» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
13 / 31
»»

shadeX ::

Čak kako si mislil talente? Sigurno bodo kaj dodali ampak "tree" bo ostal enak današnjemu. Kar mi pa ne ugaja.

Sicer jaz sem isto rekel "fuck it" , ker je špil postal že močno brez vezen. Tako sem mal šel na private Lich King server ( Molten wow ) sam itak ni isto, ker so bugi povsod.

Sicer resno razmišljam, da bi šel na kak drug MMORPG. Imam zanimanje za Rift. Sicer probal sem že, sam itak ni nič enako Wow-u..:(

dragoneye89 ::

ja wow je še useen dober, sm tud probu druge rpgje ..aion še nisem mnda..xD

učasih ko je bil wow še bol nov pa mi na pamet ni pršl da bi unsubu haha:))

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Kaj pa ono igrico si že probal? Na steamu jo ponujajo brezplačno .. EverQuest 2 ali kaj je ... isti princip kot WoW .. samo da mi je bolj brezvezna, čudno funkcije so, drugače po grafiki pa je nekje isto ali še boljši.

Tu je povezava do info. http://store.steampowered.com/app/20123...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

dragoneye89 ::

sm že slišu..mnda je celo starejša od wow
zgleda zanimivo, ful classov pa raceov
treba probat xD

BorutO ::

Ja ... igra je zanimiva pri karakterju ... če imaš kamero, lahko vklopiš kamero, pa ti karakter spreminja glavo tako kot ti ... če glavno nagneš na levo, jo bo tam tudi, pa če usta odpreš na velko, jih bo tam tudi ... pa mislim, da še ima za oči, da mežikaš ... oz to ne vem točno, sem že pozabil. :P
Saj ni slaba igra, problem je, da ima funkcije in questanje tako smotano nareto ...

dragoneye89 ::

dafuq xD

ahac ::

Pa smo tam...


... ko WoW kljub naročnini prodaja booste, ki jih niti f2p igre ne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BorutO ::

Wow gre počasi v pozabo ...

kr?en ::

In TESO bo pometel s konkurenco ane.

Tako kot je GW2.

In SWTOR.

shadeX ::

Mah.. ne morem verjet kako uničujejo ta špil. Sicer sem prebral da se s tem kao bojujejo proti tistim ki prodajajo booste.

@ahac.

a to je tvoj character menu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Aramis ::

lol... ma dali bi 200€ za boost. Že zdaj je preveč n00bov, ko jim pet-i oz auto attack delajo več dmg kot sami

ahac ::

a to je tvoj character menu?

Ne, to je iz mmo-champion.com

Sicer po eni strani je res, da boost lahko kupiš od kitajskih farmerjev in je boljš imet "legalno" varjanto.

Ampak po drugi strani pa pri GW2 in SWToR ne moreš kupit takega boosta, Blizzard pa zahteva naročnino + prodaja še booste. Kmalu bodo tudi gear začel prodajat... hujš kot f2p igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dami ::

Predno propade vse skupaj bojo zadevo peljali v vse možne never seen before skrajnosti, samo da pomolzejo še tiste zadnje dolarje. Od blizzarda ne bi pričakoval nothing less. Prej ko jih bo folk nehal podpirat, bolše bo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kr?en ::

Te noben ne sili, da nabavis/spilas. Itak pa takoj zlvlas novega chara z heirloomi. Vsak pa dobi free boost ob nakupu WoD.

Pezdicek ::

do lvl 90 spraviš v dobrem tednu, z vsemi heirloomi. Sploh pando ki ima dodaten boost. Kar se vleče je edino do lvl 15. Pol pa instance. Kot tank ali healer sploh ni potrebno delat questov.

kater to kupi je res lolek. S tem denarjem kupiš pol leta wow naročnine. V tem času pa imaš vse classe 90 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

kr?en ::

Ekzekli.

Itak ti ne boosta professionov, ce char ni lvl60+, tako da je isti kurac, ce ga lvlas na klasicen nacin. Pac razni arabci in ostali bogatuni se bodo skesirali za to zadevo, ostali bodo pa lvlali kot vedno.

sash69 ::

Najprej tudi sam nisem odobraval te poteze... Ko so pa zanjo postavili ceno 60$ mi je pa postalo vseeno če je. Glavno da ni za ta boost potrebno nek drobiž odštet.

Je pa seveda čudno ja, da so se sploh za takšno potezo odločili. Če se bo prijelo, so pač...geniji, kaj naj rečem. :) Da še ob naročnini prepričaš folk, da ti plača še za lvl90 boost...kaj je to drugega kot...genialnost? :D
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

ahac ::

Kako lepo so se potrudil pri oglaševanju boosta... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Dosan ::

 Cene

Cene

kr?en ::

Vsaj link do proper novice dajte ...

http://www.mmo-champion.com/content/382...

IcyFox ::

Lep pozrav, torej jaz bi rad začel igrati to igro, ker se mi zdi dokaj zanimiva, pa me zanima kje v sloveniji pa najceneje dobil set z začetek igranja aka Battlechest?

Hvala in lp

Dosan ::

Najceneje je če kupiš online v blizzard store (15€), vem pa samo še za BigBang da jih ima po 16€ v Sloveniji.

Dosan ::

dottor ::

Gleda sem, da bi si nabavu tole:
http://www.bigbang.si/igre/world-of-war...

Kolkr razumem je not Base game + The Burning Crusade + Wrath of the Lich King + Cataclysm. Zraven je še player guide + 1 mesec igranja. Sedaj me zanima kako se to šteje. 1 mesec ingame igralnega časa ali 1 mesec koledarsko gledano?

Kje bi se pol dalo dobit cenejše Game Card-e? V Big Bangu je 60 dnevna 25€.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

McClane ::

En mesec po koledarju. ČE igraš ali ne, dnevi tečejo od takrat ko aktiviraš igralni čas.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

kr?en ::

Pa zdaj so osnovnem paketu (ali je battlechest ali ne) notri ze vsi dodatki razen MoP in prihajajoci WoD.

ahac ::

World of Warcraft: Warlords of Draenor izzide 13. novembra.

cinematic:


Lords of War Part One - Shattered Hand
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

KlemenL ::

Še igra kdo to?:)

shadeX ::

Vsi :)

Sicer pa najhujši cinematic do sedaj. Vsaj men :D

KlemenL ::

Včasih vem da je bila zelo popularna igra, kako je sedaj s tem? Je še vedno tako priljubljena ali tone počasi v pozabo?:)

ahac ::

http://www.mmo-champion.com/content/421...

6.8 miljona naročnikov. To pomeni, da jih je manj kot pred izzidom prvega expansiona. Nič čudnega, ker že 1 leto ni bilo nobenega content patcha. Bo pa ob izzidu Warlords verjetno spet šlo nekaj gor.
Še vedno je pa po št. naročnikov daleč pred konkurenco...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Trenutno ima 6.8M subscriberjev (na vrhuncu jih je imela 12M). Ampak glede na napovedi warlords of draenor bo sigurno ob izidu pridobila kar lepo število subscriberjev nazaj (najbrž pa ne bo nikoli več 12M kot je bilo včasih). Tukaj si lahko pogledaš graf subscriberjev za vsako leto.

Je pa res da ji nobena druga špila kot je omenil ahac, po številu naročnikov ne seže do kolen. Tako da je še vedno NO 1 MMORPG na svetu.

BorutO ::

Igra bi bila po svoje zanimiva, če bi levelanje šlo zelo počasi! Ne pa da si vzameš par dni cajta, pa si na max levelu. Zadnjih pet ali pa deset levelov bi moglo iti zeloo počasi ... tako, da če bi vsak dan jo igral po par ur, še mesec dni skupaj ne bi spravil dveh ali pa treh levelov ... ne pa da prideš do maks levela, pol pa ne veš kaj si bi začel, ker več ni izzivov razen teh brezveznih pvpjev pa raidov ...

KlemenL ::

No ker ste me pritegnili spet s to igro, me zanima naslednje. Imam račun na katerem imam kupljene dele do cataclysma ter nekaj dobrih karakterjev. Problem pa je ,da sem na prejšnem telefonu imel tist blizzard protection ko moraš vedno ko se prijaviš vpisati neko kodo ki ti jo generira. Seveda sem ta telefon prodau in zbrisal aplikacijo. Je kakšna možnost , da dobim račun nazaj?

KlemenL ::

Se opravičujem za double post ampak sem že našel. Majo kr luštno naret support. Odgovoril sem na varnostno vprašanje ,podal svoj e-mail in sem dobil kodo na mail. Nato sem moral slikati osebno ter jim jo poslati. Sedaj baje v 24 urah odgovorijo na mojo zahtevo.

Dosan ::

Će pohitiš lahko še ujameš zdajle promocijo za MoP - 10€ za expansion

BorutO ::

Vrži gor trgovino, na kateri majo to?

shadeX ::

Kdo drug kot g2a

Sicer cena tega expansiona je vedno okoli 10€ na g2a, tako da se ne mudi z nakupom. So pa meli pred kratkim akcijo ja. Za 10€ si dobil vse expansione+ mesec igranja :D

@g33knakubik.

Dobi na live chatu GM-ja in ga vprašaj če ti podaljša gamecard za kakšen mesec zastonj.

Deluje, preverjeno (sploh če nisi že igral dalj časa) :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dosan ::

Tudi direkt od blizzarda :

https://eu.battle.net/shop/en/product/w...

shadeX ::

Pa res. Je še celo ceneje kot pri g2a :)

KlemenL ::

Ja res nisem že dovg igrau...kje pa je ta live chat(malo noobovsko vprašanje verjetno ,ampak sem večino že pozabil) ...Kje potem najceneje kupujete to za podalševanje , da lahko igrate?

shadeX ::

Loginaj se na njihovo stran in dobi "Live chat".

Jaz dokler sem igral sem plačal z viso (12.99€ / mesec). Ampak na g2a jo dobiš za 21.64€ (za 2 meseca). Torej te pride 10.82€ na mesec ( profitiraš 2 € ).

zlaznik1 ::

Lp. Mene pa zanima na kermu realmu je naj vec slo igralcev ? Sem pa bolj kot ne nov pri tem spilu, spil je kr tezek za zacetnika sem ugotovil. Spil sem kupu samo zato ker mi je diablo ultimate evil edition tako zakon da sem reku da bom se to sprobu. Sem pa res dobil se lvl boost zraven ki sem ga uporabil na mojmu warriorju. Kolk sem do zdej igral mi je spil zakon samo hitro postane dolgocasno ce neves tocno kaj mores nardit, do zdej sem samo queste delal, ta lvl boost je pomojem samo sranje ker mene je cist zmedlo, to je namenjeno bolj onim uporabnikom ko imajo izskusnje pa se jim ne da lvlat.

Nummy ::

zlaznik1 je izjavil:

Lp. Mene pa zanima na kermu realmu je naj vec slo igralcev ? Sem pa bolj kot ne nov pri tem spilu, spil je kr tezek za zacetnika sem ugotovil. Spil sem kupu samo zato ker mi je diablo ultimate evil edition tako zakon da sem reku da bom se to sprobu. Sem pa res dobil se lvl boost zraven ki sem ga uporabil na mojmu warriorju. Kolk sem do zdej igral mi je spil zakon samo hitro postane dolgocasno ce neves tocno kaj mores nardit, do zdej sem samo queste delal, ta lvl boost je pomojem samo sranje ker mene je cist zmedlo, to je namenjeno bolj onim uporabnikom ko imajo izskusnje pa se jim ne da lvlat.

Točn tko. Najbolj zate, da začneš z novim characterjem in greš od začetka. Lepo questaš in levelaš in dobivaš feeling kako mlatit okoli sebe. Vmes še kak battleground vržeš, da vidiš kako še PvP zgleda in potem ko prideš na max level lepo začneš delat dungeon-e, ko si v modrem gear-u, pa greš počasi proti radi-om. Priporočam ti, da si najdeš kak guild in ne išči slovenskih, ker jih je bore malo.

Dosan ::

zlaznik1 je izjavil:

Lp. Mene pa zanima na kermu realmu je naj vec slo igralcev ? Sem pa bolj kot ne nov pri tem spilu, spil je kr tezek za zacetnika sem ugotovil. Spil sem kupu samo zato ker mi je diablo ultimate evil edition tako zakon da sem reku da bom se to sprobu. Sem pa res dobil se lvl boost zraven ki sem ga uporabil na mojmu warriorju. Kolk sem do zdej igral mi je spil zakon samo hitro postane dolgocasno ce neves tocno kaj mores nardit, do zdej sem samo queste delal, ta lvl boost je pomojem samo sranje ker mene je cist zmedlo, to je namenjeno bolj onim uporabnikom ko imajo izskusnje pa se jim ne da lvlat.



Lahko mi pošlješ svoj battle-id na ZS, ravno zdele imam še enega nuba ki bo tale teden 90, lahko kaj skupaj usekamo pa pomagam :)

zlaznik1 ::

Lp. Hvala za odgovore bom zacel z novim charu, 90 bom pa obdrzu za kake raide pa dungeone.

zlaznik1 ::

zlaznik1 je izjavil:

Lp. Hvala za odgovore bom zacel z novim charu, 90 bom pa obdrzu za kake raide pa dungeone.

Haha samo se zdaj nevem na kermu realmu je najvec slo igralcev?

shadeX ::

kaazak-horde

adinfinito ::

A je kdo na t-2 in ima podobne tezave (lag spikes)?
https://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=1&...

Ali pa na siolu?

pri 25s

Zgodovina sprememb…

Nummy ::

adinfinito je izjavil:

A je kdo na t-2 in ima podobne tezave (lag spikes)?
https://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=1&...

Ali pa na siolu?

pri 25s

Jup, že konstantno par mesecev. Prej samo zvečer pa bolj kot ne na diablo III, zdej pa tud WoW pa čez cel dan. Za znoret postaja tole... Pa ne vem al je T-2 kriv, al povezava v tujini ali blizzard... nič ne povejo.
««
13 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225597 (2816) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259790 (12820) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132427 (62138) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461468 (23763) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487175 (4623) Denis6

Več podobnih tem