» »

Problemi z gledanjem iz PC na TV

Problemi z gledanjem iz PC na TV

boris322000 ::

Imam grafišno z TV out pa mi po novem inštaliranju windows XP na TV kaže samo zelo slabo črno belo sliko. Grafična je t4200. Kje moram kaj nastavit da bo bolje.
Že vnaprej hvala za pomoč.

LP!

Boris

jabba ::

V nastavitvah za Tv zaslon nastavi PAL. Imaš nastavljeno verjretno NTSC.
Rock`N` Roll

iskra ::

pa še TVTool si kje poberi ... al pa kak podobn software

simonchelo ::

Mogoče bi blo dobr, če maš zelo dolg kabelj, da ga malo skrajsas in pa, da uporabis coaxialca!

boris322000 ::

Hvala fantje
Res mam dolg kabel, za Pal bom pogledal, Kaj naredi TVTool, Kako je pa s koaksalcem. kakšen zgleda.

jabba ::

Po ˝domače˝ koaksialni kabel je navaden antenski kabel....8-O
Rock`N` Roll

simonchelo ::

zgleda tko, kot da bi mel navaden kabel ovit s snovjo ki prevaja, le to pa ae enkrat ovito z izolacijo! To je lepo navadn dvo~iln kabelj, ampak mal bola skonstruiran

HyperKiller ::

to pa ne drži.


tist okoli je (kolikor jaz vem) samo zaščita proti valovanjem iz okolice.

po središčnem kablu pa se prenaša elektromagnetno valovanje.
tako je pri televiziji.

kako sta pa uporabljene kabla na tv-out pa nevem natančno.

simonchelo ::

Hyperkiller, da nam zdej pocu, sej je mogoce res, sam TV ti niti brez enga, ali druzga ne bo delal, oziroma bodo slike nejasne.

Veze naj lepo na coaxial cabel, pa bo mel brez problema tv lohk tut bl stran od komp.

HyperKiller ::

tudi priporočam mu to jaz.

sam mislm da je za tv dost smo sredinski kabel.
je pa definitivno slika bolj kvalitetna.

verjamem pa tudi tebi saj sem prebral "doma narejeni zvočnik" si majstr.

roland ::

mam isto grafo (GF4 Ti4200).. in isti problem (črno-bela slika)
TV mam na PAL, kabel ni predolg, z TvTool in nic kaj boljse...

prej sem vse normalno videl le da je blo crno belo.. zdaj pa ko sem removal in ponovno instaliral drivere pa imam enak problem kot TUKAJ.
In sicer vse vidim normalno (črno-belo ;( ) razen filmov. Na monitorju vidim film na TVju pa je tam kje bil moral potekat film le črna praznina.

ima kdo kakšen predlog?
"To je le moje mnenje!!!"

oneal ::

Jz sm isto spraševal dva dni nazaj na enem drugem forumu(pa mi ni noben kej tazga povedov):
Mojo težavo sm čist preprosto rešu. Mam Radeon 9100. Najprej sem tv kartico in televizor povezav samo sz dolgim kablom, na katerem je na eni strani okrogel vtikač na drugi strani je pa tak kot paše v tv kartico. Tako sem povezav in sem imel samo črno belo sliko. Ko sem malo premetav škatle sem pri tv kartici našel še en manjši kabel. Povežite skupaj kabla(kabla greta lepo skupaj). Pri televizorju kupte scart priključek(na katerem je podoben vtikač kot na tv kartici samo da ima manj lukenj) Ko to povežete bi mogla bit slika barvna. Črna sliko na televizorju odpravite tako da izberete teather način(kino). Samo problem je da na televizorju ne bo podnapisov.Ta problem se opravi tako da nastavite tv na primarni zaslon. Če rabte še kakšne nasvete kr povejte

roland ::

ok sliko zai kaze..
samo se vedno je slika črno-belo ;( (sem prabal oba načina z kabli.. in pri obema je črno-bela slika)
plz help nujno rabim barvno sliko :D

a je še kakšen boljši ali podoben program kot TvTool?
"To je le moje mnenje!!!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564567 (3896) anjica
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513810 (3317) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505919 (4824) bbobst
»

Črno-bela slika na TV-out

Oddelek: Pomoč in nasveti
101237 (1087) Sims
»

Zakaj imam na TV črno-belo sliko *

Oddelek: Zvok in slika
71075 (924) Shadowman-x

Več podobnih tem