naloži nove driverje za grafo...
- formatiraj disk, če že nebo šlo drugače...
- fukni rač. že okno in povabi babo k sebi in pr teb igrajta špil ;))

Kaboom ::

ti samo reči, ker Kosmati Lončar ji je prodal igro za 10jurjov, zaj pa ne dela. ga bomo že zlamali >:D>:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518600 (3586) Nyana
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028624 (12058) darkolord
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607048 (5604) krneki0001
»

Vedno debelejši in neokretnejši linux? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
21911341 (11341) CCfly
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845617 (4305) BlackHole

Več podobnih tem