» »

ECS K7S5A?!

ECS K7S5A?!

MrShadow ::

Ali kupit al ne kupit to plato?!

Na testih pise: "slabe naviajaske sposobnosti"....koliko slabe?!
Ce bi gor dal t-birda 1,2GHz 266fsb je sploh kaj moznosti da bi ga kaj navil...mogoce tja do 1,4GHz al pa 1,6GHz???


hvala za odgovore?!

VASkO ::

lamer!;((

zakaj beres teste, ce jih ne preberes do konca?

slabe navijaske sposobnosti so zaradi tega, ker plata ne omogoca spreminjanje napetosti CPUja in mnozilnika, tudi FSB ima samo par moznosti, ker pa za navijanje rabis skoraj vedno povecat vsaj napetost (saj jo v bistvu lahko povecas, ce povezes vse L7 mosticke na procesorju ali naredis modifikacijo plate) pa je to pac plata s slabimi navijaskimi lastnostmi, prek FSBja pa itak dalec ne prides

mobisuxguru01 ::

ja moraš flešerat bios, dobiš na njihovi strani, ti sicer ne omogoča zviševanje po 1Mhz, maš pa neke vmesne stopnje 112, 124 al neki podobnga, verjetn pa res ni za neke okstreme dosegat

mislm da so jo tut kle na Slo-Techu testiral in je bil model čist navdušen nad njo, tko da ..., odločt se boš mogu pa sam

lp

kuglvinkl ::

Jaz ne bi niti pljunil na tako plato :D. Ma ne, dej poglej si mal postov za nazaj, kolk folk jamra. Predvsem pa vprašaj tudi na Tom's H., Amd Forumu, x-ibit itd itd, ker ne vem kolk prisebnih (en forumaš jo je kupil in se stalno napihuje, kakšen zakon je :), že po tem veš, da se je nategnu) ljudi ima to plato.

Your focus determines your reallity

TheJack ::

Zakaj nekateri mislijo da morajo komentirati prav vse, čeprav o zadevi ne vedo POPOLNOMA NIČ?!? Na to plato pljuval pač ne boš, ker je še od blizu videl nisi.

Malce se pozanimaj drugič. Po mojem na netu ne najdeš resne hardware strani, kjer bi pisalo, da ta plata ni vredna svojega denarja.

Za 25 jurjev dobiš plato, ki ima boljše zmogljivosti od plat za 50 jurjev. Tudi jaz jo imam. Niti enega samega problema nisem imel. Kdor ga je imel, naj plato pač nese na servis (saj je v garanciji, ne?), ne pa da joka po forumih.

Milko ::

Jst res ne vem zakaj vsi pljuvate cez to plato. Meni dela vse cist OK. Mam 512 DDR RAMA, 1.2GB 266 TBja in ga kamot das na 1350MHz. Seveda mores prej nadgradit BIOS, ki ga dobis na www.ocworkbench.com.

MrShadow ::

ok..kakor gledam vse te odgovore vidim da je plata kakr toliko sposobna...vsaj za t-brda pa ceprav se ga ne da toliko navit...

Vprasal bi pa se: A je na trziscu se kaksna plata za isto denarja kot ta??

hvala

Kaiser ::

Se dobijo plate za ta denar, ki pa tej ne sezejo niti do podplatov, resno. Jo imam in jo tako kot ostali priporocam.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

morphling1 ::

Fantje a vi veste, da se da to plato predelati tako da imas moznost spreminjanja mnozilnika, pa voltage mod tako za cpu (2.3V) kot za ddr ram (2.7V) tako da ni problema imeti na 150fsb, je pa stvar malo bolj komlicirana saj zahteva natancno lotanje nekaj dip stikalc ter nekaj dodatnih uporckov, rezultat je pa zelo tweakabilna plata za smesno ceno (vsaj v tujini). Aja stvar je izvedel zelo znani Unaclocker iz Hardforuma.
Ce ne bi bil v vojski bi si definitivno omislil to plato ter jo predelal.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

BC3 ::

dj nehi no:\
novo plato bom kupu pa bom takoj začeu neki lotat pa se zejbavat:(
novo plato kupm (med drugim) zato da mam vsaj 1 let garancije
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

VASkO ::

morphling, to se da z vsako plato naredit, ki nima opcije manipuliranja z mnozilnikom in voltazo, samo mislim, da tega ni sposoben naredit nekdo, ki ne razume, zakaj se s plato ne da navijat

morphling1 ::

Ja ta se da naredit na vsaki plati, samo na tej jo to tolk bolj interesantno, ker je chipset zelo dober in se pocen je:))
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Q6600 Nikakor ne gre višje

Oddelek: Navijanje
293272 (2067) mihajlo carr
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72939881 (20440) igor0203
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47931359 (17954) Jaffa
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
453064 (2036) sidney
»

QDI Advance 10T + Tualatin, max. overclock ?

Oddelek: Navijanje
482040 (1512) Spajky

Več podobnih tem