» »

Battlefield 2142

Battlefield 2142

1
2
»

Heavy ::

Boje reklama za C2D kot pa za pralne praške:|

Pyr0Beast ::

.... V letu 2142 je to edina stvar, s katero si zmožen ogreti stanovanje xD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Heavy ::

potem bi bilo bolje oglaševati Athlone xp:D

Pyr0Beast ::

No, athloni Xp niso niti primerljivo vroči s današnjimi C2 duoti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Michaelosz ::

Kak pa nardim varnostno kopijo originalnega DVD-ja?

RedStar ::

Poišči si program BlindWrite in naredi image DVDja. Nato pa samo mountaj z Daemon Tools! Works 100% tako za BF2142 kot BF2.

Michaelosz ::

Ne dela... Dal Branje -----> ISO Image ---------> Mounto z Daemon

RedStar ::

Hmm nevem no... en moj kolega je to naredil za oba BF2 in 2142 pa je za oba ratalo tak da nevem

Rotaidal ::

Pred nekaj urami sem dobil igro Battlefield 2142 (originalno seveda). Igro sem normalno namestil, posnel gor patch "BF2142_Update_1.25".

Nato sem igro normalno poskusil igrat v MP. Po nekaj minutah igranja mi vrže ven iz igre in mi napiše sporočilo Punkbuster. Poskusil sem kar nekaj serverjev in pri vseh je enako. Evo screen Klik


V čem je težava?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Pyr0Beast ::

Hehe, ta je lepa. Malce poglej in-game messages od PB-ja pa ga še updejtej prej. (PbUpdate)

Rotaidal ::

Kje se Punkbaster update naredi?

xrate ::

RedStar ::

A si sploh Updatal igor na najnovejso verzijo. Ce nisi potem le daj. Ne verjamem da je treba PB updatat ampak samo igro :) (ce se ne motim je PB update itak polek).

Rotaidal ::

Igro sem moral takoj updatal, ker drugaće mi ni zaznalo dobenega serverja. Se zdaj sem naredil da dela. PbUpdate sem moral naredit.:)

Pyr0Beast ::

Mah ja, špil mora bit vedno požegnan od PBja, pa še vedno vem zakaj ne.

Vikking ::

Pyr0Beast:Mah ja, špil mora bit vedno požegnan od PBja, pa še vedno vem zakaj ne.

Da boš vedel zakaj: Our PunkBuster™ Anti-Cheat software technology and services combat online cheating

plavi85 ::

Alo a je kdo resn špilač bfja2142? Mamo mini clan zaenkrat 4je modeli , pa nebi blo bad če bi nas blo več ...

Heavy ::

plavi85: imate klan? kok pa se imenuje?

plavi85 ::

=iNs= insiders , k smo glih usi z notranske :D ..

Heavy ::

Če rabite klan je še eden (oz. dva s tem da je eden propadu): http://sos.mojforum.si

psygoat ::

alo,

sem kupu battlefield par dni nazaj in bi se rad pridruzu ksnem klanu, ker more bit verjtn še parkrat bolj špilat organizirano :) tak da obstajajo kšni klani kjet?

lp
e6600/Asus P5B E-plus/Patriot 800mhz, 2x1giga/8800gts 320mb/19" samsung 971p

Heavy ::

heh, enkrat sem že tule dal link do slovenskih BF 2142 klanov... poslušaj situacija je taka; če si igro dobil včeraj in nimaš nobenih izkušenj, te nebodo vzeli v noben klan. To bi bilo podobno, kot če bi včeraj naredil izpit za avto pa bi naslednji dan šel vozit F1. Ti pridno igraj, nabiraj točke... Drugi problem pa je starost. Imeli smo 13 fantiča, ki ni imel pojma kako se igra, šel te je oživljati pred sovražnikovim tankom pa take fore...

psygoat ::

ja sej to mi je evidentno da se noobov nejemlje, samo se mi zdi da ni glih špil da morš imet 100% acc zadetkov, ampak lohka tut ne zadeš nič pa igraš ekipno, v končni fazi če sediš za enmu turretom pa braniš cel cajt pa pripomoreš k zmagi. Mislu sam tak če obstaja causal skupina slovencev k to špila, ne zdej neki pro imej ta rank pa bot to pa to clan. Pa sem že več k četrt stoletja kle tko da o tem ni treba imet bojazni :) pa bom preveru linke thx
e6600/Asus P5B E-plus/Patriot 800mhz, 2x1giga/8800gts 320mb/19" samsung 971p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: psygoat ()

Heavy ::

dodaj me na listo: Hydr@(SLO) sej ponavadi ko jaz igram, igra še vsaj neki slovencev z mano

psygoat ::

pošteno, jst mam psikoza, ka pa špilate večinoma titan al conquest?
e6600/Asus P5B E-plus/Patriot 800mhz, 2x1giga/8800gts 320mb/19" samsung 971p

Heavy ::

povečini je titan čez, odvisno tisti ki prvi najde strežnik se igra na njem

Pyr0Beast ::

Drugi problem pa je starost. Imeli smo 13 fantiča, ki ni imel pojma kako se igra, šel te je oživljati pred sovražnikovim tankom pa take fore...
Ti ne veš kako včasih prov pride :D

svetetko ::

Dobu sm original špil, inštaliram, dela. Multiplayer zahteva novejšo verzijo, potegnem patch 1.5, inštaliram. Zdaj pa ob zagonu igre odpre le manjše okno in napiše: conflict with emulation software detected. odinštaliram daemon tools, ne dela. odinštaliram špil, reinštaliram, ponovno patcham, ne dela. se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe?

DOOM_er ::

sklopi daemon tools al karkol pač maš
Robots will steal your job. But that's OK

svetetko ::

sej sm reku da sm dol vrgu daemon tools, reinštaliru špil, pa isto sranje.

black ice ::

Imaš slučajno naložen Power iso ali kaj podobnega? Potem izklopi tudi to.

svetetko ::

nimam. sem pregledal vse. Kaj bi loh še motil?

Robert_S ::

svetetko ::

Ne razumem kaj ma securom veze z battlefield 2142?

Robert_S ::

Če bi se naučil uporabljat Google bi že igral ne pa bedarije spraševal :))

svetetko ::

Hvala za 'namig'. najdu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra kdo Battlefield 2 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
976701 (3771) ziga1990
»

Battlefield 2142 problem!

Oddelek: Igre
51013 (979) prixon
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
505440 (3907) strictom
»

CoD 3

Oddelek: Igre
261905 (1223) Gr0unD Zer0
»

boti za battlefield 2 multiplayer

Oddelek: Igre
71649 (1521) RedStar

Več podobnih tem