» »

Kateri DVD/Divx predvajalnik do 80K SIT?

Kateri DVD/Divx predvajalnik do 80K SIT?

dugy ::

Zanima me, kateri DVD+DIVX predvajalnik mi priporočate za tam nekje okoli 80k?

podbevna ::

To je odvisno od tega zakaj ga rabiš...

Če bi imel jaz toliko denarja za DVD/divx player (in HD TV) bi si kupil Philips DVP5900. Ta poleg vsega ostalega ponuja HDMI izhod in podpira HD predvajanje (720p / 1080i). To seveda pride v celoti v poštev le pri Divxih, ki pa se jih HDTV zadnje čase najde kar precej... Tudi pri DVDjih pa je HD izhod v povezavi s Pixel+2 in podobnimi tehnologijami učinek na sposobnem TV IMO kar impresiven.

Edit: DVP 5900 še ni na voljo v Slo... Bo pa verjetno precej cenejši od 80 kSIT, ko pride. Dobiš pa za 83k SIT DVP 9000, ki je bil baje izglasovan med najboljše playerje do sedaj.

Ima še 5.1 zvok Dolbi dekoderje in podobno. Še link:

http://www.eltus.si/modules.php?name=ar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podbevna ()

dugy ::

Trenutno imam Philips 763SA, ampak ta ne podpira DIVX-ov. Zato razmišljam, da bi si kupil predvajalnik, ki bi predvajal tudi DIVX-e. Ali pa bi bilo mogoče še najbolje, da si kupim samo kak DIVX plaxer, nekaj sem razmišljal o Kiss-u 1500, samo potem bi imel pač dva predvajalnika pa nevem, če je to glih smotrno, ali?

Rabim pa to seveda večinoma za gledanje filmov, nekaj malo več gledam DIVX-e, kot DVD-je. TV-ja pa nimam glih dobrega, nek stari gorenje model je :D

Receiver pa imam Onkyo TX-DS575.

Stepni Volk ::

Glede na višino zneska in ugotoitev v [DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?, bi bil to PC.
Alternativa je HDD/DVD recorder s podporo Divx-om. A ker le te žal bazirajo na različnih procesorjih, podpore za njih ni. Tudi izgledi so za sedaj še bolj črnogledi.
MTK porcesorji imajo najširšo podporo. Takoj za X-boxom, PS2 in PC jem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954395454 (51950) NejcSSD
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209324026 (49370) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724720 (9334) bizi72
»

[divXvid] Sony predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113401 (5002) Kocovan

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142245 (1985) Stepni Volk

Več podobnih tem