» »

[Divxvid] Starmedia predvajalnik

[Divxvid] Starmedia predvajalnik

karafeka ::

Je kdo že sprobal ta predvajalnik? Imajo ga na Mimovrsti, ter pri Aperio.si (bivši kadarkoli.com). Baje, da ima vgrajen DTS dekoder in za takšno ceno je to zelo zanimivo. Še bolj zanimiva je razlika v ceni (mimovrsta - 17.000, aperio - 12.000), šlo pa naj bi za isti predvajalnik. Tu je še uradna stran STARMEDIA. Kaj menite, tisti ki ste stručnjaki za to? PS: če je že bilo govora o tem predvajalniku se opravičujem ter prosim za link, ker sem iskal tu in na googlu, pa nisem našel ničesar.
  • spremenil: karafeka ()

AngelEyes ::

Danes sem ga sprobal, kot prvo sploh ne delujejo podnapisi za divx. Na mimovrste piše da jih podpira, v navodilih pa divx podnapisi niso niti omenjeni, kak firmware pa tudi nisem našel, njihova stran je špartanska da bolj ne bi mogla biti....

Poleg tega me zelo moti, da divxe raztegne v 16:9, tako da niso več v originalnem razmerju. To sem sicer opazil že pri kolegu, le da je pri njemu slika stisnjena, ker divxe ki so kodirani v nestandardnih rezolucijah (npr 576x240) raztegne le v dolžino, ne pa tudi v širino.

piki64 ::

Hi!

Ja vprašanje je kaj skriva noter. Ker če ima noter dobro konfiguracijo, se da marsikaj iz teh predvajalnikov dobiti. Vendar kot že tolikokrat je nekaterim uvoznikom za malo, da bi jim predelali FW na višji boljši nivo s čimer bi tudi teh izdelkov lahko več prodali.

Najboljša konfiguracija je da ima MTK1389DE (ali pa katero od različic, samo ne QE), potem 2MB flash in 8MB DRAM-a.

Sicer pa morda, bo uvoznik bral to stran in me bodo kontaktirali :-)

LP, Piki64 (piki64@medvedek.org)

EiYou ::

Ta predvajanik je na tržišču že vsaj dve leti, saj smo jih kupovali v nemčiji, ko še v sloveniji marsikdo sploh ni vedel da DivX predvajaniki obstajajo.
Takrat še take internetne strani niso imeli :( . Uporablja pa čip Mediatek 1389FE. Imam pa tudi firmware kateri podpira podnapise. LP

jackorsen88 ::

Ta predvajanik je na tržišču že vsaj dve leti, saj smo jih kupovali v nemčiji, ko še v sloveniji marsikdo sploh ni vedel da DivX predvajaniki obstajajo.
Takrat še take internetne strani niso imeli :( . Uporablja pa čip Mediatek 1389FE. Imam pa tudi firmware kateri podpira podnapise. LP

Kaj bi mi kako lahko poslal firmware za ta predvajalnik?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] United predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
478163 (1235) markozlak
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321012 (46356) cryptozaver
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524556 (5054) JanezC
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922054 (9863) timzl
»

Modificiranje MTK1389 firmware-a

Oddelek: Zvok in slika
143231 (2551) podtalje

Več podobnih tem