» »

300W napajalnik

300W napajalnik

teac ::

OK, danes sem celi Maribor okoli obrno, pa nisem našel 300W napajalnika!! A kdo ve, kje bi ga lahko dobil, ker kamor sem prišel, so rekli, da ga ne morem dobit, ker ti napajalniki ni so A testirani, pa jih kao oni ne morejo oz. ne smejo prodajat brez ohišja!!!
A je kje v LJ al pa kje kakšna trgovina, ki prodaja 300W napajalnike posebaj, pa pošiljajo po pošti, ker se mi ni npr. v LJ za vozit po tej vročini!!

LP
  • spremenilo: teac ()

krucymucy ::

kup se enga mal bl svoh - pa poglej pod trike in zvezi oba skupaj!!!
Predvidevam, da je tvoj presvoh - ce ne pa naroci v kaki trgovini v MB !!!
Pri nas radi ustrezejo in dobis kar si narocil ze cez dan dva!!!

teac ::

Ja, mam presvoh napajalnik.....saj bi naročil, pa so mi rekli, da ga ne morem dobit posebaj!!
Razen pri Comtronu!!! Samo tam pa morem čakat 2 tedna!!

Hrček ::

kaj čš...to so ti pa naše slovenske računalnišek ferme...k imajo na zalogi....nič...

ker se bojijo izgubiti kak procent svojega že tako prevelikega zaslužka če bi jim neka stvar stala v skladišču kak mesec !


;(
!!! Minimal Rox !!!

black block ::

Pr teh klinčevih napajlanikih ZELO pazi kirga boš kupu ker jih cca 70% ni v'redu, probaj klicat na ISKRA računalniki tam so jih mel zelo dobre za 7.000 z DDV >:D, firma pišuka se ne spmnim sam je ena dobra ne pa kupuj MACCASE ker so ful zanč :D

LP
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

yovo ::

Pri Mlacomu dobis Macase 300W napajalnik za 11.305,00 SIT. Mislim da je ta napajalnik dokaj kvaliteten, pac pa je malo drazji. Podjetje tudi posilja po povzetju (normalna in hitra posta). Vec info na: Cenik komponent
Yovo

teac ::

Sem ga že našel pri PCX-u. Sicer ga dobim jutri!! :D
Mislim, da pride okoli 8kSIt!!!
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727753 (16299) LittleDevil
»

Comp. napajalnik za ojacevalec???

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
265040 (4637) jRk0

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23710594 (7099) kuglvinkl
»

kero ohišje + napajalnik za 15k ?

Oddelek: Kaj kupiti
241241 (886) VASkO
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422907 (1872) tha_man

Več podobnih tem