» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
24 / 31
»»

slofreak7 ::

Js bom naredil tako. Zlevelav bom svojga furya na 110 in z njim igral PvE, in boostal frost DK za PvP. Tak bom mel enega chara za PvE drugega pa za PvP.(Itak bom mainal fury warriorja za PvE ampak ce je boost na voljo bom tudi za PvP imel enga chara).Tako lahko tudi ti narediš jerry

St235 ::

Jerry000 je izjavil:

St235 je izjavil:

trenutno nima smisla razmišljat o tem. Smo tik pred patchom in vse kar je veljajo tokom obstoja WoD je neuporabno, prav tako je neuporabno vse kar se je dogajalo zadnji mesec, ker pred patchom ima wow ekonomija povsem druga pravila. Kako bo pri leveli 110 je pa še predaleč.

Dejansko je v tem trenutku smiselno razprodat WoD materiale, super se prodajajo torbe (pač kup demon hunterjev mora nekam dat robo), dobro se da tudi zalužit z invazion, med tem ko šopaš xpje na altih.

Hvala za info. Torej se potem bolj osredotočam na invasione. A se splača novega chara narediti in preko invasionov lvlat? Moj edini char je human warrior kateri pa je že 100lvl.


mal si pozen, invasionov kakor razumem ne bo več.

Jerry000 ::

Nisem pozen, sm cel set dobil za svojga chara, denarja pa tudi veliko, isto sem orožja malo boostal pri vendorju. Invasion sm kr dost delu, ampak vidim da do legion bom š emalo :).

@slofreak7, ja, načeloma bi lahko, tudi jaz sem imel namen DK igrat, pa potem nisem. Mogoče, prvo me na DH vleče :), bom še videl

nokkj ::

Še danes popoldan... ob polnoči mi napademo njih! :)

Jerry000 ::

Jutri okoli 21:00 jih tudi napadamo? Ob polnoči grem že spat -.-

nokkj ::

yoco je izjavil:

A so Mythic temnice ful težje od Heroic?

https://www.reddit.com/r/wow/comments/3...

neki komentarji so tu, drugače pa je polno tega na mreži...

nokkj ::

Jerry000 je izjavil:

Jutri okoli 21:00 jih tudi napadamo? Ob polnoči grem že spat -.-


Pa vsak dan naslednji dve leti, samo invazij bo konec, ker se bodo morali doma braniti... :) (jaz še tako nimam razširitve)

Timmah ::

Jerry000 je izjavil:

Jutri okoli 21:00 jih tudi napadamo? Ob polnoči grem že spat -.-


Jutri bos srečen če se boš lahko sploh logiral =) Stalna praksa je da na expansion day so serverji preobremenjeni, potem se pa nekako umiri =) KAr pojdi že ob 9h spat pa se spočij za naslednji dan =)
donde esta francesca

shadeX ::

90% ljudi ma na expansion day probleme z loginom, in 100% ljudi na serverju z lagom. Razen če niso na res low populated serverjih (ki potem ratajo "high populated").

Že 2x sem se zajebal, ko (v zlatih časih) sem vzel dopust cel teden, nabavil poln hladilnik hrane, kupil udobnejši kavč, novo tipkovnico, miško, a na koncu sem ostal ravno na login screenu in naslednje dva dni sem tako lagal, da sem raje šel ven se rekreirat :))

lolek0077 ::

Se je že začelo silvermoon is locked...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lolek0077 ()

yoco ::

Če hočem uporabit 100 boost, a moram najprej ustvarit lik, a samo kliknem na boost in izberem?

BlackLight ::

Na katerem realmu pa se kaj slovenci gibljejo? Pa kaj priporočate igrat, po dolgem času res DOLGEM grem sedaj malo spet igrat v Legion :D

Timmah ::

shadeX je izjavil:

90% ljudi ma na expansion day probleme z loginom, in 100% ljudi na serverju z lagom. Razen če niso na res low populated serverjih (ki potem ratajo "high populated").

Že 2x sem se zajebal, ko (v zlatih časih) sem vzel dopust cel teden, nabavil poln hladilnik hrane, kupil udobnejši kavč, novo tipkovnico, miško, a na koncu sem ostal ravno na login screenu in naslednje dva dni sem tako lagal, da sem raje šel ven se rekreirat :))


:)) sem tudi sam vzel dopust za WOTLK in CATA pa sem bil tako kot ti, sedel pred login screenom, na drugem monitorju pa forume bral zakaj je lag pa login problemi, pa razne rante ljudi, ki se jim je čisto odpeljalo ker se niso mogli logirat :D. Od takrat naprej pa lepo počakam kakšen teden pa potem kakšen frej dan vzamem.
donde esta francesca

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

90% ljudi ma na expansion day probleme z loginom, in 100% ljudi na serverju z lagom. Razen če niso na res low populated serverjih (ki potem ratajo "high populated").

Že 2x sem se zajebal, ko (v zlatih časih) sem vzel dopust cel teden, nabavil poln hladilnik hrane, kupil udobnejši kavč, novo tipkovnico, miško, a na koncu sem ostal ravno na login screenu in naslednje dva dni sem tako lagal, da sem raje šel ven se rekreirat :))

Proper way to play a new game! :D

Pero_SLO ::

Timmah je izjavil:

shadeX je izjavil:

90% ljudi ma na expansion day probleme z loginom, in 100% ljudi na serverju z lagom. Razen če niso na res low populated serverjih (ki potem ratajo "high populated").

Že 2x sem se zajebal, ko (v zlatih časih) sem vzel dopust cel teden, nabavil poln hladilnik hrane, kupil udobnejši kavč, novo tipkovnico, miško, a na koncu sem ostal ravno na login screenu in naslednje dva dni sem tako lagal, da sem raje šel ven se rekreirat :))


:)) sem tudi sam vzel dopust za WOTLK in CATA pa sem bil tako kot ti, sedel pred login screenom, na drugem monitorju pa forume bral zakaj je lag pa login problemi, pa razne rante ljudi, ki se jim je čisto odpeljalo ker se niso mogli logirat :D. Od takrat naprej pa lepo počakam kakšen teden pa potem kakšen frej dan vzamem.


Enako pri meni. Sedaj bom lepo počakal, da se vse skupaj malo umiri in cene malo padejo in potem v miru igram ;).

LP

yoco ::

A sem jaz začel prav Legion. Pršu sem v Class Hall in sem moral izbrat en quest/mapo. Izbral sem tisto čisto na levi, Azura, neki tazga. Mobi so tam čist preveč močni zame. :| Igram pa Holy Priest in mam ilvl 690. A je to premalo?

St235 ::

To je ilvl ki je "normalen" za nov karakter. Zone scalajo, tako da je vseno kje si začel. Scalajo pa na level in ne na iteme.

Treba bo pač počasi in pazit kako pullaš. Največ ti bo pomagalo, če najdeš še koga in questata skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Timmah ::

Bil totalno presenečen včeraj. Se probam logirat- takoj, začnem questat - b.p. Nobenega laga in connection dropov. Bravo Blizzard. =)
donde esta francesca

St235 ::

haha, vprašaj folk na Kazzaku kako je bilo včeraj med 19h in 22h.

yoco ::

St235 je izjavil:

To je ilvl ki je "normalen" za nov karakter. Zone scalajo, tako da je vseno kje si začel. Scalajo pa na level in ne na iteme.

Treba bo pač počasi in pazit kako pullaš. Največ ti bo pomagalo, če najdeš še koga in questata skupaj.

Tenx!

Jz sm včeraj od pol devetih čakal 45 min, da sm not prsu. Sem pa na Draenor serverju!

Dosan ::

yoco je izjavil:

A sem jaz začel prav Legion. Pršu sem v Class Hall in sem moral izbrat en quest/mapo. Izbral sem tisto čisto na levi, Azura, neki tazga. Mobi so tam čist preveč močni zame. :| Igram pa Holy Priest in mam ilvl 690. A je to premalo?


Uporabi DPS spec pa bo mogoče malo bojše ;) Vsaj discipline uporabljaj, holy res ni za levlat.

Jerry000 ::

Je kdo na Defias brotherhood? (Upam da sem prav napisal :D )

nokkj ::

Ja, prav igraš, 690 je čisto v redu - gear, ki sem ga videl v prvih questih ima ilvl 685; če imaš vse 690 še zamenjati ne boš mogel čisto na začetku.

Holy priest je v osnovi zdravilec, zdaj ima samo 3 uporabne spelle za DPS, dot, stun (ne vem imen) pa Smite. Ima pa vse polno spellov za zdravljenje, insta-heali, sebe lahko v trenutku od 1% spraviš nazaj na 100% healtha, itd. Moraš uporabljati oboje DPSjat mobe in sproti sebe zdraviti. Najboljše enega po enega moba, ne preveč pullat; pa stunaj ga, medtem pa se pozdravi nazaj na 100%.

Tole je en vodič, fajn preberi, pa poišči spelle, ki jih omenja in jih tudi uporabljaj.

Spiritual Guidance: Holy Priest questing in Legion | Blizzard Watch
http://blizzardwatch.com/2016/05/26/spi...

slofreak7 ::

Prosil bi vas za nasvet spet:)

Jutri zacnem nazaj z wow-om po 2 tednih.
Vem da je legion ze izsel in jaz se ga nimam kuplenga.
Svojga chara mam trenutno na 58 lvl-u in ga hocem zlevelat do lvl 110 brez boosta.
Vprasanje: Ali lvling do 100 levela vpliva na to ce nimas kuplenga Legiona?
Ker jas mislim prvo zlevelat do 100 lvla, Kupit legion in nadaljevat do 110.
Ali je bolje da kupim legion in nato levelam kr direktno do 110 levela ?(boost zame ni pomemben ker ni fora v tem da si boostas chara vsaj zame ne:))

shadeX ::

Vprasanje: Ali lvling do 100 levela vpliva na to ce nimas kuplenga Legiona?


Prvo zleveli v miru in potem kupi. Se nič ne mudi. Leveling nič ne vpliva na kupljen dodatek ali ne.

slofreak7 ::

Hvala ti :)

BlackLight ::

In na katerem realmu se kaj gibljete? Včasih je bil Kazzak se mi zdi kaj je pa sedaj kej popularn?

shadeX ::

Kazaak je med najbolj popularnimi (horda) :)

yoco ::

A obstaja addon, ki bi mi na zaslonu pokazal skill ko je "off cd"?

Truga ::

Ja, prizgi zaslon, pa bos vidu ne!

:D

St235 ::

yoco je izjavil:

A obstaja addon, ki bi mi na zaslonu pokazal skill ko je "off cd"?


Jaz imam najboljšo izkušnjo z Tell me when. Imaš zraven lika bar kjer se ikone pojavijo samo ko so skilli ready. Lahko nastaviš, da je edini kriterij CD, lahko pa tudi da imaš dovolj rage/mana/...

Dodatno si poglej še Weak aura, ki ga uporabljam, da me opozori kdaj se mi je prižgal tak ali drugačen proc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Jerry000 ::

Mene pa še nekaj zanima...mogoče sem celo prepozen :P. Imam human warrior fury, ko mlatim nasprotnike se mi pojavlja včasih takšen "rdeč krog" ob njem. Nekako pol kroga je na levi, pol kroga pa na desni strani chara. Je pa tak zabrisan, kot da bi bla kri. Ali to pomeni da prejemam DMG ali kaj drugega?

Timmah ::

Jerry000 je izjavil:

Mene pa še nekaj zanima...mogoče sem celo prepozen :P. Imam human warrior fury, ko mlatim nasprotnike se mi pojavlja včasih takšen "rdeč krog" ob njem. Nekako pol kroga je na levi, pol kroga pa na desni strani chara. Je pa tak zabrisan, kot da bi bla kri. Ali to pomeni da prejemam DMG ali kaj drugega?


Uporabljaš ARCHUD addon ?
donde esta francesca

Jerry000 ::

Nič ne uporabljam, nimam niti enega addona ali karkoli. Plain install :)

Timmah ::

Lahko naredis kak screenshot ? To kar si opisal meni kaže ob uporabi ARCHUda
donde esta francesca

Jerry000 ::

Bom zrihtal enega ko bom igral ;). Če po netu pobrskam je podobno temu:



S tem da moj je malo drugačnega stila...malo bolj ognjeno/krvavo zgleda (po spominu). Še 1x, imam human warrior fury

shadeX ::

Če ti kaže podobno potem imaš možnost uporabit spell, ki se ti zasveti skupaj s tem v action baru. Glej 4 ikonco v od leve proti desni (1 vrsta) na screenshotu.

Timmah ::

To ti procne en spell, v tem primeru je Shaman, ki mu kaže da lahko uporabi lava burst še pred istekom CD-a
Tebi verjetno enako kaže za mogoče bloodbath ali kakšen drug spell. Poglej kater spell se ti takrat še osvetli.
donde esta francesca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Timmah ()

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Če ti kaže podobno potem imaš možnost uporabit spell, ki se ti zasveti skupaj s tem v action baru. Glej 4 ikonco v od leve proti desni (1 vrsta) na screenshotu.

Aha, hvala za razlago, bom ob naslednjem igranju bolj pozoren na to povezavo z spelli in označbo

St235 ::

To je proc vezan na Rampage.

Z drugimi besedami, ko se to zasveti pritisneš tipko za Rampage.

yoco ::

A vse rase tečejo z enako hitrostjo? Moj Holy Priest (human) je ful počasn.


St235 je izjavil:

yoco je izjavil:

A obstaja addon, ki bi mi na zaslonu pokazal skill ko je "off cd"?


Jaz imam najboljšo izkušnjo z Tell me when. Imaš zraven lika bar kjer se ikone pojavijo samo ko so skilli ready. Lahko nastaviš, da je edini kriterij CD, lahko pa tudi da imaš dovolj rage/mana/...

Dodatno si poglej še Weak aura, ki ga uporabljam, da me opozori kdaj se mi je prižgal tak ali drugačen proc.

Hvala, bom pogledal.
Če mogoče veš, kako bi naredil, da mi od Death Knighta rune kaže ful večjo velikost? najbi se to dalo v Weak Aura nardit, sam ne vem kako sploh začet! Uporabljam pa ElvnUI

lukapivk ::

Probaj tole -> http://us.battle.net/forums/en/wow/topi...

Drugače pa s weakauras2 lahko narediš vse to sam.

yoco ::

Eno vprašanje. Če na istem serverju (horde), naredim nov lik, a imam nulo golda, a majo tko kokr ma GW2, da imas vse account bound?

shadeX ::

Vsak nov karakter začne z 0G.

shadeX ::

Chris Metzen (Glavni Blizzardov oblikovalec) se je odločil pri 42 letih upokojiti ter tako preživeti več časa z družino.



tt2 ::

Da še malo dodam. V zadnjih dneh je kar precej vodilnih ljudi (WoW, Heartstone, Diablo 3, cinematic, battle.net) zapustilo Blizzard in se pridružilo novemu studio, ki ga je ustanovil Riot. Torej kar velik udarec za Blizzard. Ne vem koliko je to povezano odhodom Chrisa. Tako verjetno nekaj časa ne bomo videli kaj konkretnega iz Blizzardove strani. Zato pa bo nastajala nova igra pod okriljem Riota.^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

Jerry000 ::

Tale Riot ga kr hara :). Škoda za blizzard, upam da bodo nadaljevali njihov stil in kvaliteto (po mojem okusu)

Truga ::

Kar je meni zanimivo je kako ni blizzard ze prej dobil novega talenta, glede na to kolko denarja majo. Vec kot ocitno je blo da se je metzen izstrosil enkrat po w3.

St235 ::

yoco je izjavil:

Eno vprašanje. Če na istem serverju (horde), naredim nov lik, a imam nulo golda, a majo tko kokr ma GW2, da imas vse account bound?


Gold si pač prepošlješ iz ostalih characterjev.

yoco ::

tt2 je izjavil:

Da še malo dodam. V zadnjih dneh je kar precej vodilnih ljudi (WoW, Heartstone, Diablo 3, cinematic, battle.net) zapustilo Blizzard in se pridružilo novemu studio, ki ga je ustanovil Riot. Torej kar velik udarec za Blizzard. Ne vem koliko je to povezano odhodom Chrisa. Tako verjetno nekaj časa ne bomo videli kaj konkretnega iz Blizzardove strani. Zato pa bo nastajala nova igra pod okriljem Riota.^^

Se že kaj ve o tej Riot igri? Bo mogoče tudi MMO?
««
24 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225581 (2800) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259715 (12745) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132040 (61751) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461363 (23658) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487160 (4608) Denis6

Več podobnih tem