» »

Potres v Tajvanu

Potres v Tajvanu

CNN - Le nekaj dni po koncu Computexa je Tajvan prizadejal precej močan potres stopnje 6,2. Sodeč po poročilih s CNNa se je potres zgodil okoli 10:35, epicenter pa je bil v morju vzhodno od severno-vzhodne pokrajine Ilan. Potres je trajal 20 sekund, podrobnejših poročil o škodi in žrtvah pa še ni.
Strah pred posledicami za občutljivo industrijo mikročipov pa je povzročil padec delnic tajvanskih podetij. Te so v kratem času po potresu padle za več, kot 2 procenta.

12 komentarjev

||_^_|| ::

baje je stvar sla mimo brez gmotne skode (vir: teletext na tvs)

Enzo77 ::

Upam ,da ne bo vpliva na RAM;(;(;(

bastadu ::

jest tudi upam, ker ravno v prihodnjem tednu ali dveh nameravam nabaviti nekaj rama...

OZZY ::

V enem ali dveh tednih se cena ne bi smela spremenit. Kasneje pa lahko pričakujemo manjši porast. samo glede na to, da ni bilo posledic se bo stvar hitro normalizirala.

Simko ::

hmmm....tam verjetno ljudje umirajo, nas pa skrbi RAM....

||_^_|| ::

ce ni blo gmotne skode pol najbrs tut ni zrtev

Simko ::

če

Shadowman-x ::

Upajmo da se je in se bo dobro izteklo za vse.

slycer ::

Heh cene rama naj bi ostale nizke, ampak jaz si bom raje ta teden privoščil en Mosel 256 MB ploščico >:D

Jeebs ::

Mislm, zdej bojo pa še take sral, k tm dol folk že tko al tko težko živi! Pol pa še potres pa to sranje s cenami. Kar se tiče cen je potres itaq samo izgovor, da lahko cene navijejo. Tisti delavci pa se mi zdi, da ne bojo mel nč od tega! Še v večjem sranju so, zdej ko je bil potres!:|

hahaha ::

jeba a ti veš kdo ma bolš standard?mi al tajvanci???dej se mau razglej okrog.matr si to izjavu kt da b šlo za ruando!alpa za prleško selo hahaha!

Vuco ::

Potres, to najbrz pomeni da bojo sle cene nekaterih komponent gor ! Lepo lepo, spet bom sluzu :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehiški navijači povzročili "umeten potres"

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
176162 (3586) [D]emon
»

Fukušima - jedrska nesreča v teku (VII) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
15354105 (48024) jest10
»

Rusilni potres v Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
10314893 (9128) ABX
»

Katastrofa v Aziji! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24216660 (11058) Thomas

Več podobnih tem