» »

SmartSMS

SmartSMS

Enzo77 ::

A mi lahko kdo da sifro in username za tale program ker sem glih dobu quake logotip....vse za quake ;)

tolat ::

Enzo77 ::

Hvala sam jz rabim pass, melodij in logotipov mam vec kot dovolj.

tolat ::

Dobro poglej stran!

MRB0rYS ::

Kaj pa astalavista.box.sk
b0rys

Igor ::

ja pizda krek je na strani samo ne vem al je folk slep a neumn ..

Enzo77 ::

Sorry, sej sm ga v bistvu dol dal ne da bi sploh vedel :D Sam ko pozenem program (tale patch) mi lepo napise enyoj sam ko pa program mi pa tezi z registracijo po me pa vun vrze.....Ga bom probal uninstalat pol se pa registre pobrisat. Pol pa na novo gor in preden potece doba 10 dni pa patchat....le kaj bo iz tega :\

Enzo77 ::

Bah nc ni delal... ocitno so krive se tiste, ko jih kopira v windows DIR.....|O

alien-w ::

enzo: potegn si dol krak s nullastalavista. Isci crack za SmartSMS 3.0 --> obstaja samo en crack z imenom i-sms30.zip (ali nekaj zelo podobnega). Zadeva dela, samo prav moras navodila cracka prebrat. Ne se po REGEDITU zafrkavat, ker bi mogl delat. Men dela. 8-)

Izak ::

Enzo_q1 mam podoben problem kot ti (ne podoben isti)! Nevem za kaj se mi noce skrekat 100 programov do zdaj me pa se ni jebalo..

Password: (THIS IS WHERE YOU ENTER THE PASSWORD LISTED BELOW)

LiberationKeyLength: (YOU NEED NOT WORRY ABOUT THIS)

Software Code: (THIS IS WHERE YOU ENTER THE PRODUCT KEY)

LiberationKey: (THIS WILL BE YOUR VALID KEY FOR THE APPLICATION)

Password=1JvAlo9g6qvz5eom3 (morem uporabit ta pass?)

Res nevem zakaj se noce prepustit crecku?! Name lahko neglede na software key vpises taki kot hočeš? Drugi ste ga screckali?

MRB0rYS ::

Lohk da maš kak virus gor pol tut to ne gre če je taprav, men se je že zgodilo
b0rys

Izak ::

Kaj ma sploh to pomen LiberationKeyLengt (dolžina LiberationKeya) in kaj ma pomen Name? More bit password in software code enako dolga pr meni je eno 16 drugo 17 znakov?!

alien-w ::

key lenght MORA biti 16!

to je koliko crk bo imela koda. Napiste tam lepo 16 in se veselite. Sicer pa vse v navodilih pise. 0:)
LaMeR: ja, uporabt mors ta pass, pa pazi, zadeva razlikuje med VELIKIMI in malimi crkami.
VSI: a je kdo zainteresiran, da gor dam se logota od quake2 in quake3? Sicer so si precej podobni, toda vseeno?!

Enzo77 ::

Ja dej tele logotipe hit gor...... sploh pa q3.8-)

alien-w ::

ok. bojo kmalu. upam :))

Matek ::

Če kdo hoče, lahko logo nariše kar v slikarju, velikost daš na 75x15 in narišeš/napišeš kaj češ, shraniš v bmp in dela brez problema.:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1678115333 (1133) opeter
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121095026 (7530) opeter
»

Šifrirana mapa

Oddelek: Operacijski sistemi
92011 (1482) amigo_no1
»

Izšel TrueCrypt 4.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
265074 (4215) poweroff
»

Half-Life 2 problem

Oddelek: Igre
162039 (1789) Shybby

Več podobnih tem