» »

ATI Radeon TVout

ATI Radeon TVout

Hux ::

Je kaksen poseben nacin vklopiti TVout na ATi karticah? Sem povezo Svideo na skart in ga sploh nezazna na laptopu. Nvidia Desktop PC dela brez problemov in se avtomatsko vklopi. Pri laptopu z Radeonom pa pise TVnot connected in Monitor Not connected.

Hux ::

Dobro povezava deluje na drugem TVju. Tak da. Nvidia ima eno nastavitev ki jo moras vklopit da lahko sploh vidis film na TVju.

Kak se pa to na ATiju naredi? Zdaj mam crno okno kjer bi nej film sukalo.

kriko1 ::

Pod ta staro control panel imaš force tvout, probi, če pa imaš catalyst control center, pa pod Display manager aktiviraj 2. display.

neoto ::

Ka pa je za naredit, če ti preko s-video na tv-ju kaže samo črnobelo sliko pri vseh formatih??

Hux ::

Edini nacin da sliko gor dobim je da zamenjam prioriteto monitorja in TVja. Torej monitor secondarni in TV primarni potem pa na monitorju 640x480 resolucija tako malo okno ;((

kriko1 ::

Hmm... meni dela vse v redu, če imaš čb sliko probi z drugimi kabli.

LeBIgMac ::

Ka pa je za naredit, če ti preko s-video na tv-ju kaže samo črnobelo sliko pri vseh formatih??



Zraven grafične bi moral dobiti konektor 7pin na činč. Potem pa povežeš samo s činč kablom pa dela.

neoto ::

Poleg prenosnikov si lohk srečen da dobiš cd-je z driverji...
Sem našel kabel S-video na činč od prejšnje kartice, bom vidu če dela :D

CaqKa ::

hux v driverjih se pošlpilaj z overlay opcijami.

tejc007 ::

če je slika črno bela, je po vsej verjetnosti nastavitev napačna. poskusi menjavati med pal-g, alpa pal-b in podobnimi.

neoto ::

Sem porihtu. Našel sem en adapter S-video na činč, pa potem s tistim povezu, tako da zdej vse dela OK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564742 (4071) anjica
»

HD 2900XT in S-video

Oddelek: Pomoč in nasveti
8719 (719) pecavar34
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513814 (3321) KTr1sk
»

TV-out, S-Video --> scart slika

Oddelek: Zvok in slika
101819 (1588) speedy
»

ATI TV out + SCART = ČB slika ???

Oddelek: Zvok in slika
81869 (1675) Privatnik

Več podobnih tem