» »

Katero televizijo z diagonalo 82 cm

Katero televizijo z diagonalo 82 cm

digitalc ::

Katero televizijo s to diagonalo se najbolj splača kupiti ta hip.

STASI ::

LOWE bi jest kupu.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Caligula ::

Ce si iz LJ se sprehodi v KMŠ čitalnico-pri Cankarjevem domu, kjer majo veliko nemskih revij Video v katerih so tabele in ful modelov in rankingi.

Res precej hvalijo Loewe, ki pa so dragi. Sonyjev nic kaj ne hvalijo, Panasonic in Philips sta OK, Grundige pa tudi presenetljivo hvalijo.

Skratka nekako takole naj bi bilo v vecini primerov po njih:
Loewe
Grundig
Panasonic
Philips
.
Sony

Caligula ::

Aja, mislu sm knjiznico CTK.
Centralna tehnicna knjiznica ob spomeniku Cankarju ob Cankarjevem domu v LJ.

glinik ::

LOEWE so res hudo dragi. Jaz ti priporočam Panasonica. Ne vem pa, kako je z Grundigom ???:\

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

SonGoku ::

What about Samsung:\

digitalc ::

Jutri grem pogledati Samsung SP43T8HLX. Kaj pravite za to televizijo. Ima večjo diagonalo in tudi ni 16:9 format. Jo ima kdo doma. Mi lahko pove ali se jo splača kupiti?

glinik ::

Koliko $$$ pa misliš odštet ???

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Caligula ::

Ful poceni pa precej dober se mi zdi Daewoo v Bigbangu za 150.000 SIT.
Lep, dobra slika, vse funkcije..-

Se ti pa mogoce splaca pocakat par mesecev, ker se obetajo rekordni padci cen pri plazmi. Skratka si bos komot iz Nemcije za kakih 1700 Evrov narocil 42 incno plazmo.

digitalc ::

Okoli 300.000 Sit. +,- nekaj 10.000 Sit

Caligula ::

MA dej pol si kupi plazmo cez par mesecev. Itak na TVju zdaj ni nic pametnega :D

igor0203 ::

mi mamo doma Samsungovo televizijo, k smo jo 2 tedna nazaj kupl, diagonala je 72cm, pa smo dal 80k.... 8-O je pa ful v redu, edin nima 100Hz osveževanja. drgač pa raj še mal počak pa pol plazmo nabav

icek ::

Foter je kupo pred enim mescom Gorenje. Je ze crknila. :)
Rider of Theli
www.air-tv.net

OldSkul ::

Mi imamo 82cm Phillips, ki je bila pred 1 letom 300 jurjev.Dela odlično.

glinik ::

Za 300k, je vsekakor vredno razmisli za kakšno plazmo. Samo vedi, da bo to vstopni model, kateri je :\ :\ :\ Če bi si jaz kupoval zdaj TV, bi vsekakor vzel Panasonic 32PD30. Najbolši TV do 300k-400k, pa še subwofer imaš vgrajen :D Tale Panasonicov model je njihov paradni konj med TVji. Za tak denar dobiš najbolši TV, ali najslabšo plazmo. Odločitev ni enostavna ... :|

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Caligula ::

Proizvajalcev plazemskih zaslonov je ful malo. Par velikih in eni in isti zasloni se pojavljajo tako v dragih kot poceni izdelkih le da so eni pac noname.

Testi-tudi v tisti reviji Video kazejo ,da ni neke pametne korelacije med ceno in kvaliteto pri plazmi.

Pa 40% cene v ZDA recimo predstavlja marza trgovca pa distributerja zaenkrat. Pr branded firmah obicajno celo vec.

Skratka plazmo se se najbolj splaca kupit. Sam mislim ,da kr dost stroma to kuri.

300 jurjev za navaden TV je pa po mojem oslarija v tem casu.

Pa noben Sony, Panasonic,.. ne more bit za oci toliko boljsi ,da je vreden enkrat vec od 100Hz Flat screen 16:9 Daewooja z surroundom za 150.000 SIT. Ker tudi tubne zaslone te sorte dela le par firm na svetu,..

No ja-jaz bi pac vzel plazmo.

STASI ::

Ja sem se še spomnu, dober Tv še boljši sound:
Bang&Olufsen
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Arrivo ::

Katero plazmo se splača kupiti ??

Med katodnimi TV so opazne razlike ! Primerjaj sliko na Philipsu s funcijo Pixel plus ali brez nje...
Ja ja to drži !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arrivo ()

digitalc ::

V avstriji je cena Panasonica TX36pl35D in Philipsa 32PW9509 nekako enaka (1000EUR). Katero se bolj splača. Večjo diagonalo (panasonic) ali malo boljšo sliko (Philips)

glinik ::

ŽAl moram razjeziti vse tiste, ki imajo Philipsov Pixel Plus. Sem primerjal teha Philipsa in Panasonica 32PS11 in me je Panasonic prepričal. Stane pa takšen Panasonc krepko manj, kot ta model Philipsa. Pač moje mnenje ...

Kakšno sliko šele mora imeti Panasonicov top model 8-O 8-O ?

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[TV] CRT oz. katodni televizorji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22637417 (19860) mrheker
»

Katero plazmo kupiti do 900.000 SIT?

Oddelek: Zvok in slika
273009 (2304) Jago
»

Televizor 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
122226 (1944) Dr Zoidberg
»

Kateri TV 16:9, 100 Hz? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
569550 (8087) Valentin
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323799 (2839) Mirč

Več podobnih tem