» »

Koebenhavn - Gorica

Koebenhavn - Gorica

Alexius Heristalski ::

Gledate tekmo? Šturm je v 5. minuti zapravil 100% priložnost, ojej! Dajmo, Gorica, še pogumneje naprej!!!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

flipflop ::

Se je lepo oddolžil>:D Mavrič je pa dobil enga direktnega:(

Sam 3:0 si pa ne bi mislu da bo, upam da bojo zdržali do konca!

Alexius Heristalski ::

Neverjetno, a resnično, tu je rezultat iz sanj! Še 45 minut zdržite, fantje!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Vikking ::

neverjetno, že 4:0 za gorico... Zej si pa že zaslužijo, da igrajo proti Monacu!

Vikking ::

ne ga srat že 5:0...

jarre ::

Bravo, bravo! Čestitam Gorici!!!

Maribor Branik (Teatanic) dobiva naslednika... Če je lahko takrat padel Lyon.. bi lahko zdaj tudi Monaco!!!

MEDENA ::

ejga kdo iz gorice zrihta karto za monaco ? :D

jarre ::

Shiit! Skoraj je bilo 6:0!!!

@ljash ::

hehe jjare.

Čestitke Gorici za prikazano igro - če bojo tako igral še naprej, se jim dobro piše.
Vsekakor neverjetna tekma - jst sm upal na zmago, vendar me je tole zares presenetil...:D

Jst bi šou tud na Monaco. Bi mi zrihtu kdo karte pa mu častim pivo?


LP,
bmw-f1

McNato ::

Kdaj in kje bodo v prodaji vstopnice?

LapD ::

Mislm da se 15min po tekmi še ne more vedt kdaj se bojo zacele prodajat vstopnce ker so bli pred tekmo stroji za tiskanje pomojm že na danskem :D sicer pa odlicna igra lohk bi se vec zmagal sam so se jih usmill :)) Sicer je pa zelo podobno mariborovi poti...v drugem krogu so tud genka premagal 5:1 (ceprav doma) v tretjem pa so glih tako zmazal franzoce. History shall repeat :D

flipflop ::

Ufffff! Me je pa res zdej kr mal šokirala tale tekma! Bravo Gorica, si ne bi mislil da lahko zmagajo s 5:0.

LapD ::

// podvojeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

Alexius Heristalski ::

UAU! Rezultat 3:0 sem razglasil za sanjski, kaj je šele 5:0, pa ni veliko manjkalo do 7:0 (Šturm)! Kaj takega!
Mimogrede: tekma Hit Gorica : Monaco bo že 11. avgusta, torej danes teden. Gremo?>:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

@ljash ::

jp - gremo! 8-)

MEDENA ::

Pizda jaz bi šel gledat...Iz Kranja gre kdo ? Pomoje bo ene 3000 folka v Športnem parku...kart bo zmanjkalo

kdo zrihta ? :P

Zlatko1 ::

A zdaj bi pa vsi šli na tekmo v športni park? Kje ste bili proti Kobenhavnu? 800 duš je vzpodbujalo Goričane, kar je sramora za slovenski nogomet!

Čestitke Goričanom in naj ponovijo Maribor 99!

Tudi Maribor zna letos daleč prilest, ker imajo pravo igro in mlade fante!

iskra ::

Jst sm biu med tekmo na stadionu u NG in igral basket s klapo. Zravn sta dva bara in v obeh so meli projektorje. Po prvem golu so že začeli pečt čevapčiče. Po usakem golu se je ustavu basket za par minut. Evforija. :D

Na žalost bom med naslednjo tekmo u NG že začel s pripravami na novo košarkarsko sezono tako da ne bom mogu spremljat tekme iz košarkarskega igrišča za tribuno kot vse doslej :D

Kart pa ni tako lahko zrihtat ... Najbolši jih je lepo kupit pred tekmo ... Pa prist tja kako urco al dve prej, da dobiš kako fajn parkirišče u senci :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Boki_ ::

He, sej greš kar na zid tam na zgornji strani pr koncu ulice dol pr križišču. Pa vidiš vse, celo boljše kot na stadionu.
I'm back

iskra ::

Ja tudi to je varjanta :) Torej nasvet vsem, ki jih mika zastonj ogled naslednje tekme: poiščite Cankarjevo ulico (to je ena od ulic, ki oklepajo stadion in igrišče za nogomet) in tam splezajte na zid ter opazujte zadevo. Če bo vse po sreči, tam ne bo nobenih policistov, ki bi lomili škatle in pošiljali ljudi z zidu :D

Zid ni ne vem kako visok in je lahko dosegljiv.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

@ljash ::

ok če ne dobim karte, se vidmo na zidu :)
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

Alexius Heristalski ::

Gorica si pa le zasluži denar za karto (razen, če jih zmanjka), pa še Monaco bomo videli.

A zdaj bi pa vsi šli na tekmo v športni park? Kje ste bili proti Kobenhavnu? 800 duš je vzpodbujalo Goričane, kar je sramora za slovenski nogomet!
Jaz sem iz Ribnice na Dolenjskem in mi Nova Gorica ni ravno za vogalom. Sramota je to, da več domačinov ne hodi na tekme.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

@ljash ::

se popolnoma strinjam.
Tisto zadnjič je bla res prava beda kar se obiska tiče. |O
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116429 (9652) Alexius Heristalski
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597806 (6879) RockyS
»

HIT Gorica ne gre naprej!

Oddelek: Loža
352114 (1493) Mati
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343021 (2297) glinik
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44525055 (20952) boštjan

Več podobnih tem