» »

Kateri TV za 200k

Kateri TV za 200k

planetparty ::

Kmalu nameravam kupiti Tv za okoli 200k. Moj favorit je bil Samsung slim, vendar slišati je ogromni negativnih kritik. Torej kaj priporočate?
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

s51as ::

Živjo,

PHILIPS 29' 9202 ali pa 32' 9520 (nisem preprican glede številke modela)!
če nimaš problema s prostorm potem je to najboljše po moje
It's just me myself and I

mitjaje ::

Ja in kako velikost bi imel?
Katero tehnologijo (crt, projekcija, lcd, plazma :D )

Ja baje oni Samsung Slim niso ravno najboljši..
www.ultrasplet.net

planetparty ::

Jah, mel bi čim večji tv, format pa obvezno 16:9... Torej za ta denar pride v poštev le crt, prostora pa je več kot dovolj.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

planetparty ::

Sem našel ta Philips, zakaj pa je ta najdražji model tolko boljši od ostalih tukaj?
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

mitjaje ::

Poglej jaz mislim takole:

1) Če boš kupil 32 inčnega, potem imaš realne diagonale 76cm in probaj NE dat več kot 150k SIT (bi bilo smoterno)
2) Če boš še kjerkoli dobil 36 inčnega, potem je okvirna cena od 200k - 220k SIT (realne diagonale 86cm)
3) Če se boš pa odločil za LCD, pa vzami 36 inčnega, ki ima diagonale 81cm. Na bolha.com imaš polno šmudlarjev pa jih kontaktiraj za koliko ti lahko zrihtajo LE 32R31 (bolj slabi) ali LE 32R41 (zelo soliden) ali LE 32R51 (odličen)... To so trenutno eni iz med najboljših televizorjev LCD. Cena za R31 se giblje okrog 250k SIT, za ostale pa ne vem.

Vglavnem kotaktiraj z njimi!!

ps: Mislim da bi se dalo dobiti tega: 32R51 za cc. 300.000 SIT ali manj. Po drugi strani pa dobiš Plazma LG RZ-42PX4 (ki je res trenutno v sami špici med plazmami) za 350k SIT (samo to je že 150k SIT več)
www.ultrasplet.net

planetparty ::

Plazme pa LCD nočem kupiti, ker se mi zdi škoda denarja glede na to,da bom gledal tv zelo malo, le včasih kakšen dvd film in običajen spored, nikoli več kak 1h/dan...

Torej obstajajo tudi 36 inčni crt? Nisem še nikjer zasledil, bom zdaj malo preveril.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Zgodovina sprememb…

planetparty ::

Nič se ne najde glede teh 36" tvjev...;((
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Yossarian ::

Pred enim mesecem sem se ukvarjal z istim nakupom. Na koncu sem izbiral med Gorenjem 15-100 in med Philips 32PW9520/12, obe 32". Odločil sem se za Gorenje, ker je bilo cenejše za 20.000 SIT (obe pri Merkurju), ker je imelo sliko v sliki ter še kakšno drugo malenkostno funkcijo, ki jo uporabljam, česar pa tisti Philips nima (res pa je, da je imel lepšo sliko, vendar ne toliko, da bi prevagalo). Sicer pa sem tudi pogledal na zgornji link in ugotovil, da je konkretno Philips 32PW9520/12 pri nas cenejši, saj stane (Merkur ali Big Bang) 170.000 SIT, tukaj pa 800 EUR = 192.000 SIT. Če pa ti je važna samo bolj kvalitetna slika, potem pa definitivno vzami Philips.
Pa še to: ko sem primerjal Samsungov slimfit, sem ugotovil, da ima dejansko slabšo sliko (ne glede na to, kje je bila priklopljena - na začetku ali koncu vseh televizij), pa tudi kar nekaj slabih mnenj sem zasledil na forumu.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

robibrk, dražji je zato, ker ima tehnologijo PIXEL plus 2, ki ti dejansko da najlepšo sliko od vseh TV-jev.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

mitjaje ::

link1
link2

siver oba iz bolhe.com, drugače pa sej tako kot sem rekel, da jo boš zelo težko dobil, ker je sama proizvodnja predraga in se potem že bolj splača LCD ali plazma

Pa zdaj sem malo gledal in so cene le teh cc. 2000€ ..... da te sezuje. Jaz sem pa pred enim letom kupil Panasonic TX-36PL35P v BigBang-u in sem dal za njo 240k SIT

Tako da s tem televizorjem ne bo nič, razen če boš kupil ono na bolhi... Zdaj je že znižal ceno, prej je imel 190k SIT... Drugače pa je ona televizija na bolhi zelo dobra, ona SONY-eva pa še boljša... (sej tudi cena :)) )

LP

ps: moj televizor na madžarskem: link - to je najcenejša, pa še to ne vem, ali je neto ali bruto cena. Aja pa še razmerje nekje je 1:1 1 furint = 1 sit
www.ultrasplet.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitjaje ()

Big_Al ::

Sam sem pred slabim mesecem iskal optimalno rešitev 32'' katodnika. Samsung 32'' SLIMFIT se mi je zdel po specifikacijah ter obliki idealen. Kvaliteta slike pa me je razočarala. Začudilo pa me je, ko se slika na razstavljenem modelu prodajalcu ni zdela čudna. Levo zgoraj je bil znak za SLO2 ter spodaj napisano "ponovitev" komaj čitljivo - zmazek v bistvu. Sem vprašal, če je slučajno s to TV ali signalom kaj narobe, pa mi je prodajalec rekel da ne - so vse take. Mnenja na forumih so potrdila moje izkušnje. OK - sem iskal izkušnje iz bližnje okolice. Kolega je že cca 2. leti lastnik JVC. Soliden 32'' model AV-32H20 in dela res super slika je v primerjavi z Phillips-om 32'' pozabil kateri model (po izjavi lastnika Phillipsa) boljša. Zdaj, dojemanje slike je itak subjektivno in odvisno od večih faktorjev ampak vseeno. Sony in Panasonic sta sicer tudi vedno dobri alternativi, ampak me je na koncu prepričal JVC AV-32H5. Kupil sem ga pri severnih sosedih, pa ne zaradi cene ampak zaradi dvoletne garancije, ki jo tam imam (v SLO je leto). Cena je bila v bistvu zelo podobna. Pa še trgovci v SLO so se mi malo zamerili. Ne znajo, ne morejo, ne gre... ah, pol pa grem!! Zdaj dela že cca en mesec in se mi zdi iz dneva v dan boljši - skratka z nakupom sem zadovoljen!

Link Forum

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Big_Al ()

planetparty ::

sonysony: Kje pa je tista trgovina? Jaz sem direkt doma pri madzarski meji :))
Pa se to: njihova valuta ni furint, temvec forint in ni 1:1 (pri njih menjajo za toliko) pri nas pa je razmerje 1:0.95 v korist tolarja :P
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

planetparty ::

Zdaj trenutno gradim stanovanje, bi bilo pametno pocakati se kak mesec z nakupom? Zdaj ko vidim te cene 36" tvjev se pa boljse splaca kupiti kaksno plazmo 106 cm. Vidim, da jih je ze kar nekaj v rangu 300.000-350.000
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Zgodovina sprememb…

mitjaje ::

@robibrk:
1) Ja potem če si tako blizu, potem nekaj znaš madžarsko in sam najdi ta televizor... jaz popolnoma nič ne razumem, same neke spake :))

2) Definitivno se bolj splača počakat, pa preko predprodajalcev kupiti plazmo. Samo moreš paziti, da bo televizor vsaj 4m od tvojih oči... drugače ne bo ravno šlo z 106cm ekranom.. Sej v 4:3 je potem diagonala cc. 93cm...
www.ultrasplet.net

planetparty ::

Üzletünk és beszerelő mûhelyünk címe:
Bp. Kerepesi u. 27/a


Torej je to Budimpesta :'(


Kak pa je kaj s tem
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527046 (11997) e-marko
»

[TV] CRT oz. katodni televizorji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22637437 (19880) mrheker
»

Najboljsi TV za 130 jurjev?

Oddelek: Zvok in slika
385119 (3534) macgajver
»

Kateri LCD kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
151897 (1362) NevarHere
»

Katero televizijo z diagonalo 82 cm

Oddelek: Kaj kupiti
191662 (1343) glinik

Več podobnih tem