» »

zvočniki, tv, dvd

zvočniki, tv, dvd

jk ::

Ker imam že dost branja raznih komentarjev in ocen vas sprašujem kaj bi mi predlagali.
Kupujem TV, zvočnike (5.1) in dvd. Zvočnike bi rad priklopil tudi na PC. Za vse skupaj bi dal nekako 250-300k SIT.
Razmišlajal sem nakako tako:
TV -100-150k SIT (Sony)
zvočniki okoli 100k SIT
dvd - nimam pojma

Predlogi prosim.:)

jk ::

Ni idej?

glinik ::

Glede televizije ti lahko z lahkoto pomagam. Kupi si Panasonic 32PS11 pri Majdiču (www.majdic.at) v Celovcu za samo 613 EUR. Sicer pa takšen TV pride v BOFu 240k. Mi smo ga pravkar kupili, samo da smo ga vzeli v Metroju za 650 EUR :) . TV je korekten, bolša slika kot pri Sonyjih in Philipsih. To sem že vse sprobal, tak da... OK, slika ni perfektna, saj me še včasih moti slika na monitorju. Vsi pa dobro vemo, koliko bolšo sliko ima monitor proti TVju.

Zvočnike si kupi neke Z-680. V mediamartu jih imaš ali pa v Pelugi.

Za DVD pa ti žal ne morem pomagat.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Tody ::

seveda pomoje moraš razmišljat v smeri dvix predvajalnikov, ki seveda znajo brati tudi DVD toda če te slučajno kdaj zaskeli da bi svoje domače filme gledal v kakem drugem formatu... Kateri divix si pa malce preberi v ostalih temah....

CaqKa ::

glede dvdja bi jaz kupil en dvd snemalec za okrog 80 ksit in mu dodal en divx predvajalnik za 20ksit.
dvd snemalec bo verjetno v avstriji ceneje.. divx predvjalaniki pa so pri nas zelo poceni (dobiš tudi že za 16ksit)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36863041 (15531) Buffy
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724705 (9319) bizi72
»

Kateri TV 16:9, 100 Hz? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
569768 (8305) Valentin
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323866 (2906) Mirč
»

CD snemalec ali DVD snemalec?

Oddelek: Kaj kupiti
91245 (1037) Guardian

Več podobnih tem