» »

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500

«
1
2 3
...
5

OZZY ::

To ne bi dal vprašanje pod oglase ker še ni ničesar določenega.

Lahko bi nabavil omenjene procesorje (barton 2500 mobile 45W) za omenjeno vsoto. Samo keč je ker bi rabil naročit najmanj 10 komadov. Če a jih je 15 pa je cena malo manjša. Ne gre za prodajo ampak bi tud sam vzel enega pa če bi tud ker drug ga hotel po isti ceni dobit

Zanima me ali koga zanimajo ti procesorji po tej ceni..

Bi prosil, da ne date to med male oglase...
Go with the flow.

ganzi ::

Čez kok časa pa bi jih lah dobu?
A so to odklenjeni procesorji?
LP

OZZY ::

Takoj ko bi bilo 8 interesento (po ceni 27500) in če je 10 kom in več je po 27000.

Ko je to izpolnjeno je dobava v 2-3 dneh -največ 1 teden če jih ni dosti na zalogi.

Odklenjenost-- Koker vem so vsi mobilci odklenjeni in imajo izbiro množilnika do 12.5x
Go with the flow.

glinik ::

Do kolk bi sej te dalo navit? Če gredo do 2700 MHz, je to potem 300 MHz več kot gre moja 1700. Moj proc. pa je cca. 12k vreden. Žal, vsaj meni se ne splača dat 15k, da bom dobil 300 MHz več. Si bi pa z veseljem lastil takšnega mobilnega Bartona :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

OZZY ::

Glinik: Na vprašanje do kok bi šli ne ve noben...Sej veš...Nikoli ne veš do kok bo ker proc šel.
Go with the flow.

ganzi ::

Js bi si ga z veseljem privošču, sam mam finačno krizo:D
Če pa kmal pridem do keša se javim zravn.
LP

Boki_ ::

Jst sm v podobnem položaju kot ganzi.
I'm back

OZZY ::

Ja pa to sem pozabu napisat...pa tud kak hladilnik thermalright 900A bi se lahko dobil zraven za 8000 zraven. Pač do 15kg robe.:D

Še ena opcija bi bila in sicer Barton mobilni 2400....samo ga je malo težje dobit ker zlo hiro gre....Cena 23500.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

cbelica ::

OZZY, jest bi uzel tega 2400, ce ga lahk zrihtas...>:D
Count me In!!

iskra ::

Hmmm zanimiva ponudba. Sicer mene bol matra 2400, ampak če se bo zbiralo kupce kakih 14 dni, bi vzel 2500, da se mi malo kapitala akumulira :D Jst sm 80% za zadevo.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

ganzi ::

Js bi tut raj 2400 če bi že vzel..

A tle tut velja 23500 oz. za 10 ali več komadov 23000?:D

Prej bi zbral tok keša;)
LP

OZZY ::

Ne tukaj je pa že taka cena v osnovi. Samo kot sem rekel...te je malo težje dobit. Najlažje je dobiti 2500+M varjanto.

Sicer obstaja tudi navadni AXP 2200+ mobile za ceno okoli 20000-20500 (sem narobe preračunal prej). Samo pri njih je podobna situacija kot z 2400 varjanto.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

MEDENA ::

kaj ste vsi navalili na te mobilce? kaj imate vsi tok prenosnikov al kaj ? a sem kaj zamudil,da se da te proce montirat v navadne pcje ?

SleepLess ::

ne nišče nima prenosnika (mogoce redke izjeme), te proce se da v navadnih kompih super clockat, jaz bi bil za zadevo ce bi to bilo pred cca 2 tednoma, tako pa si sedaj ze lastim mobilca, aja pa btw meni gre mnozilnik veliko visje od 12.5 >:D

MEDENA ::

Ja kurba kaj niste prej rekli,da so za desktop tudi! Jaz pa ravno kupil Barton 2500+ box.....hehe...no ja sej se ga ZELO poceni dobil :)

ganzi ::

kva si mislu da boš mogu še notebooka nabavt:D :D
LP

GUFY ::

Škoda da si se šele sedaj tega spomnil, jaz pa sem že nabavil mobilca. Je sicer 75w ampak dela stabilno na frekvenci 2500 MHz za kar potrebuje 1.8V.:D

kajzer ::

V čem je pa razlika med 75W in 45W?

Vesoljc ::

30 :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

PrimozR ::

Kukr vem mn stroma porabjo. Mrbit se kj mn grejejo??

kajzer ::

Ja vem da manj štroma pokurijo, vendar zaka? A zarad nižje voltaže?

PrimozR ::

Zato ker je mobilni. Pr prenosnikih se pozna a kur več al mn štroma. Baterija pa to, veš.

Zheegec ::

45W so boljša jedra (bolj kvalitetna), zato lahko stabilno delujejo pri nižji napetosti. Ko jim povečaš napeetost se seveda noro navijajo, to je fora da overclockerji nabavljajo XP M >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kajzer ::

Vse to vem, sam ne vem pa v čem je razlika med 75W in 45W mobilcem?!
Mogoče bi js tut bil interesent, sam bi mogu prodat najprej svojega tbreda 2600+ (odklenjenega). Kupi kdo?:D

ganzi ::

kako se ti pa navija?
Js bom svojga kr na bolho pa prodal, da bom vzel pol tega mobilca :D
Upm da mi rata prodat :\


OZZY kje bi jih pa ti naroču?
LP

OZZY ::

V čem.. V tem da tisti 45W deluje na 1.45V in tisti ki ma 72w na 1.65V ...Potem si pa predstavljaj kok maš fore za napetost dvignit.
Go with the flow.

OZZY ::

Ganzi... iz nemčije....če pa 2500 varjante ne bi imeli dosti na zalogi takrat mam pa rezervno varjanto.
Go with the flow.

ganzi ::

aha a pol ciljamo na 2500?
Al se lah tut za 2400 odločmo? K men bo MOGOČE ratal za 2400 zbrat.
LP

OZZY ::

Sem rekel, da je najlažje dobiti 2500 varjanto. 2400 varjanto hitro poberejo pa tudi veliko jih ne dobijo in včsaih dolgo časa traja da jo dobijo. Tako da v času naročila ne morem čisto garantirat da bo le ta na zalogi.

Jaz ne morem zdej reč in naročit pač neko količino, če ne vem ali jih bom prodal potem naprej- ker je tudi dosti denarja, če bi vse samo založil - si predstavljaš da dam za 8-10 komadov = 265-270k in jih pol recimo polovico ne prodam hitro...zgubim keš. ne morem reskirat. Tko pa če kdo reče da vzame je proc prodan in lažje založom določeno količino.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

ganzi ::

itak itak js te čist razumem. Sej če se domemno damo skupi keš tebi .. naročiš in nam razdeliš.. tako si js to predstavljam;)
LP

Dr_M ::

kajzer: teb se ne splaca menat, ce mas odklenenga bartona.

tej mobilci niso popolnoma nic posebnega in tut ne navijajo se kej dost bols, od navadnih bartonov, edina prednost je to, da so odklenjeni. ce mas zdej bartona, pa sploh ce je odklenjen, se NE splaca menjat, ker bos stran vrzu 10k sit, navil pa mogoce za 50mhz vec, ce bos meu sreco.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ganzi ::

pravi da ima t breda.
LP

Dr_M ::

jup..cist spregledu....no, tut tega se da delec spravt...vsaj tako delec, kot bartona.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OZZY ::

Ganzi: še neki..raj počakaj z prodajo svojega ker zaenktar bi mel 2x 2500 (pa še jaz enga) in pol 2x2400 (tebe pa cbelca-vsaj upam da je mislu resno) za ziher naročena - če pa ni 2400 verzije kaj pa pol (so samo 3 ali 4).... Samo to je trenutno še vedno premalo- vsaj trenutno..Bom videl ali se bo do konca tedna nabralo kaj več naročil ..
Go with the flow.

ganzi ::

ok, sej name ne 100 posto računat. K js bi ga ful rad uzel, sam morma res prvo svojga prodat. Tko da bom vidu. Upam pa da mi bo ratal ;)

V slo se pa tega ne da dobit?
LP

OZZY ::

Da se dobit 2500 varjanta za cc 29500z popustom, kar bi blo cc 2000 dražji. Pač jaz gledam tam kjer bi dobil ceneje stvar če lahko...Sej veš..jurrja sem jurja tam na koncu pa je 10k razlike.
Go with the flow.

OZZY ::

Ok..trenutno je situacija taka...2400 ni več na zalogi...pridejo čez cc 2-3 tedne. 2500 pa jih majo samo še 5 komadov...zgleda da grejo tud zlo hitr, ker v čertek zjutraj jih je blo še 15. Bojo pa spet prišli skupaj z 2500 varjanto.

Sme pa še nekam druga pisal , kjer naj bi jih dobivali tedensko..vsaj 2500 modele. za 2400 zvem popoldne.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

cbelica ::

OZZY, js sm 100% za 2400+, lahko racunas name!!:D
Tuki je mail, ce bo kaj pomembnega...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cbelica ()

jest10 ::

Ti so na 133 ali 166MHz FSB? Kok pa ima frekvenco 2400+?

ronaldo ::

a lahko dobis mogoce te najnovejse amd barton 2400+ mobile 35W 1.35v ? pa po kaksni ceni...

OZZY ::

jest. Frekvencca 2400 je 1800MHz (133 fsb)

Ronaldo- Ne jih ne morem dobit.
Go with the flow.

Fizikalko ::

Mene kar štej za Bartona 2500 Mobile. Seveda, če je 100% res odklenjen.

ronaldo ::

ja vsi mobilni so 100% odklenjeni. skoda za 2400+ ker je cena se dosti nizja kot pri 2500+.

Cerno ::

+1 za 2500+

OZZY ::

ja pa da se ve v naprej...Dostava bi bila možna v LJUBLJANO ali osebni prevzem v LITIJI.
Go with the flow.

OZZY ::

Ok..Naročili so potem...

JAZ - 1x2500
KORN - 1x2500
CERNO - 1X2500
FIZIKALKO - 1X2500
iz slo-compa natalie - 1x2500

Pa 2 (cbelca pa ganzi mogoče) x 2400 (samo ti so vprašljivi, ker je vprašljiva dobavljivost le teh).

Če bom dobil odgovor od druge štcune, da je možno nabavit 2400 pri njih je potem stvar skoraj zaključena. In bi se rabil še eden najt - drugače še 3.
Go with the flow.

Malecky ::

Js ga prodam za 26900SIT delu je pa ze na 2900mhz:D

OZZY ::

Arg malecky ;(( ;(( :D ....No potem bo eden od naročenih verjetno odpadu;( ...

No kakorkoli.....če ga še kdo hoče naročit naj se javi.
Go with the flow.

Malecky ::

Jah morm prodat....pa mobilci so tako ali tako loterija, ce pa kdo upa na boljsega kot je moj je pa itk obsojen na propad pomoje...ker je tale chip kr ql.

Obstaja tudi varinata da prodam 1700+ ce ne bo interesa za mobilca...njegov maximum je pa 2800mhz z mrzlo vodo in 2V.

Buggy ::

Ne bi rad kvaril veselja...me pa zanima, ce kdo pozna kaj je s to varjanto da bi uvozil iz GB - zdaj ko smo vsi ena srecna EU familija :D

Se link

Resno...kako je sedaj s tem, morda kdo ve, ker cene so prav zanimive?
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342789 (15573) peter_ki
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61131962 (15567) K0K0
»

AMD Barton 2500+ Mobile (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
524302 (3250) _Anarhist_
»

Navijanje barton 2500 problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814263 (3289) s5cougar
»

Kwa je bolše: AMD 1700+ & 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
534147 (3148) Mulh

Več podobnih tem