» »

poštnina

poštnina

divx man ::

Če nekaj naročim preko spletne trgovine me poštnina zelo redko košta več kot 1000 SIT
Zadnjič pa sem pri neki osebi naročil mp3 player ki je koštal 26000 sit zraven pa sem moral plačati še poštnino 2000 sit in odkupnino tudi 2000 sit
Zakaj tolikšna razlika v poštnini?

Vem da je tema malce brez vezna vendar mi ne gre v glavo zakaj bi bila poštnina toliko dražja in ker ne pošiljam veliko po pošti mi je to čisto nekaj tujega. :8)

LP

mihec87 ::

Ma ne vem ka dogaja ttim uslužbencem na pošti jst sn tut zadnjic naroco en sprejemnik in odkupna cena za paket je bla 18,5k sit paket je bil tezek okrog 300g pa sn pol placu 21k sit.Postnina je pa bla neki pod 900 sit zato men se dons ni jasno kk je lahk tolk naneslo sam jebi ga je pac mama sla dvignat k ce bi bil jst bi mela z usluzbenko ure matematike ker 18,5k sit +900 sit ne more nikol bit 21k sit

Utk ::

Misliš, da firma (recimo trgovina, občina, kdorkoli), ki pošlje nekaj tisoč paketov na mesec plača enako poštnine kot ti, ki pošlješ nekaj enkrat na mesec? Najbrž je tudi na netu cenik...več kot tolk pa tolk pošiljk na mesec pride dosti cenejše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

divx man ::

Pa pozna kdo kako cenejšo obliko?

ddeben ::

Glede Poste Slovenije...oni si poleg postnine zaracunajo nevem kolk procentov se zravn zaradi nezananih razlogov...Pac veliko drazje pride vse skupaj kot pa pricakujes. Js še vedno pravim da ga cez GLS ni.:)

Dami ::

Glede glsa. So prišli iskat paket v petek in ga dostavl v pondelk tak k sn zahteval. Odkupnino (10k) so mi nosl nazaj 2 tedna poleg tega sem moral dat še 420sit da sem jo dubu (poštnino je plačal naslovnik). Pa sn jih po 4dneh klical če lahko nakazejo na TR dnar pa so rekl da je že šou naprej, čeprav so mi ga pol nosl več k teden nazaj. Nespoti.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste in Pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017122 (9071) opeter
»

Posta Slovenije - posiljanje z odkupnino

Oddelek: Loža
157578 (5560) ali3n

Logitech Z-560 29,9k sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
554363 (3135) OwcA
»

pošiljanje paketa

Oddelek: Loža
124407 (4148) BaRtMaN
»

Kje kupiti TEC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131246 (1041) R@C@

Več podobnih tem