» »

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500

1
2
3 4 5

ronaldo ::

ja cene so dosti nizje kot pri nas..in prav pri tej isti online trgovini sem se sam zanimal in pol dobim odgovor da ne posiljajo v slovenijo (kot mnoge druge eu trgovine) ;(

zal..ne posiljajo v slo kot druge eu trgovine..in nismo tak srecna druzina kot nekdo zeli dati vedeti (politiki mogoce )

OZZY ::

Sem jim poslal mejl...bomo vidl kaj bojo rekl.

če preračunam je tam 2500 varjanta 23800 in 2400 - 18800 (samo je 1.6V varjanta) ..lepe cene. pol pa plus poštnina...Bomo vidl, kaj bojo rekl zdej ko smo EU
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

cbelica ::

OZZY, a to govorimo o 2400+ Barton ali Tbred ? Ker na uni strani, ki jo buggy omenja so Tbred-i!?:\
Jst sem vsekakor za Barton...

OZZY ::

Ne ne..pri meni je 2400 in 2500 barton mobil v mislih in ne navadni proceosrji.
Go with the flow.

GUFY ::

Malecky: Kaj ko bi nam ti prilepil kakšno sliko tvojega famoznega Mobilnega bartona 2500+ navitega na 2900 MHz. Tudi jaz lahko trdim da gre moj barton do 3200 MHz brez kakršnekoli slike.8-O

Malecky ::

Men ni treba tojga egota zbijat GUFY sm ze mal bl dolg tle...

PS. Lohk ga pa kupis pa boz z maaaallllooo znanja prisel na ta clock....

Caligula ::

Da se ne boste opekli, Ce je tok majhna razlika v ceni pa tudi pri nas jo se znajo spremenit zaradi carin, pa tam upostevaj se striske nakazila, postnine, handlanja, benza k a boste porabli da to zadevco distribuirate,..

Ka pa vem.

GUFY ::

Ego kaj pa je to.8-O
Dokazi (slike veljajo) ne pa zgolj navajanje meni in še marsikomu vprašljivih številk. Ali ti je tako težko narediti en screnshot navitega bartona in sliko prilimati v tole temo?! 8-O

Malecky ::

OMG ksn les si... ce ga bom bos pa tih ko kuza?

Drugac ga ne bom...lahko ga pa dobijo interesenti...na mejl seveda:D

userc ::

fantje pr nas je cena nizja od 28000 sit, nevem ce se vam lih za 500-1000 sit splaca vozit v tujino... prav smesno je to pri nas, ponudimo mobilce po 28000 ampak bo nekdo se vedno kupil preko spleta za 500 sit manj z tem da ga postnina kosta 2 jurja...

ronaldo ::

userc ce ze tako govoris pol bi lahko vsaj dal kak dokaz kje si nasel za 28000 ? na e-misija majo za 30000 ...drugje pa kot jaz vem nisem nasel , ce pa si ti nasel pol povej se nam da vidimo ce je res.
pa v tujini so cene okrog 10% nizje kot tle to pa ni lih 500 se ti ne zdi ?

recimo pri nas disk od 160 giga stane 30000 v tujini pa okrog 24000 ...tak da je razlika zelo velika...in le 500 sit kot ti zelis povedati...

OZZY ::

userc: Jaz ga ri nas nisem zasledil drugje kot v e-misiji. tam je cena 30480 minus popust je okol 29400 to. za poštnno v SLo pa nikjer ne daš 2 jurja za proc- tud če bi bilo treba.

Pač naj se vsak odloči ali se mu splača ali ne. Drugače pa je tudi dobra izbira 2400 varjanta samo kaj ko je vprašanje z dobavljivostjo.
Go with the flow.

SleepLess ::

malecky res bi me zanimala slika, pa se za dokaz plis odpri slo-tech z tole temo, plis mejl me na jan3594@email.si, poleg tega jaz sem dobil pri emisiji majn kot za 30k nekje 29 al kolko je blo

alkos ::

Tukaj sem nasel 2500+ za 19000, ce pa posiljajo v Slo bodo pa povedal. Meja za uvoz v EU brez carine in DDV je sedaj 175 eur, ce pa to velja tudi za posto, pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alkos ()

Malecky ::

Ma e-misija...en si obetu velik promet zato vse pokupil od uvoznika? Ce ga hocm dobit ga morm prav posebi dobit pa se dilersk ni kaj ugodna...tako da sem ga sel iskat v emisijo. Mene drobiz ne moti...pa res se mi ga ne da iz tujine vlacit...Sam userc k mi pa pametujete neki s kaksno pasto ga smem in s kaksno ga ne smem namazat...pa dejte no... Ste res tko... WTF?

Dobro veste da bo vsak mobilc navit...crknu ni pa se nben vec, kar se tice pa Arctic silverja pa AMD ni nikdar omenil da se ga ne sme uporabljat, po tehnicni specifikaciji je celo priporocena (ne ravno AS ampak neki drug silver by product).

Grem poiskt sliko al bom pa jutri se enkrat navil kurbirja...itk se nisem dokoncno prodal.

Byebye

OZZY ::

Sem danes dobil odgovor od OC.uk...Ne bi poslal niti pod razno v SLo...Sem reku, da bi jih 10x naroču pa ne padajo na to...

za un US varjanto...TI plačač tud carino če bi bilo več kot 175 evrov. Sigurno pa ti ne bi tudi poslal zastonj v SLO kot piše tam, če bi sploh poslal. Jaz sem hotu tud iz zda naročit pri enih štacunah pa niso pošiljal. Tiste ki pa so so bli pa stroški okol 6000 za paket.

Ap tudi ne bi poslali kot navaden paket...vsaj tisti, s katerim sem se jaz pogovarjal tega ne bi storili, tko da bib ila vrednost napisana. No povej kaj bojo rekl..


Jaz pa sem dobil tud odgovor od druge tacune glede 2400 bartonov...trenutno so tudi pri njih nedobavljivi. Tko da cbelca pa ganzi..trenutno ne bo nič z njimi...vsaj 2 tedna nič.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

cbelica ::

sej ni panike, lahko se malo pocakam...:)

OZZY ::

cerno , iskra, ganzi, cbelca : poglej zasebna sporočila
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

lambda ::

Saj razumem, da se stvar precej bolj navije kot "non mobile", ampak ne vem če zadeva zares upraviči ~8k sit razlike od navadnega bartona 2500+. Se mogoče motim?:\

kajzer ::

Po moje že. A mogoče Intel upraviči svojo ceno?!?:P Vsekakor ne, zakaj jo še nebi mobilc (ceno mislim)?!

MEDENA ::

AMD Mobile Athlon XP 2400+, 266FSB, 512K Cache - OEM

Model# AXMH2400FQQ4C
Item # N82E16819103400
Specification
Manufacturer: AMD
Model: AXMH2400FQQ4C
Core: Barton
Operating Frequency: 1.8GHz
FSB: 266MHz
Cache: L1/64K+64K; L2/512K
Voltage: 1.45V
Process: 0.13Micron
Socket: Socket A
Multimedia Instruction: MMX, SSE, 3DNOW!, 3DNOW!+
Packaging: OEM

$77.00 :D

morda ga bom naročil

a je bolje

AMD Mobile Athlon XP 2500+, 266 FSB, 512K Cache - OEM


Model# AXMH2500FQQ4C
Item # N82E16819103401
Specification
Manufacturer: AMD
Model: AXMH2500FQQ4C
Core: Barton
Operating Frequency: 1.83GHz
FSB: 266MHz
Cache: L1/64K+64K; L2/512K
Voltage: 1.45V
Process: 0.13Micron
Socket: Socket A
Multimedia Instruction: MMX, SSE, 3DNOW!, 3DNOW!+
Packaging: OEM

$90

pomoje ni vredno teh 13$ al pač ?

lambda ::

No ... glede Intel-a ... pustmo to pri miru, ker je to čist druga klasa
Ampak tko iz principa me zanima, ker mislim, da nima pointa dat 27500 + poštnina za mobilnega, če dobiš navadno box barton varijanto za 21k, pa še tist hladilnik lahk sosedu šenkaš. Vsaj zame mislim, da to velja, ker mam zalmana Al-Cu6000, ki ni kak super hladilec in bom frekvenco dvignil za nekaj sto MHz pa konec.

OK, če maš vodno hlajenje pa neke ekstremne voltaže, se pa res splača mobilca.


edit.
MEDENA --> kje si pa to vidu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

MEDENA ::

OZZY ::

Medena...Kaj ko bi še to prebral:

• Does Newegg.com ship internationally? Newegg.com does not currently ship internationally. Presently we only deliver within the United States and Puerto Rico.
Go with the flow.

lambda ::

OZZY prehitel si me :\
V mislih sem si ga že narisal, ker je cena tko ugodna, potem pa grem prebrat pošiljanje pa to ...;((

Torej z 2400+ ne bo nič? Vseen se "mobile" pa 1.45V tako lepo sliši :)

OZZY ::

Jaz sem marsikje pogledal sam kaj ko skoraj nobena štacuna iz zda ne pošilja sem. Če pa je pa poštnina visoka - kao samo preko UPS in podobne varjante.

nubes- 2400 trenutno ne bo...pri obeh štacunah naj bi prišli šele čez cc 14-21 dni.
Go with the flow.

MEDENA ::

erm

pozabu sem omeniti novico : kolega mam v zda in bo naroču + poslal :D

lambda ::

MEDENA: koliko misliš, da bi prišla končna cena za 2400+ / 2500+ ($ --> SIT + poštnina)

jz bi tut meu kolega tam čez lužo >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

MEDENA ::

kolega pravi da on dobi po tej ceni k je objavljen....

brez extra poštnine...tako da računam total nekje

85$......za 2400+

100$ za 2500+

čeprav ne vem ker je boljši :)

Dr_M ::

pismu sam ti si res slep...
use podatke das od obeh, pa ti ne potegne da mata celo stepping enak. vsa razlika je v 30mhz in nekaj $.
sam tis res trD :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MEDENA ::

vidim...leče dol padle :))

mah pomoje kar 2400+ vzel :D

lambda ::

Ker pa nekateri nismo tako pametni, da nam bi bilo vse samoumevno pa še nekaj: kaj pomeni pri procesorju oznaka DTR (desktop replacement) oz. kje je razlika (razen v ceni) med tistimi mobile, ki jo imajo in tistimi, ki jo nimajo ???

primer:
nonDTR
DTR

MEDENA ::

so so DESKTOP verjemi mi nubes

Pomembno vprašanje:

Torej ti mobile so 1.45V / 45 W torej pomeni da je 300W napajalnik dovolj ? Mar ne dovolj za navijanje ?

Še ena fora moja Asus A7V333 ma množilnik samo do 12.5 a tale 2400+ je 13.5*133...Kaj zdej ?

Malo razlage bi prosil ;)

ganzi ::

Moj kolega zrihta 2500+ bartone mobilne za 28600. Cena je mal višja k jih zrihta direkt v sloveniji pa vse z računom.Mislim pa da je dobava takoj!!

tko da če koga zanima nej se javi na zasebna..
LP

bobby ::

MEDENA: bartoni delujejo na 166FSB ne na 133!!
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

MEDENA ::

ne mobilni Bartoni...vsi so FSB 133

preverjeno na AMD forumih

kixs ::

Zato pa potem dvignes FSB na kolikor ti pac mama-plata potegne. Za take finte je fino imet Nforce2 chipset, ker ima lockan FSB/PCI/AGP ratio. Recimo kamot dvignes FSB na 166... npr. js trenutno gonim Athlon XP 1800+ TB-A na FSB=182MHz * 10 == 1820MHz Kar sicer ni neko cudo, ampak je pa vsaj stabilen ( Vcore=1.85V se mi zdi ), svica pa tud kar precej, TempMax = cca 64 stC.

Tudi sam razmisljam o nabavi Mobilca 2500+ ... Ce bi se le prej spomnil, ker je brat v USA in pride jutri nazaj :\ Drugace se ga pa da dobiti za cca. 25.500 SIT na Hrvaskem z nekaj PDV povrnjenega ( 10% ). Koliko tocno dobis nazaj ne vem, mislim pa da manj kot 10% ne, kej vec pa tud verjetno ne 8-)

lp

Dr_M ::

Za take finte je fino imet Nforce2 chipset, ker ima lockan FSB/PCI/AGP ratio. Recimo kamot dvignes FSB na 166...

a dej ne ga srat :) a pr vii pa ne mores tega nardit??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kixs ::

a dej ne ga srat a pr vii pa ne mores tega nardit??

Sej si pameten, sam zgleda ne dost :\

Na 166MHz lahko Vio das prez problema, ja... ampak kokr hoces vec, si ga najebal, ker VIA NIMA FSB/PCI/AGP zaklenjenega!

Tale plata pa tud ne vem, ce podpira visoke mnozilnike ?! 12,5x166=2075 , recimo da mal FSB dvignes 12,5x176=2200 kar ni glih to za kaj bi kupoval Athlon-M.

Dr_M ::

kixs97: jest se z navijanjem ukvarjam ze 8 let, tko da zavez.

no zdej pa tocno razloz zakaj bi biu problem 166mhz fbs na kt333 ali novejsi?
ti sploh ves da ma kt333 delilnik 5 za pci in 2/5 za agp in kt400a/kt600 delilnik 6 za pci in 2/6 za agp.
to ti verjetn ni znano.
pa kako misls da smo ucas navijal brez lockov?

dej ne smetit po forumu pa se odstran, ker pojma nimas.

Na 166MHz lahko Vio das prez problema, ja... ampak kokr hoces vec, si ga najebal,

btw....men je kt133a brez problema delala na 155mhz fsb...

pa upras tribesmana, ki je na BX chipsetu (ki uradno podpira 100mhz) dosegu 184mhz.
pa npr morphling1 na kt333 cez 200mhz.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

kixs ::

jest se z navijanjem ukvarjam ze 8 let, tko da zavez.
Konkretno se nisem nikoli imel za strasnega navijalca, ampak sem ze 286 navijal :) leta 1992

no zdej pa tocno razloz zakaj bi biu problem 166mhz fbs na kt333 ali novejsi?
V tem primeru imamo plato Asus A7V333, ki kot si ze ugotovil, nima nobenega problema z 166MHz

ti sploh ves da ma kt333 delilnik 5 za pci in 2/5 za agp in kt400a/kt600 delilnik 6 za pci in 2/6 za agp.
to ti verjetn ni znano.
Ce temu ne bi bilo tako, potem tola plata ne bi podpirala FSB 166MHz, a ne? Kje pobiras take??8-O

pa kako misls da smo ucas navijal brez lockov?
Ja za tistih nekaj MHz. Je pa res, da niso bili procesorji zaklenjeni in do kok je slo, je slo.

dej ne smetit po forumu pa se odstran, ker pojma nimas.
Preberi si kaj si napisal, pol pa govor kdo smeti!? HAHAHHA :\

btw....men je kt133a brez problema delala na 155mhz fsb...
Zelo odvisno od kvalitete posameznega chipseta in pa kvalitete sdrama. Mal dodatnega hlajenja. itd... sej ves. Js sm KT133A spravil do 147, sam je bil verjetno bolj problematicen RAM.

pa upras tribesmana, ki je na BX chipsetu (ki uradno podpira 100mhz) dosegu 184mhz.
pa npr morphling1 na kt333 cez 200mhz.
Tole so extremi, js sm ze rekel in se ne hvalim, da sm neki strasni navijalec. Tako kot vecina ostalih tle gor.

bye

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Dr_M ::

V tem primeru imamo plato Asus A7V333, ki kot si ze ugotovil, nima nobenega problema z 166MHz

zakaj si potem reku, da za 166mhz rabis nforce2??

Ja za tistih nekaj MHz. Je pa res, da niso bili procesorji zaklenjeni in do kok je slo, je slo.

nekaj...zadeve so se navijale za 50-100%. tut fsbji so sli v visave btw.

Preberi si kaj si napisal, pol pa govor kdo smeti!? HAHAHHA

pisem dejstva, medtem ko ti smetis.

Zelo odvisno od kvalitete posameznega chipseta in pa kvalitete sdrama. Mal dodatnega hlajenja. itd... sej ves. Js sm KT133A spravil do 147, sam je bil verjetno bolj problematicen RAM.

aha...pri nforces2 pa ram ne more bit problematicen...uredu je ja.

na kt333 ni nikakrsen extrem 200mhz...
vecina kolikor toliko dobrih komponent zdrzi VSAJ 40mhz pci in 80mhz agp, razn ksne ATI graficne grejo nekje do 78mhz.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kixs ::

>tem primeru imamo plato Asus A7V333, ki kot si ze ugotovil, nima nobenega problema z 166MHz

zakaj si potem reku, da za 166mhz rabis nforce2??
Mal jemljes stvari izven konteksta. Tule gre za procesor Athlon-M 2500+ , ki se lepo brez problemov navija v visave, a ne? Da to tudi izkoristis, potrebujes tudi potreben Hardware in to je Nforce2 chipset. Navijes FSB brez prblemov na kolikor ti pac potegne RAM.

>Preberi si kaj si napisal, pol pa govor kdo smeti!? HAHAHHA
pisem dejstva, medtem ko ti smetis.
Izven konteksta, zato smetis!

>Zelo odvisno od kvalitete posameznega chipseta in pa kvalitete sdrama. Mal dodatnega hlajenja. itd... sej ves. Js sm KT133A spravil do 147, sam je bil verjetno bolj problematicen RAM.

aha...pri nforces2 pa ram ne more bit problematicen...uredu je ja.
Spet smetis in izven konteksta!

na kt333 ni nikakrsen extrem 200mhz...
vecina kolikor toliko dobrih komponent zdrzi VSAJ 40mhz pci in 80mhz agp, razn ksne ATI graficne grejo nekje do 78mhz.
Ce si tak MAHER, potem ves, da moras za dobro navijanje imeti VSE komponente dobre! Kaj ti potem nuca Athlon-M, ce ne mores izkoristit potenciala?!

bobby ::

dej pejta se to drk**je kje drugje. to kar mata viodva je čist off topic!!

torej koga zanima barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500???
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Dr_M ::

kixs97: em...nisi sposoben nic drugega pisat kot "izven konteksta". ubistvu je tvoj prvi komentar IZVEN KONTEKSTA. in vsi nadaljni.
pa ti povem zakaj si izven konteksta ze od zacetka.
tip je ze kupu bartona in je ugotovu, da ma pc2100 ram. zato kupuje bartona na 133mhz fsb.

tko, zdej pa lohk nehas bedarije pisat tuki, pa lepo te prosim, da nehas smetut po forumu in pisat o stvareh o ketarih nimas pojma.

over & out.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kixs ::

bobby: se strinjam s tabo, sam ni cisto off, ker ima MEDENA probleme :D

torej koga zanima barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500???

Predrago, sem ze napisal, da se jih da dobit po 25.500 ;)

lp

kixs ::

Dr_M samo en stavek si napisal, ki me je preprical o tvojih OC sposobnostih:
ti sploh ves da ma kt333 delilnik 5 za pci in 2/5 za agp in kt400a/kt600 delilnik 6 za pci in 2/6 za agp. :\ 8-O Kaj si ze hotel s tem povedat?

Se pa globoko opravicujem za svoje smetenje, ker res nisem opazil, da je doticni, ze kupil Bartona 2500+ in sploh noce navijat. :|

ajd

Dr_M ::

Kaj si ze hotel s tem povedat?

mobile barton dela na 133mhz,rajt? ti si reku, da nej navije na 166mhz in da je za to boljs nforce2, kot via. jest sm pa hotu povedat, da bi na kt333 166mhz delau brez navitja pci in agp vodila.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobby ::

dejta nehat že no k sta dolgočasna
:\ |O
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Dr_M ::

bobby: kdo pa teb kej hoce?!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342790 (15574) peter_ki
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61131963 (15568) K0K0
»

AMD Barton 2500+ Mobile (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
524302 (3250) _Anarhist_
»

Navijanje barton 2500 problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814265 (3291) s5cougar
»

Kwa je bolše: AMD 1700+ & 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
534147 (3148) Mulh

Več podobnih tem