» »

ati radeon 9600 SE na TV

ati radeon 9600 SE na TV

crazy horse ::

zdravo vsem tu gori!
imam en velik problem, ki ga sam ne uspem rešiti, zato sem se obrnil na vas.
imam PC z ati radeon 9600 SE kartico in 1 leto star Panasonic TV. Do pred 1 mesecem sem imel oboje povezano s kablom, ki ima na eni strani S-video (7 pinov; ki sem ga priklopil na grafično kartico), na drugi strani pa rumeni činč (priklopil sem ga na scart adapter, tega pa v TV). Kabel ima na tej strani, kjer je rumeni činč tudi S-video, ki pa ni bil priklopljen v scart adapter. Slika na TV je bila super. Potem pa sem nekega dne pomotoma izklopil kabel pri prižgani TV in PC-ju. Ko sem ga priklopil nazaj tako kot je bilo, PC povezave s TV sploh ne zazna. :( Če priklopim S- video v scart adapter, je slika na TV črno belo z nekaj "barvnimi" odtenki, vse skupaj pa zelo migeta. Sprobal sem vse možne kombinacije (rumeni činč direkt v TV, S- video direkt v TV, oboje skupaj preko scart adapterja v TV, vsakega posamezno preko scart adapterja v TV, nanovo naložil gonilnik,...). Skratka zmanjkalo mi je idej. Je možno, da sem kaj skuril, ko sem odklopil kabel pri prižgani TV in PC-ju??? Po moje ne, ker potem ne bi imel niti črno bele slike... Je poškodovan kabel??? Ima kdo podobne težave ali kakšno idejo, kako jih rešiti?
Hvala za odgovore!!!

LP
  • zaklenil: CaqKa ()

Valentin ::

Verjetno so se ti razštelale nastavitve za TV-out na grafični...

crazy horse ::

a je to možno, če samo izklopiš kabel? 8-O
ker zdaj sem te nastavitve toliko spreminjal, da sploh več ne vem, kako sem imel nastavljeno, ko je zadeva še delovala...;(

gregy ::

si probal zalufat PC medtem ko si imel TV Out priklopljen na TV? Grafična namreč "zagrabi" TV Out samo če je priklopljena na TV medtem ko vzgeš racunalnik ..

crazy horse ::

ja, ja, seveda sem to naredil, pa nič... če je povezano kot prej ( svideo preko rumenega činča in scart adapterja v TV) sploh ne zazna povezave, drugače (svideo preko svideo in scarta v TV) pa črno bela slika...

CaqKa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564061 (3390) anjica
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610109 (9170) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458303 (7698) opeter
»

Črno-bela slika pri Tv-out

Oddelek: Zvok in slika
71361 (1217) alfff
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253118 (2651) romario

Več podobnih tem