» »

ebay.de - nakup

ebay.de - nakup

Orchestra ::

Zanima me kako bi kupil tale produkt(nemščina je zame špansko selo)

CLICK PRODUKT

Sem totalen n00b na ebayu, ampak morm stricu naročit zadevico

Jan987 ::

boš se mogu registrirat pa najdt enga k mal obvlada nemščina al pa če s prodajalcem v kontakt probaš stopit v angleščini. pa morš tud preverit če pošilja v slo.

hooger ::

žal tega ne pošilja v Slovenijo.....:( :( :(

Versand nach: Deutschland ;(( ;(( ;(( ;((

Razumem samo to, da ga je kupil eno leto nazaj za 255€.....vse ostalo je preveč strokovna nemščina:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hooger ()

Orchestra ::

Prosil bi nekoga,da iz zgornjega linka odčita email oz. kontaktni naslov prodajalca,da zadevo naslovim na teto,ki živi v Nemčiji
-Če se je pa treba retgistrirat,pa še to povejte...se opravičujem ampak Nemščina je zame res špansko selo

Zgodovina sprememb…

OZZY ::

Da ga vprašaš se moraš registrirat in poslat nato mejl preko vmesnika..tam klikneš na Frage an den Verkäufer , pa te odpelje v njega. Seveda moraš biti registriran. Na potrditev registracije pa lahko čakaš nekaj dni.
Go with the flow.

hooger ::

E-maila žal ni omenjenega...... se boš moral registrirat, to pa bo trajal nekaj časa... najprej se registriraš, potem ti pa pošljejo (po pošti) pismo v katerem so vsi tvoji podatki in registracijska koda. šele potem se lahko prijaviš v sistem....

Orchestra ::

Prosil bi za malo uslugo:Če se lahko kdo pozanima ali je produkt še na voljo(če še ni prodan), pa če še ni,da bi dobil mail od človeka...
-Nimam namena,da bi se registriral, ker nikoli ne rabim tega

MI5Ek- ::

Kak lahko rečeš, da nikoli ne rabiš tega. Že zdaj bi rabil, ne da nikoli neboš. Drugače pa je produkt na licitaciji in je še 3dni in 23ur do izteka licitacije.

krneki ::

Njegovega e-maila se ne vidi razen, če ti odgovori na tvoje vprašanje, ki ga postaviš preko ebayevega vmesnika, da pa to narediš moras seveda biti registriran. Ko sem sem se jaz registriral že kar dolgo nazaj, je potekalo vse avtomatksko in si registriran v parih minutah. Kot je bilo že omenjeno za tega sekundarca poteka avkcija še naslednjih 4 dni, ki se niti približno ne bo končala pri trenutni ceni ;)

Orchestra ::

Licitacija?

MI5Ek- ::

Tudi jaz mislim, da cena ne bo tako nizka, kot je sedaj, kajti navsezadnje je leto dni nazaj dal ta tole stvar malo manj kot 260€. Pa mislim, da tudi njegov email, ti kaj dosti nebi pomagal. Kajti dvomom, da bo prodal izven licitacije, say e-bay ima eno zelo uporano stvar, to je pa ocenjevanje uporabnika, ki še včasih kako prav pride.

Orchestra ::

Če prav razumem je to dražba,right?

hooger ::

ja tole je dražba:D :D

Model tole prodaja, izklicna cena je bila 1€, zaenkrat je bilo 6 ponudb, dražba pa bo trajala še skoraj 4 dni. Tako, da ne pričakuj, da bo cena nizka.... pravo lecitiranje se bo za to stvar začelo šele čez 2 dni... takrat boš šele videl koliko so ljudje pripravljeni dat za to....

OZZY ::

pravo licitiranje se ponavadi začne šele na koncu zadnjo minuto ali dve.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435936516 (5868) lolipop2

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101188 (45735) Tilen
»

Licitacija bolha.com možna ˝goljufija˝

Oddelek: Loža
254864 (4149) Furbo
»

eBay - prosim za pravni nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5210607 (8773) mn
»

Kako kupiti tole :) (prek ebaya)

Oddelek: Kaj kupiti
282436 (1837) OZZY

Več podobnih tem