» »

dvd rom zafrkava...

dvd rom zafrkava...

pURan ::

skratka problem je sledec... pa relativno kratek... dvd rom me zajebava... sam je mal cudna anomalija - cdje , dvdje mi bere... pect jh pa noce :( . zelo lepo bi vas prosil ce mi pomagate ker jest grem zdele v tujino pa se mi bo na letalu brez glasbe strgalo

#000000 ::

Probaj deinstal programa s kerim pečeš CD-DVD-je če ne bo efekta je verjetno pekač v buli, itak pa je to dans cca 10.000 sit in maš mir, za nekaj časa. LP

pURan ::

klinc ...neki sm ugotovil... sam se dvdje mi bere...cdjev sploh ne jebe... WTF????!!!!! mislite da je to ze zadosten razlog da grem na servis jokat naj popravijo?

#000000 ::

Ja če je v garanciji, bi to 'vsaj zame bil dost dober razlog' da ga odnesem tja, samo kolk časa boš pa čaku na mašino, pa je čist od njih odvisno, lahko boš ti že nazaj s potovanja ko bodo končali, ker imajo 45 dni časa za to (če uveljavljaš garancijo) če si tki. samoplačnik :D lahko zatežiš da češ met subito adesso narjeno. LP btw. probi mal laser spihat oz. mal s kako (ušesno palčko spucat)

dejansan ::

a imaš to slučajno nec-a?
dejansan

pURan ::

ja...zakaj?

dejansan ::

očitno imajo tile nec-i eno fabrško napako

sam sem zgubil živce pa so mi ga zamenjali pa potem še enkrat, nakar sem imel vsega dosti in ga zamenjal za lg-ja

poznam pa še par ljudi, ki so imeli isti problem

če ga imaš v garanciji ga zamenjaj, drugače,....
dejansan

nokia6310 ::

Jst mam pa drug problem, ki je nekako podoben temu:
Recimo če nimam nobenega diska notr v pogonu h: in se postavim na črko h: ki je drugi dvd rom _NEC DVD_RW ND-4570A imam pa 2 mi windowsi takoj javijo: Vstavite disk v pogon H: in torej drugi deluje vredu,
Problem nastane pri prvem, ki je črka g: pri kateri pa nikakor ne morem doseči tega, da bi mi windowsi zahtevali, da vstavim dvd v pogon zakaj se to dogaja?
Dvd rom sem posodil kolegu, da ga stestira če je pri njemu isto.
Zamenjal sem ga za cd rw in zdaj se je zgodilo ravno obratno za g: mi zahteva cd za h: pa ne.
Občutek imam da pri teh necovih dvd romih traja malo dlje časa da preberejo nekatere cd-je, pa me zanima samo to je to normalno?
Drugače pa če kdo ve kako bi odpravil to težavo, naj prosim pove.
Še to črka g: je master črka h: pa slave.
Oba pekača sta priklopljena na ide kabel.
Verjetno gre tu samo za kakšno nastavitev v windowsih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100883 (25392) nuclear
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578315 (5326) mtosev
»

Problem z DVD pekačem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141070 (945) Ingemar
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389893 (7046) reber
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656128 (4744) pingo76

Več podobnih tem