» »

open office

open office

bostjan44 ::

Na računalniku imam naložen open office in ko mi nekdo pošlje po e-mailu datoteko v excelu, jo ne morem odpreti. Ali moram kje kaj nastaviti

iMark ::

Možno da tud zato kr maš ti open office in un drug k ti pošle datoteko mew shranjeno v microsoftovem office-u.

boss-tech ::

kolkr jst vem ma open office podporo microsoftovih dokumentov- sam sm shranil tabelo v excelu in jo brez problema odprl v open calc. kaj ti pa napiše?
http://tovornik.info

bostjan44 ::

če želim iz elektronske pošte odpreti mapo ki je shranjena v excelu, mi pokaže rdeči križ in napiše da jo ni mogoče odpreti.
Če pa jo shranim na računalnik in jo potem odprem v open office se mi pa odpre, samo po pravici povedano se mi ne da vsak fail shranjevati in potem posebej odpirati

boss-tech ::

ja zgleda da ti noče direkt ofnat iz pošte. tu pa ti nebi glih znal pomagat. kter program pa uporabljaš?
http://tovornik.info

Highlag ::

Možno je, da bi moral samo M$ office datoteke registrirat, da ti jih privzeto odpre OOorg. Vem, da to vpraša OOorg setup.
Odpri en OOorg program in v tools/options meniju najdi Load/Save, pa imaš tam ene kljukice za dodat za M$office.
Never trust a computer you can't throw out a window

bostjan44 ::

Na mojem računalniku imam naloženo samo open office, excela nimam
OOorg program - kaj je to za en program, ga ne poznam

Microsoft ::

s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

bostjan44 ::

Sem naložil in dela, hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel LibreOffice 5.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
10360245 (26010) noraguta
»

Izšel LibreOffice 3.3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
8422013 (17257) System
»

Nov intervju: Chris Bryant (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
7416553 (14625) Icematxyz
»

Izšel Open Office Org 3.0 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
17523871 (15409) BlueRunner
»

Je OpenOffice.org za slovensko državno upravo predrag? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
42140008 (31471) jype

Več podobnih tem