» »

kako prikjučiti TV in računalnik

kako prikjučiti TV in računalnik

giovanni_ ::

Živio jest mam voodoo 3000 z tv out duron 800,
v drugi sobi ki je odaljena približn 10 m pa bi si kupil rabljeno televizio ki bi jo priključil na rač.
vprašanja: kakšno televizijo si naj kupim?
kakšen podaljšek in kje se kupi+cena?
ali je graf.kartica OK?
ali bo grafika vredu če je odaljena tv 10m?
hvala vam v naprej??8-O8-O

Sulc' ::

jaz mam geforca s tv outom, pa sem neki probavu, pa ni šlo. moraš met tv s scart priključkom(vsaj) potem pa nabaviš oz. daš naredit kabel. poglej na grafično, kak priključek imaš: činč ali tv-konektor. pol pa kup koaksialen kabel, scart štekar za na kabel, nekje poglej priključke na scartu(to bi morali vedeti na vsakem tv servisu) in z lotaparatom in mirno roko skup sprav. tolk od mene.:P

cyber ::

Za tv out rabiš: dva kabla za zvok eden za sliko ter scart ki ima na eni strani scartni priključek na drugi pa tri činče, ni pa nujno če imaš na televiziji činč priključke namesto scarta tud velja al pa če priklopiš na videorekorder prej pa potem na tv, lahko so vsi narejeni iz koaksialnega kabla na katere pritrdiš činče, kar se pa tiče dolžine kabla ker je koaksialen ne igra nobene vloge dolžina, jaz imam tri po 20 metrov paje sklika full čista in zvok prav tako, in ti proporočam koaksialen kabel za tv out.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cyber ()

Windi ::

kje pa se dobi tale scart priključek, oziroma kje bi lahko dobil shemo, da bi si ga sam naredil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962571362 (10691) Dominator
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425988 (3578) francek1
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610173 (9234) LordTado
»

Hišni kino Sony in LCD Philips - Kako nastaviti zvok?

Oddelek: Zvok in slika
193997 (3739) Dekinio
»

Problemi z gledanjem iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
121139 (946) roland

Več podobnih tem