» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
14 / 31
»»

BorutO ::

shadeX je izjavil:

kaazak-horde

A jih ni največ več na Defias Brotherhood serverju?

adinfinito ::

Nummy je izjavil:

adinfinito je izjavil:

A je kdo na t-2 in ima podobne tezave (lag spikes)?
https://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=1&......

Ali pa na siolu?

pri 25s

Jup, že konstantno par mesecev. Prej samo zvečer pa bolj kot ne na diablo III, zdej pa tud WoW pa čez cel dan. Za znoret postaja tole... Pa ne vem al je T-2 kriv, al povezava v tujini ali blizzard... nič ne povejo.


OK hvala Nummy, je kdo tu z Siola ali Amisa pa nima teh težav?

Nummy ::

Dons lag-a za popi****t... že popoldne diablo 3, zdle pa še wow... -.-

adinfinito ::

Nummy si probal danes? Nekaj so rihtali.

Nummy ::

adinfinito je izjavil:

Nummy si probal danes? Nekaj so rihtali.

Včeri sem bil na diablo 3 in je delal ok, 49ms, kar je normalno. Bomo videli, kako bo danes, ko bo raid :3

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

dragoneye89 ::

hey, a bi kdo začel igrat wow? Lahko recruitam in dobima oba +exp bonus če lvlama skupaj. Če je kdo zainteresiran me naj msg-a

nuclear ::

Ma kdo kak resurrection?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

ahac ::

Trenutno imajo 7 dni brezplačno za nekdanje igralce.
https://battle.net/account/management/w...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nuclear ::

spila kdo se na kazzaki?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

99ghetto99 ::

mene pa zanima kje se dobi najceneje game time?

lp, Klemen

Nummy ::

99ghetto99 je izjavil:

mene pa zanima kje se dobi najceneje game time?

lp, Klemen

g2play?

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Lihkar prednaroču :D

čakamo polnoč :D

Nummy ::

shadeX je izjavil:

Lihkar prednaroču :D

čakamo polnoč :D

Se boš še mal več načaku...
praktično do sedaj še ni bilo expansion-na ko nebi server klecnu ali pa se sesul. MoP se spomnem, je bil tak lag, da še prvega questa nisi mogu oddat na tisti ladji gor... tukaj bo enako. Čebo pa že po naključju delalo normalno, bo pa taka gužva, da bo veselje. Boš čakal eno uro, da boš en quest naredu. Se bolj splača do zjutri počakat... :)

shadeX ::

Vem kake so bile izkušnje z MOP. Tudi sedaj nisem imel prevelikih pričakovanj. Od 23:50 se ne da sploh vpisat noter :)

Najverjetneje bom tudi migriral na drug server.

ahac ::

Jaz sem boostal pando in potem delal tiste queste pred portalom... in bolj kot se je približevala polnoč, slabše je delal. Na koncu skoraj ni bilo igralno (čakat se moral, da se se NPCji, itemi in drugi igralci pojavil pred mano), ampak mi je uspel končat quest (in unlockat vse lvl 90 skille) preden se je unlockal expansion. Potem sem šel pa spat... se mi ne mudi tolk WoW igrat... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Nummy ::

Jz sm pa glih 2 uri pred polnočjo končal quest chain za legendary, lepo končal vse daily-je in potem šel spat. Zjutraj samo lepo login in vse dela kot urca, že lvl 92 in garrison na lv2. :)

Zelo všečen expansion, miljonkrat boljš kot MoP.
Edino mapa je rs velika in je mal problem laufat ko budala, pa pri lvl 92 še vedno v epicih iz prejšnjega expansion-a one-shottam skoraj vse...

Dosan ::

Nummy je izjavil:

shadeX je izjavil:

Lihkar prednaroču :D

čakamo polnoč :D

Se boš še mal več načaku...
praktično do sedaj še ni bilo expansion-na ko nebi server klecnu ali pa se sesul. MoP se spomnem, je bil tak lag, da še prvega questa nisi mogu oddat na tisti ladji gor... tukaj bo enako. Čebo pa že po naključju delalo normalno, bo pa taka gužva, da bo veselje. Boš čakal eno uro, da boš en quest naredu. Se bolj splača do zjutri počakat... :)


Na mojem serverju je vse teklo brez problema, sploh nisi opazil da je že polnoč, nič se ni usulo. Do pol 4h zjutri še vedno nobenega usuvanja ali problema s questi. Najdite se manj popularen server, hebat ga :P

shadeX ::

Na kerem serverju si Dosan?


Ker jaz sem free migriral iz kazaka na auchidoun, in je delalo potem bp. Je pa res da ko sem prišel v novo zono je spet vse lagalo :D

Sicer pa je že danes zjutro ob 10h bila vrsta za kaazak in njemu podobnim.

Dosan ::

Kolega je na Kazzaku in je bila kar norišnica ob polnoči, pa tudi danes dopoldne baje ni bilo preveč prijetno =/

Jaz sem na Hellfire, PvP naše fakcije je sicer zanič, ampak se vsaj da normalno igrat ob patch dnevih :P

shadeX ::

in je bila kar norišnica ob polnoči,


Norišnica je premil izraz. Jaz sem igral od 21h naprej (Kazaak). S tem da sem imel že takrat 1200 vrste. Ko sem prišel not sem naredil prequeste in čakal polnoč. Folka je blo za znoret, povsod je lagalo že takrat. Pol ob 23h je blo že nevzdržno. No ob 23.30 sem rekel da tko se ne bo dalo igrat in sem rekel da moram migrirat karakterja na drug server. Uglavnem tega mi ni uspel naredit ker mi ni ratalo več pridet v špil nazaj ker me je disconectalo (za migracijo moraš met email box prazen ). Ob 23.50 se je sesul celoten kazak. Ob 00:05 so se sesuli login serverji in niti tisti na low populated realmih niso uspeli prid gor (razen tisti k so bli že gor so lahk igrali).

Sesutje je trajalo cca 1uro. Potem so login serverji začeli delat. Pol sm naredil migracijo in to je blo to. Pol sm do 4h nabijal in pol k pridem v novo zono je spet začelo ful lagat. Pol sm šel pa spat :D

Uglavnem blizz se ni na to prpravu čist nič. Ku vsako leto.

barakus ::

A bo tudi ksn free trial za lords of draenor?

shadeX ::

Nikoli.

Free trial imaš samo do lvl 20.

barakus ::

Ja saj ze mam account, zanima me ce bo trial expansiona, tako kot je bil za MOP in Cataclysm

shadeX ::

To pa ne vem. Dvomim da kaj kmalu :)

Tonka ::

Imam eno vprasanje. Če sem že enkrat izkoristo dodatek za 90 level in če menjam realm je možno da ga še enkrat dam na novi char.? Naj zbrišem tistega pa dam na novo ali bom zgubo vse.:S

Dosan ::

Tonka je izjavil:

Imam eno vprasanje. Če sem že enkrat izkoristo dodatek za 90 level in če menjam realm je možno da ga še enkrat dam na novi char.? Naj zbrišem tistega pa dam na novo ali bom zgubo vse.:S


Samo za enega chara dobiš. Če hočeš menjati realm boš moral narediti character transfer če hočeš ta char na drugem realmu. Malo pa dvomim da se bodo glih ukvarjali s folkom, ki je porabil ta bonus za chara na enem realmu, potem bi pa rad menjal s tem da kao brišeš prejšnjega 90 (ki je po novem restorable). Na ta način bi jih v bistvu prikrajšal za paid character transfer. Lahko pa še vedno skočiš na battle.net pa v support chat in vprašaš GMa.

ahac ::

Lep graf, kjer se super vidi kolk je šlo št. igralcev gor:


(by @tradechat)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

shadeX ::

Wow. Pohvalno. Sicer je zanimivo da ima ravno sedaj toliko subscriberjev kolikor jih je bilo ob koncu cataclysma :D

Dosan ::

Če hoče kdo koga novega navleči v WoW, battle chest je trenutno 5€ do ~2.decembra (original in vsi expansioni do in vključno z MoP).

yoco ::

Dosan je izjavil:

Če hoče kdo koga novega navleči v WoW, battle chest je trenutno 5€ do ~2.decembra (original in vsi expansioni do in vključno z MoP).

Treba najprej kupit ključ in potem še ta battle chest?

shadeX ::

Battle chest je dovolj. Vključeno maš 1 mesec igranja.

yoco ::

Kje pa mas ta link?

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

A lahk sam to kupm a moram še dodatno naročnino, ker spodi še piše "Subscription required"

PS: A je hunter class dober za solo lvling?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

Nummy ::

yoco je izjavil:

A lahk sam to kupm a moram še dodatno naročnino, ker spodi še piše "Subscription required"

PS: A je hunter class dober za solo lvling?

Hunter je najboljši za leveling, saj imaš svojega lastnega tanka, na katerega preprosto mečeš HoT-e (healing over time), imaš polno ability-jev da lahko držiš vrage na razdalji in tudi ena izmed najboljših klas kar se tiče soliranja starejših raidov in inštanc.
Druga pesem je v PvP, kjer rabiš za hunterja zelo visok nivo znanka, keybindov, kontrole, koordinacije,... ena izmed najtežjih klas v PvP-ju.

yoco ::

Igra se mi trenutno downloada. Malo sem prebral po forumu in glede hunterja, folk se pritožuje da je bil nerfan? Tako, da bom vrjetn začel z Paladinom! Je WoW lahko samo PvE, al ma zone kjer je open land za PvP? Meni PvP, razen v arenah, ne sede glih najbolj! Pa še ena stvar, vidim, da igra podpira tudi addone. Mogoče kakšnega svetujete za noob playerja?

Nummy ::

yoco je izjavil:

Igra se mi trenutno downloada. Malo sem prebral po forumu in glede hunterja, folk se pritožuje da je bil nerfan? Tako, da bom vrjetn začel z Paladinom! Je WoW lahko samo PvE, al ma zone kjer je open land za PvP? Meni PvP, razen v arenah, ne sede glih najbolj! Pa še ena stvar, vidim, da igra podpira tudi addone. Mogoče kakšnega svetujete za noob playerja?

Hunter je najboljša solo klasa, boljše ne boš našel, takoj za njim je warlock in potem DKin mogoče kak druid oz. vsaka tank klasa, kjer lahko praktično z tank speccom tepeš po 10+ mobov naenkrat brez problema in leveli kar letijo gor.

Imaš PvE serverje, in PvP, potem pa še nekje primešan zraven RP, kar ti srce poželi. Jaz sem začel na PvP serverju in ker sem bil newb, se mi je PvP zameru do konca in sedaj špilam na PvE serverju, kjer lahko vsaj v miru queste delam.
Addonov ne boš rabil veliko, jaz imam praktično samo za archeology in garrison addone, ter seveda za auction house, ki mi pomaga hitreje iskati in čekirati cene, ter seveda lažje je prodajati. Aja pa postal za pošto pobirat, ker je hudič, ko ti folk na AH da po en item gor, rabiš jih pa 100 in potem moraš na roke 100 mail-ov odpret? Ne hvala, addon to naredi sam. :)

Dosan ::

yoco je izjavil:

Igra se mi trenutno downloada. Malo sem prebral po forumu in glede hunterja, folk se pritožuje da je bil nerfan? Tako, da bom vrjetn začel z Paladinom! Je WoW lahko samo PvE, al ma zone kjer je open land za PvP? Meni PvP, razen v arenah, ne sede glih najbolj! Pa še ena stvar, vidim, da igra podpira tudi addone. Mogoče kakšnega svetujete za noob playerja?


Tega o nerfanju ne beri preveč, to se spreminja iz meseca v mesec ko poskušajo game developerji držati balance med classi (in večina se nanaša samo na end game - oz top level). Hunter je praktično najboljši za levlat, sploh za začetnika.

ahac ::

A lahk sam to kupm a moram še dodatno naročnino, ker spodi še piše "Subscription required"

1 mesec je vključeno, potem moraš pa plačevat naprej.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

Ko dobiš nov gear in greš z miško čez ti ponavadi pokaže drug okencek, ki ti pokaže če je tvoj gear boljši oz. slabši. Pri meni tega ni in ne vem a je treba kaj v nastavitvah nardit a je to sam na začetku?
A je crafting pomemben del igre al ga lahko izpustim?

Dosan ::

yoco je izjavil:

Ko dobiš nov gear in greš z miško čez ti ponavadi pokaže drug okencek, ki ti pokaže če je tvoj gear boljši oz. slabši. Pri meni tega ni in ne vem a je treba kaj v nastavitvah nardit a je to sam na začetku?
A je crafting pomemben del igre al ga lahko izpustim?


Za gear primerjavo: drži shift ko pokažeš na nov gear.

Crafting lahko za začetek izpustiš in se vrneš k njemu ko si višji level in se boš bolje znašel. Pa tudi če si brez se ne bo svet podrl. Priporočam stran wowhead.com za vsa vprašanja ki bi jih lahko imel glede questov, itemov, professionov itd. Imajo tudi zelo dolg list guideov za praktično vse kar si lahko zmisliš, samo pobrskat je treba.

yoco ::

Tenx, bom pogledal stran! :D

ahac ::

Za crafting se splača odločit kaj bi imel in vzet vsaj gathering poklic zato, da boš nabiral materiale medtem, ko boš questal.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

In kateri poklic najbolj ustreza za Hunterja?

Nummy ::

ahac je izjavil:

Za crafting se splača odločit kaj bi imel in vzet vsaj gathering poklic zato, da boš nabiral materiale medtem, ko boš questal.

Najbolje da vzameš 2 gathering proffessiona: izberi izmed: mining - koplješ rudo, herbalism - pobiraš rožice, skinning - oguliš ubite mobe tipa "beast" in dobiš leather. Vzemi dva taka in prodajaj kar nabereš, s tem si boš lahko kupil večje bag-e ter imel dovolj denarja za ostale stvari.

yoco je izjavil:

In kateri poklic najbolj ustreza za Hunterja?

Jaz sem vzel engineering in alchemy. Engineering je fajn, ker si lahko craftaš ranged weapone, imaš pa tudi polno granat, eksplozivov in raznoraznih gadget-ov, ki ti zelo olajšajo življenje (repair bot, nitro boost, stealth generator, parachute,...). Alchemy je pa fajn, ker si lahko delaš potion-e, flaske,...

tukaj bodi pozoren, za alchemy rabiš rožice, ki jih nabereš z herbalism, za engineering pa rabiš kovino, ki jo pobereš z miningom, tak da tak setup proffessionon je primeren za potem, ko si će max level oz. imaš še en drug character s katerim lahko nabiraš ali pa imaš dovolj golda, da vse kupiš na AH-ju.

Za začetek bi ti predlagal mining in engineering. Imel boš veliko zabave, pa še odveč rudo boš lahko prodal in zaslužiš še kaj zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nummy ()

yoco ::

Se da v igri naštimat, da ko uporabljaš skille, ti ni treba vedno pritisnit Tab da ti zamenja tarčo, ko je prva že mrtva?

barakus ::

macro rabis
««
14 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225601 (2820) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259797 (12827) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132453 (62164) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461474 (23769) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem