» »

Vesolje je neskončno - Nezemljani ne obstajajo

Vesolje je neskončno - Nezemljani ne obstajajo

Temo vidijo: vsi

-valvoline- ::


4.00-5.10
Na posnetku znanstvenik trdi da je starost 12.000 let. Vsak z svojimi stevilkami.
:)

Gray_Warden ::

mogoče so ravno v tem letu odkrili kaj novega in so podatki v enciklopediji zastareli...

Saj tudi v egiptu, če malo pomisliš, ni ravno obilne zaloge lesa, da bi lahko zgradili piramide....


Dodatek:
v knjigi Skrivnosti človeštva (založba Učila, leto izdaje 2011), piše takole: "Nemški inženir Arthur Posnansky je v začetku 20. sto. več let raziskoval ruševine vasi Tiahuanacu. Iz ohranjenih delov obzidja je sklepal o velikosti nekdanje vasi in o zgradbah v njej, zlasti o naselbinskem delu, ki se je v ajmarščini, jeziku Indijancev, imenoval Kalasasaja ali "Stoječi kamni". Po razporeditvi in legi kamnov je sklepal da je tukaj pred več tisočletji morala stati piramida ali vsaj astronomski observatorij. To domnevo je pozneje potrdil tudi nemški arhitekt Edmund Kiss. Posnansky je glede na višino in domnevno lego piramide poskušal izračunati starost vasi. Sklepal je, da je vas morala nastati okrog leta 15.000 pr.n.št. Čeprav je strokovna javnost njegovo oceno sprejela precej zadržano, je v 20. letih prejšnjega stoletja spodbudila več raziskovalcev k temu, da so poskušali najti še več podatkov............... Po najnovejših spoznanjih naj bi vas nastala med letoma 10.150 pr.n.št in 4050 pr.n.št. Leta 1981 so eno od pomembnejših najd umestili v leto 1580 pr.n.št pri čemer pa je treba povedati, da ta ni reprezentativna za celotno območje in da je najverjetneje iz mlajšega obdobja."

tam kjer so ........... sem izpustil nekaj stavkov, saj se mi ne ljubi toliko pretipkavat=)
Zdaj imamo torej 5 virov, povsod drugačne številke=)
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Gray_Warden je izjavil:

in to so naredili v času ko so bili ljudje še takšni:


Očitno so nekateri pridno jedli Dextro energy=)
Zanimivo da je bil nek del sveta nekaj tisoč let pred ostalim delom sveta...

spet vprašanje: zakaj?


Saj teh najdisc je po svetu polno. Ni omejeno samo na eno podrocje, vsaka celina jih ima.


Carahunge or Karahundj, Zorakarer is 3, 500 years older than England’s Stonehenge and 3, 000 years older than the Egyptian pyramids. The total area of the observatory is 7 hectares. According to the scientist’s findings, a temple consisting of 40 stones built in honor of the Armenians’ main God, Ari, meaning the Sun, is situated in the central part of Carahunge. Besides the temple, it had a large and developed observatory, and also a university that makes up the temple’s wings.
http://www.armeniapedia.org/index.php?t...

In summer 2010, a group from Oxford University including Mihran Vardanyan (Ph.D., Oxford) – Astrophysics, Expedition Leader, Nicholas Howarth (Ph.D., Oxford, Christ Church) – Geography, Vladimir Cherny (Ph.D., Oxford, Christ Church) – Mathematics, Gegham Serobyan (Bachelors, Oxford, Oriel) – Mathematics and Vanni Dadoan (BA, MA, UCL) – Psychology and Semiotics, researched a region in Sisian Armenia called Karahunj or Qarahunge. According to their research, “Qarahunge (in Armenian: Qar = Stone, Hunge = sound). This could possibly lead to the idea that the name is also connected to the Carnac stones in France. As the root Qar in Qarahunge and Car in Carnak are the same, meaning stone (Qar or Car is stone in Armenian).”




Goebekli Tepe je najstarejse religijsko najdbisce(čeprav sam namen teh spomenikov ni jasen). Starost ocenjujejo na 11.000 let. Najbolj fascinanto je pa to, da so celo najdbišče pred tisoči let zasuli, zakaj ne ve nobeden.
I’m out.
:3

Gray_Warden ::

če malo pomisliš...vedno so obstajale kakšne mogočne civilizacije, ki so na neki točki brez kakšnega večjega razloga preprosto propadle in izginile. Z njihovim izginotjem so izginila tudi vsa pojasnila, zakaj točno so izginili, kako so zgradili kakšno stavbo in kakšen je bil njen namen...

Me zelo zanima kdaj se bo to spet ponovilo in bo nastala nova civilizacija...
Why so serious?

Loocas ::

Fascinantno je to, da so na različnih koncih zemlje brez medsebojne komunikacije množično gradili zelo podobna "svetišča".

nič civilizacije -> boom -> množična gradnja piramid, svetišč ipd... za zelo podoben namen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Gray_Warden ::

najpomembnejše: nič civlizacije in NIČ KOMUNIKACIJE. Pa vendar je toliko podobnosti med kulturami in načinom gradnje stavb.
Why so serious?

-valvoline- ::

ETjevci pršli po lahko dostopnega zlata,pobrali kar se je kok tok na hiter dalo pobrat in šli naprej xD.

Cowboys and aliens se mi zdi zelo realistični scenarij o tem kar bi se lahka takrat dogajalo.

:D

Gray_Warden ::

Ali pa scenarij iz serije Staregate SG-1.

Mogoče so nas Goauldi zasužnjevali, ljudje pa so jih častili =)

Tehnologijo in razvoj so se seveda prispevali Goauldi, dokler ni prišlo do nekega upora in so se ljudje uprli. Od takrat Goauldi ne hodijo več na naš planet :)


Kakorkoli se to sliši neumno, je to točno to kar se je zgodilo ko so evropejci prišli v Ameriko. Če bi bili indijanci močnejši in manj prijazni, bi se vse mogoče drugače končalo... Tako pa so bili le impresionirani nad evropejci (kot bi bili mi nad nezemljani) in so veselo trgovali z njimi (kot bi mi mogoče z nezemljani). Kasneje je njihova zemlja seveda zadišala evropejcem ki so jo potem z vso možno silo odvzeli indijancem itd itd itd.

Tako so nezemljani prišli, na nekem področju razvili ljudi da so le ti delali za njih, ko so pokurili vse za njih zanimive surovine, pa so šli naprej.
Ker so bili ljudje nerazviti in brez primernega vodstva, je civilizacija propadla, ker zapisov ni bilo se je vse o civilizaciji pozabilo. Ostal je le kamen in delček kulture, ki se je iz ust do ust prenašal naprej.

just a theory..... čeprav se mi bolj smiselno zdi to, da se je človeška rasa razvijala sama, vse zakomplicirane skulpture, ogromne stavbe, ogromni kamni pa so tam zaradi potu človeških rok in možganov.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Loocas je izjavil:

Fascinantno je to, da so na različnih koncih zemlje brez medsebojne komunikacije množično gradili zelo podobna "svetišča".

nič civilizacije -> boom -> množična gradnja piramid, svetišč ipd... za zelo podoben namen


Ja, to je res cudno, mar ne? Ampak imamo preprost odgovor na vse skupaj. Parallel evolution @ Wikipedia

-valvoline- ::



Ta je bla tut zanimiva. Sezona 3 vo polnem zamahu. xD.

Loocas ::

BigWhale je izjavil:

Loocas je izjavil:

Fascinantno je to, da so na različnih koncih zemlje brez medsebojne komunikacije množično gradili zelo podobna "svetišča".
nič civilizacije -> boom -> množična gradnja piramid, svetišč ipd... za zelo podoben namen

Ja, to je res cudno, mar ne? Ampak imamo preprost odgovor na vse skupaj. Parallel evolution @ Wikipedia


In vse civilizacije gradijo svetišča z namenom čaščenja nekih nadnaravnih nezemeljskih bitij.

Na prvi, drugi in tretji pogled zgleda tako, kot da bi se med sabo zmenil.

Gray_Warden ::

In ne samo da gradijo svetišča...ta svetišča so podobno narejena. Pri vseh svetiščih je princip v tem da so čimbližje nebu, torej nekako dvignjena nekaj nadstropij od tal in je dostop možen preko stopnic, ali pa so na vrhu hriba.

Kot če na facebooku nekdo nekaj objavi in nekdo tretji tisto skopira od njega.......... kar mi namiguje na to, da so več potovali po svetu kot danes učijo v šolah. To bi bil odličen razlog, da so si kulture tako podobne.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Loocas ::

Torej skupna navodila, kako in kaj graditi.

Gray_Warden ::

Potovanje po svetu ali pa skupna navodila, tako nekako.

Zanimivo mi je tudi kako naj bi neka civilizacija obstajala, propadla, potem pa tam kjer je ta civilizacija obstjala še dooooooolga tisočletja ni nobenega razvoja več. Samo nazadujejo in izginejo....

Z vsemi civilizacijami se je to zgodilo. Obstajale so in ko so bile na višku svoje moči so iz nekega čudnega razloga preprosto izginile iz obstoja, njihovo znanje se je pozabilo, kultura izginila, moč izhlapela.
Why so serious?

fireice ::

Dejstvo, da so povsod gradili take in drugacne piramide, ni presenetljivo. Namrec, ce malo pomislis, je piramido od vseh moznih velikih zgradb najlazje narediti.

BigWhale ::

Ja, hudirja no! Ce mas nebo iz katerega grmi in se bliska, potem sigurno tam domujejo bogovi. Al pa uni k znajo strele delat. Jasno, da jim bos svetisce postavil tako, da bo njim cim blizje. Ne rabis bit prav posebno brihten da najdes razlog zakaj so vsi svetisca delali tako.

Poleg tega je sama visina in velicina zgradb ze neko izkazovanje strahospostovanja do bozanstev.

Tale zadnji video je spet zanimiv kaj vse razlagajo not, spet tisti, ki ima diplomo iz sportne psihologije (al neki podobnega):

"If you bring a compass to the great serpent mound, there are certain spots where the compass needle just keeps going. So obviously we have some weird magnetic fields there and also some gravitational anomalies."

Seriously? Stvar stoji tam kamor je nekoc priletel meteor in v zemlji so ostanki meteorja. Ce je bil zelezni meteorit je to povsem dobre razlog za nedelovanje kompasa.

Ampak bolj me zanima kaj je s temi gravitacijskimi anomalijami?! A tam lazje v zrak skocis? A te bolj k tlom vlece?

Gray_Warden je izjavil:

Z vsemi civilizacijami se je to zgodilo. Obstajale so in ko so bile na višku svoje moči so iz nekega čudnega razloga preprosto izginile iz obstoja, njihovo znanje se je pozabilo, kultura izginila, moč izhlapela.


Katera civilizacija je na visku moci preprosto izginila? Nastej jih nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Loocas ::

Tele civilizacije, ki so gradile ta svetišča, prav nič ne omenjajo strele in grmenje. Omenjajo pa takšna in drugačna leteča bitja, ki letijo sama ali pa s pomočjo naprav, vozil.

BigWhale ::

A da ne? A bejz no.

List of thunder gods @ Wikipedia

:>

Loocas ::

Ja imaš enega izmed mnogih ostalih.

BigWhale ::

Kako mislis enega? Ja en bog grmenja, k so ga imele prakticno vse politeisticne civilizacije. Ene so imele celo bogove ognjic in domacih kurisc in kaj vem cesa se vse. :)

Potem so se bogovi za Sonce, Luno, druge zvezde in druge planete.

In vsem tem bogovom so pac postavljali svetisca. Taksna in drugacna.

Loocas ::

Pravzaprav ne vemo, čemu so postavljali ta svetišča, ki jih v tem threadu omenjamo. Večina naj bi bila povezana z astrologijo in nekateri celo kažejo na točno določeno ozvezdje.

Gray_Warden ::

BigWhale....narobe si me razumel, ali pa sem se narobe izrazil. Nisem mislil izginila, kot da bi izginila iz danes na jutri. Mislil sem na propad civilizacije, zaradi katerega je civilizacija počasi izginila in se nikoli več ni pobrala. Poglej recimo Egipt, Grčijo, Mezopotamijo, Turčijo, Rim...nekdaj mogočne civilizacije, katerih znanje in moč sta izginili. Ko so te civilizacije propadle je trajalo kar nekaj časa, dokler je njihovo znanje spet zaživelo, če sploh je. Njihova nekdanja moč pa se jim nikoli več ni povrnila, niti se jim kot kaže, nikoli več ne bo povrnila.
Why so serious?

BigWhale ::

Gray_Warden je izjavil:

Ko so te civilizacije propadle je trajalo kar nekaj časa, dokler je njihovo znanje spet zaživelo, če sploh je. Njihova nekdanja moč pa se jim nikoli več ni povrnila, niti se jim kot kaže, nikoli več ne bo povrnila.


Tudi velika nemcija je propadla. Pa velika Sovjetska Zveza in celo velika Jugoslavija. Hec, a ne? :)

Loocas ::

Hotel je povedat, da je prebivalstvo teh civilizacij dobesedno izginilo.
Po večini na teh območjih še zdaj nihče ne prebiva.

Verjetno to ne velja za Nemčijo, a?

Gandalfar ::

> Egipt, Grčijo, Mezopotamijo, Turčijo, Rim

na katerem od teh obmocij danes vec ne prebivajo?

Ziga Dolhar ::

Pa za Egipt, Grčijo, Mezopotamijo, Turčijo, Rim, ki jih našteva - tut ne?
https://dolhar.si/

Gray_Warden ::

ljudje, nisem rekel da ne prebivajo več tam. Ne obračat mojih besed.

Rekel sem da tako kot čez 5000 let ne bodo vedli zakaj so idioti sledili Hitlerju in Stalinu (edino če se vsi zapisi ohranijo...če se ne pobijemo prej v kakšni vojni), tako danes ne vemo zakaj so gradili določene stavbe, kakšen je bil njihov namen...

V končni fazi pa kakorkoli pogledate, če se človek odloči nekaj narediti, bo to tudi storil. Pa tudi če to pomeni da bo celo življenje brusil nek kamen, da bo le ta točno določene oblike.

Narediti neko kačo na tleh tudi ni težko. Rabiš le risbo 1:100, potem pa vse mere pomnožiš s 100 in narediš na tisto reč na zemlji.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Izginilo pa je precej ljudi ja. Olmeci so recimo 'izginili' po mojem jih je pokoncala malarija al pa kaj. Tifus. V tistih casih je lahko eno tako pleme v resnici izginilo zaradi neke povsem vsakdanje bolezni. Indijanci v srednji ameriki so tudi izginili. Predvsem zato, ker so jih spanci poklali.

Potem se pa taksna popolna izginotja pocasi nehajo.

Loocas ::

Gandalfar je izjavil:

> Egipt, Grčijo, Mezopotamijo, Turčijo, Rim
na katerem od teh obmocij danes vec ne prebivajo?


Teh civilizacij tukaj nismo omenjali.
Govorimo predvsem o mestih oziroma manjših pokrajinah.

Ziga Dolhar ::

Loocas, morda bi pričel pazljivo spremljati temo ...
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Gray_Warden je izjavil:

ljudje, nisem rekel da ne prebivajo več tam. Ne obračat mojih besed.

Rekel sem da tako kot čez 5000 let ne bodo vedli zakaj so idioti sledili Hitlerju in Stalinu, tako danes ne vemo zakaj so gradili določene stavbe, kakšen je bil njihov namen...

V končni fazi pa kakorkoli pogledate, če se človek odloči nekaj narediti, bo to tudi storil. Pa tudi če to pomeni da bo celo življenje brusil nek kamen, da bo le ta točno določene oblike.


Ja ampak to, da ne vemo zakaj tocno so gradili te stavbe ni taka tragedija. To, da so jih vecino gradili iz verskih vzrokov je precej dobro predvidevanje in sklepanje. Precej bolj verjetno kot pa to, da so jih gradili zato, da so imeli alieni kje pristat na zemlji.

Stvar je ze prav bizarna ce dobro premislis. Vsa ta tako zelo napredna bitja, ki so premagala medzvezdne razdalje in prepotovala stotine svetlobnih let so potem potrebovala pomoc enih primitivnih lokalcev, da so jim naredili 'pristajalne steze'. Err, medzvezdne razdalje komot preletijo a enega usranega VTOL planetarnega pristanka niso sposobni narest? A bejz no. :>

Loocas ::

Bizarno ja, če misliš, da je bila to edina funkcija teh zgradb.

BigWhale ::

Loocas je izjavil:

Bizarno ja, če misliš, da je bila to edina funkcija teh zgradb.


Ja tko velike sam za bogove! Kaj hudirja porece na tole:

List of tallest churches in the world @ Wikipedia

?!?!?

In prav VSE so vecje od najvecje piramide v Egiptu... :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Loocas ::

To vprašaj Protestante.
Ti bojo povedali kakšna so potrata te katedrale.

s51as ::

Gray_Warden je izjavil:

najpomembnejše: nič civlizacije in NIČ KOMUNIKACIJE. Pa vendar je toliko podobnosti med kulturami in načinom gradnje stavb.


Lahko pa je tudi tole...

Naprimer, da danes pride neka apokalipsa in pomre nekih 99,99% prebivalstva planeta. Torej tisti ki ostanejo imajo v glavi še vedno vse to kar imamo danes, samo nič več ne dela, pač ni elektrike, nafte etc... razn kakih zalog pripravljenih na katastrofo...
No tisti ki ostanejo pač vedo da se nekako da naredit vse te naprave, če bi le nekako naredili elektrarno, črpali nafto ali pa kaj podobnega in pač delajo na tem... In to pač delajo po celem svetu, kjer pač so, vsi enako, ker imajo vsi v spominu enake zadeve.
Seveda bi se po parih generacijah povest o prejšnjem življenu spremenila v pravljice in mite, zgodbice o neverjetni tehnologiji bi bile pravlice za lahkonoč za otroke, pač imeli bi druge skrbi, z lovljenjem mesa in nabiranjem zelenjave...
Nekaj ljudi ki bi znanje podedovalo od zdravnikov in doktorjev bi postalo čarovniki in shamamni, kak shaman z diplomo iz marketinga bi pa ratal Jezus, pa smo tam, ko nekaj tisoč let kasneje gruntamo, how did they do it :D

No in zdej če je prejšnja civilizacija imela pridobivanje energije nekako s pomočjo piramid, pa imaš razlog, da so po celem planetu posajene.

Potem skozi vojne in duge tegobe so ti genijalci ki so znali s tem upravljat pomrli in ostale so samo turistične znamenitosti, kot bodo verjetno nekoč ostale za nami...

Nimam dokazov, linkov, videov, vse sem si zmislil...
It's just me myself and I

Gray_Warden ::

Dodatna zanimivost je tudi to, da ni nobenih ostankov, ki bi dejansko nakazovali da so prišli na Zemljo.......razen nekih tehnoloških dosežkov za katere nam ni jasno kako jim jih je uspelo doseči in danes ljudje krivijo aliene za njihov obstoj.

Meni je najbolj čudna hitrost razvoja nekaterih civilizacij. So prišli iz jam in praktično takoj postavili obzidje in templje...kot recimo Carahunge or Karahundj (posnetek ki ga je objavil PacificBlue).
Res pa je da čeprav naj bi življenje izviralo iz Afrike, je kljub temu Afrika danes daleč najslabše razvita celina...

s51as, zanimiva teorija pa vendar je treba upoštevat da je bilo takrat po celi Zemlji izjemno malo ljudi. Razdalje med njimi so bile tako enormne za takratne razmere, da tudi če bi hoteli komunicirat, bi za pot potrebovali toliko časa da nekako ni računice da bi se jim to izplačalo.
Če bi 99.9% prebivalstva umrlo, to pomeni da bi takrat od 10.000 ljudi ostalo 10 ljudi na celi zemlji, torej lahko rečem le boge ženske ki so ponovno poselile svet..=)
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Na voljo niso tehnoloski dosezki ampak ogromne zgradbe, ki so jih zgradili iz kamna. Ajd, ce bi najdl en starinski mikrocip ... :>

Bananovec ::

Kateri tehnološki dosežki? Ne vem za nobenega, ki ga človek ne bi mogel narediti.
Pa tudi hitrost razvoja me ne čudi. Samo poglej nas danes. Par let nazaj so še telefoni imeli par megaherčne procesorje in črnobele ekrane, danes pa imajo že dvojedrne procesorje in zelo zmogljive čipe za grafiko.
BTW, zakaj bi se ultranapredni vanzemaljci odločili za obisk planeta za njihove pojme z LOW-IQ prebivalstvom. Razen tega, da bi nas "zasužnjili" ali kaj podarili...
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Gandalfar ::

Gray_Warden: cifra za 10k BC je 4-6 mio ljudi..

Gray_Warden ::

Bananovec...moja teorija je takšna: zakaj pa človek vzame opico in dela poizkuse z njo?

Kaj če človek te opice potem ne bi ubil vendar bi jo "naučeno" izpustil v naravo? Ta opica bi se obnašala tako kot so jo naučili v laboratoriju...

hvala za popravek Gandalfar. Na wiki sem zdaj našel podatek da jih je bilo nekje do 10 milijonov. Torej za 5 Slovenij.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

s51as ::

Gray_Warden je izjavil:

s51as, zanimiva teorija pa vendar je treba upoštevat da je bilo takrat po celi Zemlji izjemno malo ljudi. Razdalje med njimi so bile tako enormne za takratne razmere, da tudi če bi hoteli komunicirat, bi za pot potrebovali toliko časa da nekako ni računice da bi se jim to izplačalo.
Če bi 99.9% prebivalstva umrlo, to pomeni da bi takrat od 10.000 ljudi ostalo 10 ljudi na celi zemlji, torej lahko rečem le boge ženske ki so ponovno poselile svet..=)


Nene mislil sem na zdajšnjo situacijo pride armagedon torej od 7 miljard ljudi preživi 99%
Nebi komunicirali, imeli bi spomin na čas pred apokalipso...
It's just me myself and I

jest10 ::

s51as je izjavil:

Gray_Warden je izjavil:

s51as, zanimiva teorija pa vendar je treba upoštevat da je bilo takrat po celi Zemlji izjemno malo ljudi. Razdalje med njimi so bile tako enormne za takratne razmere, da tudi če bi hoteli komunicirat, bi za pot potrebovali toliko časa da nekako ni računice da bi se jim to izplačalo.
Če bi 99.9% prebivalstva umrlo, to pomeni da bi takrat od 10.000 ljudi ostalo 10 ljudi na celi zemlji, torej lahko rečem le boge ženske ki so ponovno poselile svet..=)


Nene mislil sem na zdajšnjo situacijo pride armagedon torej od 7 miljard ljudi preživi 99%
Nebi komunicirali, imeli bi spomin na čas pred apokalipso...


Bi pa bilo kupe in kupe ostankov uničene civilizacije. Menda ne bi magične vile in škratje poskrili vseh ostankov?

s51as ::

Ja kaj pa veš kako uničenje bi blo... meteorit, vulkan, tsunami, atomske vodikove in še kake bombe... neki hudga da je 99% ljudi hin... zakaj bi jo zgradbe kaj bolj odnesle :D
It's just me myself and I

Gray_Warden ::

Če bi 99.9% ljudi preživelo, bi ti na nek način usposobili opremo ki bi jo našli. Razen če bi bila res totalna apokalipsa ki bi uničila _vse_. Potem bi bila povsod anarhija, kar bi svet verjetno pahnilo nazaj v srednji vek.
Why so serious?

Loocas ::

verjetno misli, da bi preživelo samo 0.1% ljudi.

s51as ::

pa joj ne 99,9 jih je umrlo!

pa dej predstavli si no... večina nas še kure nebi bla sposobna ujet, opucat spečt in pojset, če bi zdele u gatah ostal sred hoste z eno kuro zraven...
It's just me myself and I

Loocas ::

:))

res je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Matev ::

Res pa je da čeprav naj bi življenje izviralo iz Afrike, je kljub temu Afrika danes daleč najslabše razvita celina...


življenje izvora iz morja oziroma iz vode

človek je pa nastal v afriki ja
in se nato širil po svetu

še danes so afričani gensko najbolj prvobitni
kaj to pomeni si pogooglaj

Gray_Warden ::

sicer pa smo v tem tednu lahko videli kako je Afričanom. Če bi jaz živel v takšnem podnebju kjer bi bilo 33 stopinj že hladno, se tudi meni ne bi dalo razviti neke civilizacije=)
Why so serious?

BigWhale ::

Egipcani so jo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V bosni piramide (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48893908 (71372) GizmoX
»

Obeta se nam največje iskanje Nezemljanov v zgodovini (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
28669172 (57228) garamond

Ancient Aliens (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27967469 (63059) hamax

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24243025 (36629) Gandalfar
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23440389 (33831) jest10

Več podobnih tem