» »

Battlefield 2 demo

Battlefield 2 demo

Dr Evil ::

Zgleda,da je DEMO že dostopen. LINK

kihc ::

Ja, že od zjutraj downloadam, serverji so čist zabiti, torrent pa ni nič bolši. Še 15% :>
x

Dr Evil ::

Na guru forumih sem bral,da je demo izšel včeraj,a ga na igričarskih straneh še niso imeli.

No danes pa je končo le izšel.

Dami ::

Izšel je v petek nekje pred 23.00. Če iščete slovenski server pridite na našega ip: bf2.515team.com pass: pink
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dr Evil ::

Na žalost igra ni tisto kar sem pričakoval.Je le preoblečen battlefield 1942 z vsemi napakami in nekaj bolšo grafiko,ki pa zahteva nenormalno veliko rama.Skratka,joint operations še vedno owna.

[-=Jaka=-] ::

Nor spil ... grafika ubija, igralnost je super ... mislim da je tole spil k ga bo spilala vecina celo poletje ... sodec po demu bo spil super 8-)
WW 3

Matri[X] ::

A ima kdo moznost nastavit 1280x1024 resolucijo, ker jaz je nimam, imam pa LCD kjer je to native resolucija in imam zato popaceno sliko.

Dami ::

Dodaj tole v target od bližnjice: +szx 1280 +szy 1024
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dr Evil ::

Mene samo zanima če vam legira,ker meni nenormalno.

kihc ::

Meni na singel playerju enako lagira na 800*600 kot na 1280*960. Dokler tega vsaj malo ne popravjo se špila ne dotaknem več :D
x

Firebat ::

Downlodal DEMO, ga instaliral,ter zagnal, pa mi samo za sekundo počrni zaslon in sem spet na namizju. Torej zakaj se noce zagnat? Nalozil sem zadnje driverje za plato in graficno.
PC: xp 2100+,512Mb DDR, Ati 9700pro 128Mb, WD 120Gb ter win xp sp2.

Dami ::

Nekateri imajo z igro probleme zaradi catalyst 5.6.Tebi vrze na desktop, nekaterim celo kišto resetira. Meni zaenkrat delajo bp. Daj si gor 5.1 in stvar bi mogla delat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

suntrace1 ::

Meni je legiral v single, sem izklopil fastwrite in je dosti bolje, samo vseeno ni za igrat. Sem pa grafično pričakoval malo več, je skoraj enak Desert Combat, samo da bo večja izbira serverjev..

globoko grlo ::

Men recimo dela bp na dveh compih.

1. P4 16a, 512 rama, 9600 pro, SP in MP brez lagiranja, zatikanja ..., na 800x600 sicer, ampak OK
WinXP + SP1

2. 2500+, 1G rama, 9800 pro, SP popolnoma tekoče na 1024 vse na high, brez AA, brez zatikanja
WinXP + SP2

sem probal še z 6xAA in je full dobr laufal, ampak je na momente totalno štekat začel, tko ene par sekund potem je pa spet čist normalno laufal

na obeh compih imam 5.6. driverje, pa nimam nobenih težav, zakaj enim nč ne dela, pa ne vem

drgač sm pa tut jest dostveč od grafike prčakval, pa res ne razumem kako pr SP, kjer ni laga, 1x enga prec fentaš, 1x pa cel clip vanjga zložiš, pa še ne pade dol

ajd

Firebat ::

Še vedno nisem nasel rešitve. Celo Tweak guide sme prebral pa nisem zasledil nic novega.

Mr.Heretic ::

Ali komu dela Battlefield 2 na NVIDIA GeForce 6200, ker v readme.txt piše, da ni podprta.

http://filebarracks.com/bf2readme.txt

urbnzy ::

Kdaj pa pride original?????

Matri[X] ::

V demu pise da konec tega meseca.

Dami ::

US release je 21., EU pa 24. So pa govorice da je v Aziji izšel že danes link.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Oblivion ::

A ve kdo, kako se nastima bote pri multiplayer oz. ce je sploh mogoce kot pri prejsnjih verzijah?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869682 (11587) oo7
»

Battlefield 2142 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857931 (4561) svetetko
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744978 (18901) X-Hair
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493036 (1796) Azrael
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322039 (1439) AtaStrumf

Več podobnih tem